Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

У вишах Дніпропетровської області протягом вересня-жовтня 2012 року відбудеться презентація Молодіжного центру Дніпропетровщини

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 10 вересня 2012, 10:04 Написав Administrator Понеділок, 10 вересня 2012, 09:50

У вишах Дніпропетровської області протягом вересня-жовтня 2012 року відбудеться презентація Молодіжного центру Дніпропетровщини, під час якої студенти матимуть можливість зареєструватися та стати учасником реалізації регіональних молодіжних проектів. Про це повідомила заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова на зустрічі з членами обласної молодіжної ради. У заході взяли участь близько ста представників студентського активу регіону. На нараді було обговорено питання щодо діяльності Молодіжного центру. Детальніше


 

 

 

   

На початку нового навчального року в усіх школах Дніпропетровської області пройшов Єдиний урок «Дніпропетровщина – моя рідна земля»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 04 вересня 2012, 14:05 Написав Administrator Вівторок, 04 вересня 2012, 13:58

На початку нового навчального року в усіх школах Дніпропетровської області пройшов Єдиний урок «Дніпропетровщина – моя рідна земля». Він присвячений ознайомленню учнів з історією, культурою, мистецтвом, видатними постатями, які прославили область на всю країну та світ, а також сучасними досягненнями регіону. Єдиний урок проходить за ініціативи голови облдержадміністрації Олександра Вілкула у рамках регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» та з нагоди 80-річчя області. У ньому взяли участь більше 300 тис учнів 1-11 класів. Детальніше


 

   

Олександр Вілкул: «До кінця 2012 року у Нікополі буде відкрито новий сучасний дитсадок на 160 місць та 10 додаткових груп у діючих закладах. Це повністю забезпечить дошкільнят міста місцями в дитячих садочках»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 10 вересня 2012, 08:42 Написав Administrator Вівторок, 04 вересня 2012, 08:41

За завданням губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула до кінця поточного року у Нікополі буде реконструйовано й відкрито дитячий садок № 39 «Перлинка», який не працював 16 років. Після відкриття закладу та 10 додаткових груп у діючих дитячих садочках всі дошкільнята міста будуть забезпечені місцями в дитсадках. «Перлинка» прийме 160 вихованців. Загалом у 2011-2012 роках у Нікополі було відкрито дитячий садок № 27 «Ромашка» на 90 місць та створено 6 додаткових груп у діючих дошкільних закладах. Детальніше

 

   

Губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул вручив 30 нетбуків Нікопольській середній школі № 23

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 10 вересня 2012, 08:40 Написав Administrator Вівторок, 04 вересня 2012, 08:29

У рамках реалізації регіональної програми «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул провів нараду в Нікопольській середній школі № 23 щодо впровадження нових інформаційних технологій у навчальний процес. Губернатор зазначив, що всі школи Дніпропетровської області стовідсотково забезпечено комп’ютерами. При цьому постійно оновлюється матеріально-технічна база навчальних закладів. Зокрема, за два з половиною роки школи регіону отримали понад дві з половиною тисячі нових комп’ютерів. Сьогодні Олександр Вілкул вручив 30 нових нетбуків Нікопольській середній школі № 23. Детальніше

 

 

 

 

 

   

Вітання з Днем знань!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 31 серпня 2012, 09:55 Написав Administrator П'ятниця, 31 серпня 2012, 09:37

Дорогі працівники навчальних закладів району, учні, шановні батьки!

Щиро вітаємо вас із Днем знань та початком нового навчального року!

Цей день для кожної людини назавжди залишається в пам'яті, як перший крок на тернистому шляху до осяйних вершин Знання. А ведете нашу молодь цим шляхом ви — педагоги, що присвятили себе найгуманнішій в світі професії. Глибока подяка за тепло душі й горіння серця, які ви віддаєте своїм вихованцям, повсякденну самовіддану працю в ім’я майбутнього нашої держави і рідного краю. Хай зігріває вас тепло, що приходить щодня до школи з усмішками і дзвінкими дитячими голосами. І нехай воно допомагає вам у будь-якій щоденній праці знаходити джерело творчого натхнення.

Посилення уваги Президента України В.Ф.Януковича, органів державної законодавчої та виконавчої влади до освіти, активна реалізація регіонального проекту губернатора О.Ю.Вілкула „Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти” додають оптимізму і віри, що вікові традиції української національної освіти дістануть у нас належного розвитку і досягнуть високого якісного рівня.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, педагогів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Нехай у кожному навчальному закладі панують у цей день дитячі посмішки, пахощі квітів, дух Добра та Людяності.

 

Н. ХОДОС,                                               Л. КОВАЛЕНКО
начальник відділу освіти                голова райкому Профспілки
райдержадміністрації           працівників освіти і науки України

 

 

 

   

Олександр Вілкул: «Тернівський професійний гірничий ліцей – приклад успішної модернізації системи професійно-технічної освіти Дніпропетровщини»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 30 серпня 2012, 08:21

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул провів виїзну нараду щодо модернізації системи професійно-технічної освіти області. Нарада пройшла на базі Тернівського професійного гірничого ліцею, який проводить підготовку і перепідготовку працівників вугільної промисловості Дніпропетровщини. Детальніше

   

Форум освітян Верхньодніпровщини

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 31 серпня 2012, 09:25 Написав Administrator Четвер, 30 серпня 2012, 07:57

Напередодні нового навчального року, 29 серпня 2012 року, в приміщенні районного Будинку культури відбулася чергова районна серпнева конференція педагогічних працівників.

В роботі наради взяли участь: народний депутат України С.М. Глазунов, голова райдержадміністрації М.М. Цебенко, голова райради В.Я. Гарам.

З доповіддю «Про підсумки розвитку загальної середньої та дошкільної освіти у 2011-2012 навчальному році та завдання на 2012-2013 навчальний рік» виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Н.Ф. Ходос. Вона проаналізувала готовність шкіл району до нового начального року, стан розвитку дошкільної,загальної середньої та позашкільної освіти району у 2011-2012 навчальному році. Було обговорено стан інформатизації навчальних закладів району та рівня забезпечення доступу до мережі Інтернет; звернено увагу на якість харчування та оздоровлення дітей навчальних закладів району та інші питання.

Голик Н.В., методист районного методичного кабінету зупинилася на основних аспектах впровадження  з 1 вересня 2012 р. Державного стандарту початкової загальної освіти, що дасть змогу школярам вивчати англійську мову з першого класу, інформатику – з другого класу.

Директор КЗ «Верхівцевський НВК» Воронцова Л.Ф. в своєму виступі зазначила, що дуже важливо відгородити дітей від впливу алкоголю, паління, жорстокості, розпусти та інших негативних сторін цивілізації.

Районний педіатр — виконуюча обов’язки начальника медичної частини КЗ «Верхньодніпровська ЦРЛ «ДОР» Тараканова А.С. та начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей РВ ГУМВС України в Дніпропетровській області Тараненко В.В. зазначили, що конче необхідно приділяти увагу профілактиці медичних захворювань та попередженню правопорушень серед дітей та підлітків.

Голова районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України Л.М.Коваленко у своєму виступі проаналізувала у профспілковому ракурсі досягнення реалізації в районі регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти», відмітивши партнерський стиль взаємовідносин влади і профспілки у соціально-економічному захисті працівників освіти, а також визначила низку питань, які ще турбують освітян району.

Народний депутат України С.М. Глазунов зазначив, що за останні 3 роки району було виділено 5 нових шкільних автобусів. При цьому також було збільшено обсяг фінансування галузі освіти Верхньодніпровщини. Проблеми освітян народний депутат України постійно тримає на контролі і по можливості їх вирішує.

Про результати роботи освітян району щодо реалізації обласного проекту "Новій Дніпропетровщині — новий стандарт освіти" в своєму виступі говорив голова райдержадміністрації М.М. Цебенко. Він побажав всім присутнім наснаги, терпіння та великих здобутків на освітянській ниві.

А завершилася серпнева конференція приємною подією — нагородженням кращих працівників галузі освіти та молодих спеціалістів району грамотами, подяками та цінними подарунками, а головне — врученням Мишуринрізькій СЗШ ключів від новенького шкільного автобусу.

 

   

У Дніпропетровській області під головуванням губернатора Олександра Вілкула пройшла серпнева конференція педагогічних працівників області

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 31 серпня 2012, 07:51 Написав Цимбаліст К.В. Четвер, 30 серпня 2012, 07:40

 

У Дніпропетровській області під головуванням губернатора Олександра Вілкула та за участі Міністра освіти й науки, молоді та спорту Дмитра Табачника пройшла конференція педагогічних працівників. На конференції було підбито підсумки розвитку освітньої галузі в області у 2011/2012 навчальному році та визначені плани на 2012/2013 навчальний рік. Також у рамках заходу відбулася виставка досягнень освітян регіону на тему: «Початкова школа на Дніпропетровщині – впевнений старт». На виставці педагоги області представили результати реалізації національних та регіональних освітніх проектів.

У роботі конференції взяли участь голова обласної ради Євген Удод, народний депутат Олег Зарубінський, заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова, начальник Головного управління освіти та науки облдержадміністрації Олександр Демчик, а також керівництво міст і районів Дніпропетровщини та більше тисячі освітян регіону. Детальніше

   

Сторінка 120 з 128