Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Охорона праці

Звернення керівництва Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області до батьків

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 03 листопада 2016, 14:27

Шановні мами і тата, опікуни та піклувальники! Виховання в сім’ї є першоосновою розвитку особистості кожної дитини. На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання, розвиток та безпеку дитини. Питання безпеки дітей завжди буде важливим й актуальним.

Дитина народжується та живе в родині. Батьки завжди являються для неї прикладом. Саме досвід батьків переймає дитина. Тому батькам дуже важливо знати та дотримуватися елементарних правил безпеки в житті та побуті.

Коли дитина бачить, що батьки завжди вимикають все газове та електричне обладнання, виходячи з будинку, своєчасно ремонтують пошкоджені електророзетки, вимикачі та інші електроприлади, слідкують за тим, щоб балкони та сходові клітини в під’їзді не були захаращені, паркують свій автомобіль таким чином, щоб він не стояв на пожежному гідранті та не перешкоджав проїзду іншим автомобілям, у тому числі й спеціальному транспорту служб швидкого реагування, у неї змалечку формуються корисні звички.

Таким чином, батьки, які завжди готові допомогти ближньому, дбають про власну безпеку та безпеку оточуючих, можуть бути впевненими, що їх дитина вчинятиме так само, а відповідно і забезпечить власну безпеку і собі, і оточуючим.

У разі, якщо нещасний випадок з дитиною все ж таки трапився, батьки мають не втрачати холоднокровності, не впадати в паніку та швидко намітити план своїх дій.

Шановні батьки, виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками.

Навчить дитину користуватися телефоном для виклику екстрених служб: у випадках пожежі або іншої надзвичайної ситуації необхідно викликати Службу порятунку по телефону «101»; при конфліктних, критичних, криміногенних ситуаціях звертатись до співробітників правоохоронних органів по телефону «102»; у випадку поганого самопочуття або необхідності медичної допомоги викликайте швидку допомогу по телефону «103»; якщо відчули запах газу – дзвоніть по телефону «104».

Щоб уберегти дитину від біди, дорослим треба пам'ятати та дотримуватись наступних правил: не залишати дітей дошкільного віку самих, навіть на короткий час; забороняти підбирати на вулиці незнайомі предмети – вони можуть бути небезпечними; не дозволяти підходити до обірваних електропроводів; не дозволяти користуватися ліфтом без супроводу дорослого родича; не дозволяти виходити на балкон, відчиняти вікна, визирати у відчинене вікно; не дозволяти користуватися сірниками, відкритим вогнем, електричними й газовими приладами без нагляду дорослих.

Керівництво Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області бажає Вам мудрості, сили і наснаги у справі виховання та навчання ваших дітей. Тому, що діти - найдорожчий скарб і майбутнє нашої держави.

 

   

Пам’ятка ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області для батьків щодо безпечного відпочинку дітей під час літніх канікул

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Захарук -Чайченко М.А. Середа, 01 червня 2016, 13:58

Настало літо - пора літніх канікул та відпочинку дітей, цікавих мандрівок, нових справ і вражень. Під час літніх канікул дітей підстерігає підвищена небезпека як вдома, так і на дорозі, під час відпочинку на водоймах, у лісі, на ігрових майданчиках, під час прогулянок. Цьому сприяє тепла погода, поїздки й допитливість дітей, наявність вільного часу і відсутність належного контролю з боку дорослих.

Щоб діти під час відпочинку були радісними і здоровими, необхідно  пам'ятати ряд правил і умов при організації їх відпочинку з батьками, друзями та на самоті.

Шановні батьки! Керівництво Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області попереджає Вас про те, що на Вас лежить відповідальність за життя і здоров'я Ваших дітей в період літніх канікул, про недопущення залишення дітей без нагляду на воді і поблизу водойм, а також в інших травмонебезпечних місцях, що представляють загрозу життя і здоров'ю дітей.

Щоб уникнути непередбачених ситуацій з дітьми, переконливо просимо Вас:

- суворо контролювати вільний час ваших дітей,

- дозволяти купання на водоймах тільки у встановлених місцях і у вашій присутності,

- плавання та ігри на воді, окрім задоволення, несуть загрозу життю і здоров'ю дітей. Коли дитина у воді, не спускайте з неї ока, не відволікайтеся - часом хвилина може обернутися трагедією,

- обов'язково поясніть дітям, що вони не повинні купатися самостійно, а також пірнати в незнайомому місці.

- дорослий, який наглядає за дітьми, що купаються, повинен сам уміти плавати та надавати першу домедичну допомогу.

- не дозволяйте дітям на велосипедах виїжджати на проїжджу частину дороги,

- проявляйте обережність і дотримуйтеся усіх вимог безпеки, знаходячись з дітьми на ігровому або спортивному майданчику, в поїздці або під час відпочинку на природі,

- не дозволяти дітям самостійно управляти авто- і мототранспортом,

- доведіть до своїх дітей правила пожежної безпеки, поведінці на  природі (ліс, парк, річка) і на вулиці,

- навчіть надавати першу домедичну допомогу при нещасних випадках,

- контролюйте місце перебування дітей,

- навчить користуватися телефоном для виклику екстрених служб «101», «102», «103», «104», розкажіть їм про ці служби та в яких випадках необхідно телефонувати за цими номерами.

Пам'ятайте! Життя та здоров’я Вашої дитини залежить від Вашого постійного контролю, любові та турботи! Бережіть своїх дітей, не залишайте їх без нагляду, аби їх відпочинок приносив вашій родині лише позитивні емоції.

 

   

Звернення керівництва Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області до батьків

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Захарук -Чайченко М.А. Середа, 01 червня 2016, 13:57

Одне з найважливіших питань, яке рано чи пізно необхідно вирішити усім батькам без виключення, це забезпечення безпеки дитини. Причому тут йдеться не про те, щоб оберігати своє дитя вдень і вночі, ліквідовувати усі потенційні небезпеки на його життєвому шляху і підстилати соломки скрізь, де воно може впасти. Мова йде про те, щоб допомогти дитині самій організовувати власне безпечне існування. Як і будь-який інший освітньо-виховний процес, виховання безпеки включає певні знання, уміння і навички.

Оскільки дитина не має власного досвіду, все що говорять йому батьки, сприймається як теорія. Коли малюк підростає, збільшується небезпека, яка його може підстерігати. Але не дивлячись на це, треба дати йому більше свободи, заздалегідь пояснивши йому як треба поводитися під час різних ситуацій.

Необхідно навчити дитину як поступати в тій або іншій ситуації, а не прищеплювати йому нові страхи, постійно повторюючи йому: "не підходь, укусить", "не переходь, зіб'є", "не чіпай, обпечешся".

Найважливіше правило для батьків в процесі виховання у дитини принципів безпеки - уміти пояснити так, щоб дитина зрозуміла. Так Ви зможете уникнути знайомої всім ситуації, коли начебто і пояснили вже все неодноразово, розповіли сто разів, а все марно. Навчання безперервне, поетапне і таке, що враховує особливості саме Вашої дитини - запоруку його безпечного майбутнього і Вашого спокою.

Щоб уберегти дитину від біди, батькам треба пам'ятати та дотримуватись таких правил:

- не залишати дітей дошкільного віку самих, навіть на короткий час,

- не дозволяти відчиняти двері незнайомим людям та вступати в контакт з незнайомими людьми на вулиці,

- вчити користуватися телефоном для виклику екстрених служб «101», «102», «103», «104»,

- забороняти підбирати на вулиці незнайомі предмети – вони можуть бути небезпечними,

- не дозволяти підходити до обірваних електропроводів,

- не дозволяти користуватися ліфтом без супроводу дорослого родича,

- не дозволяти дражнити тварин,

- не дозволяти виходити на балкон, відчиняти вікна, визирати у відчинене вікно,

- не дозволяти користуватися сірниками, відкритим вогнем, електричними й газовими приладами без нагляду дорослих;

- не дозволяти купатися в необстежених водоймах, пустувати на воді, запливати на глибокі місця,

- вивчити з дитиною домашню адресу або вкладати в кишені «особисту картку» з даними дитини.

Шановні батьки, Ви повинні знати про кожен крок вашої дитини, бо її життя знаходиться у Ваших руках.

 

 

 

   

Інформація щодо попередження пожеж в опалювальний період

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 16 березня 2016, 13:58 Написав Захарук -Чайченко М.А. Середа, 16 березня 2016, 13:54

Аналіз оперативної обстановки свідчіть про негативну тенденцію щодо збільшення пожеж у житловому секторі та негативних наслідків від них під час настання осіннього періоду і різкого зниження температури повітря.

Основними причинами загибелі людей є отруєння чадним газом через використання населенням для обігріву житлових приміщень несправного газового обладнання та пічного опалення.

За 9 місяців 2015 року в Дніпропетровській області сталося 5637 поджежє, прямі збитки від пожеж склали 34,8 млн.грн. У житловому секторі виникло 4759 пожеж. За звітний період усереднений показник пожеж на 10 тисяч населення по області складає 16,9. Цей показник значно перевищено у м. Дніпропетровськ, м.Кривий Ріг, Верхньодніпровському, Дніпропетровському,Криворізькому, Криничанському та ін. районах.

Унаслідок пожеж загинуло 111 осіб , у тому числі загинуло 4 дитини.

На пожежах травмовано 84 особи, у тому числі 7 дітей, знищено та пошкоджено 1198 будівель і споруд, 152 одиниці техніки.

З метою вжиття невідкладних заходів щодо стабілізації ситуації, підвищення рівня захищеності населення від пожеж та їх негативних наслідків та проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи доводимо до відома експрес-інформацію для посилення профілактичної роботи серед учнів ЗНЗ. Детальніше.

Експрес-інформація Головного управління ДСНС України

у Дніпропетровській областіщодо попередження пожеж в опалювальний період

   

Сторінка 1 з 5