Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Районний комітет Профспілки інформує

Районний комітет Профспілки інформує

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 11 грудня 2017, 16:59 Написав Коваленко Л.М. Понеділок, 11 грудня 2017, 16:38

Прийнято Державний бюджет України на 2018 рік

Верховна Рада України 273 голосами ухвалила Закон про Державний бюджет України на 2018 рікта 259 голосами- Постанову  "Про кошторис Верховної Ради України на 2018 рік". Детальніше.

Трудові відносини з керівниками шкіл: по-новому чи ні?

На запити з місць щодо трудових відносин із керівниками закладів загальної середньої освіти, а простіше – загальноосвітніх шкіл, з якими закінчилися контракти після набрання чинності нової редакції Закону України «Про освіту», Профспілка відзначає наступне. Детальніше.


Гарантії працівників, обраних до профспілкових органів: правова позиція суду

Відповідно до ч. 3 ст. 252 КЗпП України, ч. 3 ст. 41 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» звільнення членів виборного профспілкового органу підприємства, установи, організації (у тому числі структурних підрозділів), його керівників, профспілкового представника (там, де не обирається виборний орган профспілки), крім додержання загального порядку, допускається за наявності попередньої згоди виборного органу, членами якого вони є, а також вищестоящого виборного органу цієї профспілки (об'єднання профспілок). Детальніше.

 

   

Районний комітет профспілки інформує

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Коваленко Л.М. Четвер, 23 листопада 2017, 19:05

Профспілки проведуть інформаційне пікетування органів державної влади

Провести в Києві 6 грудня 2017 року – напередодні розгляду проекту Державного бюджету на 2018 рік – профспілкову акцію у формі інформаційного пікетування органів державної влади постановила Президія Федерації профспілок України на позачерговому засіданні 27 листопада 2017 року. Вів засідання Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий. Детальніше.

 

Профспілки – за соціально спрямований Державний бюджет-2018

21 листопада 2017 року відбулося засідання експертної групи з питань Держбюджету та оплати праці, у якому взяли участь представники всеукраїнських галузевих профспілок та працівники апарату Федерації профспілок України. Детальніше.


Коментар від Профспілки «Голосу України» щодо неоплачуваних відпусток працівникам дитсадків

Працівникам дошкільних навчальних закладів «ввічливо пропонують» піти у відпустку за власний рахунок. На це поскаржилися читачі «Голосу України». Газета Верховної Ради України «Голос України» звернулася за коментарем до Профспілки працівників освіти і науки України. Коментує заступник Голови Профспілки Сергій Романюк. Детальніше.

   

Вітаємо ювілярів!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 22 листопада 2017, 21:05 Написав Коваленко Л.М. Вівторок, 21 листопада 2017, 20:52

18 та 21 листопада 2017 року

святкували свої ювілейні Дні народження

Черненко

Галина Іванівна,

голова первинної профспілкової організації

КЗ «Боровківський ДНЗ»,

член Верхньодніпровського районного комітету Профспілки працівників

освіти і науки України,

Колісник

Тетяна Василівна,

завідуюча Верхньодніпровським КДНЗ №7

Висловлюємо Вам, шановні Галино Іванівно та Тетяно Василівно, глибоку вдячність за вірність освітянській справі і довгорічну сумлінну працю на її стежинах, відповідальний підхід до розвитку освіти Верхньодніпровщини, турботливе та уважне ставлення до районної профспілкової родини, сприяння в реалізації соціально-економічних гарантій освітян – спілчан.

Зичимо Вам непорушно міцного здоров'я та наснаги, невичерпних енергетичних запасів для успішної творчої діяльності. Нехай Ваші задуми неодмінно здійснюються, ідеї увінчуються звершеннями, а підтримка колег  і родинне тепло стануть благодатним джерелом Вашого натхнення.

Президія Верхньодніпровського районного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

 

 


   

Надбавка за престижність праці педагогічним працівникам залежно від їхніх досягнень

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Коваленко Л.М. П'ятниця, 17 листопада 2017, 20:48

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на запити з місць щодо встановлення розмірів надбавок за престижність педагогічної праці педагогічним працівникам залежно від їхніх досягнень повідомляє наступне. Детальніше.

   

Сторінка 4 з 297