Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Районний комітет Профспілки інформує

Районний комітет Профспілки інформує

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Коваленко Л.М. Вівторок, 05 вересня 2017, 14:43

Гарантії працівникам шкіл в оплаті праці та при наданні щорічної відпустки

Оплата праці працівників установ і закладів освіти, зокрема секретаря та прибиральників службових приміщень, здійснюється відповідно до Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102 (далі Інструкція), та наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про упорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».Детальніше.

 

Умови призначення пільгової пенсії та виплати грошової допомоги педагогам при виході на пенсію

Відповідно до статті 51 Закону України «Про пенсійне забезпечення» пенсії за вислугу років встановлюються окремим категоріям громадян, зайнятих на роботах, виконання яких призводить до втрати професійної працездатності або придатності до настання віку, що дає право на пенсію за віком. Детальніше.

   

Вітаємо з Днем знань!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Коваленко Л.М. П'ятниця, 01 вересня 2017, 07:58

Шановні  колеги, члени освітянської Профспілки!

Вітаю Вас з початком нового навчального року – Днем знань!

День знань - особливе свято. Він  продовжує шлях в майбутнє для кожного з нас.

Бажаю всім міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, віри в себе!  Нехай у вас і наших дітей будуть можливості і здібності, які  допоможуть подолати виклики сучасного життя.

Хай  цей першовересень принесе нові здобутки й зіркові перемоги, а спільна праця, єдність думок, наполегливість та солідарність стануть запорукою успіхів у справі розвитку освіти рідної Верхньодніпровщини.

ЛЮДМИЛА КОВАЛЕНКО,

голова Верхньодніпровської районої організації

Профспілки працівників освіти і науки України

   

За профспілковою ініціативою засновано Верхньодніпровську районну педагогічну премію

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Коваленко Л.М. Четвер, 31 серпня 2017, 12:29

 

За ініціативи голови Верхньодніпровської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, депутата Верхньодніпровської районної ради Коваленко Л.М., відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в України», «Про освіту», районної цільової соціальної програми «Освіта Верхньодніпровщини  до 2018 року», з  метою піднесення ролі та авторитету педагога в суспільстві, підвищення престижності педагогічної праці, вдосконалення діяльності навчальних закладів та установ освіти району, поширення інноваційного педагогічного досвіду, стимулювання результатів творчої праці, підвищення професійного рівня та фахової майстерності педагогічних працівників і керівників навчальних закладів, підтримки творчих особистостей, які вносять вагомий внесок у розвиток галузі освіти Верхньодніпровщини, рішенням ХІІІ сесії Верхньодніпровської районної ради VІІ скликання від 18.07.2017р. №275-13/VII затверджено Положення про Верхньодніпровську районну педагогічну премію. Детальніше.

   

Районний комітет Профспілки інформує

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Коваленко Л.М. Четвер, 31 серпня 2017, 07:38

Умови надання грошової допомоги випускникам педагогічних ВНЗ

Відповідно до постанови КМ України від 26.09.2006 № 1361 (із змінами, внесеними згідно з постановою КМ України від 18.05.2017 № 335) випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах надається одноразова адресна грошова допомога в п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року. Детальніше.

Консультують фахівці: пенсія за вислугу років методисту з одночасним викладанням у школі

Чи може методист, який отримує пенсію за вислугу років, одночасно викладати у школі? Детальніше.

   

Сторінка 10 з 297