Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Олександр Вілкул: «Завершено перший етап реалізації проекту Європейського фонду освіти щодо покращення системи професійно-технічної освіти на Дніпропетровщині та Україні»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 25 вересня 2012, 15:13 Написав Administrator Вівторок, 25 вересня 2012, 06:50

Олександр Вілкул провів круглий стіл з метою підбиття підсумків першого етапу реалізації проекту Європейського фонду освіти щодо покращення системи професійно-технічної освіти на Дніпропетровщині та Україні. Зокрема, на першому етапі реалізації проекту в області проведено масштабне дослідження. Опитано 378 підприємств регіону, які займаються 22 видами економічної діяльності і на яких працює понад 350 тис фахівців. На підставі прогнозу провідними фахівцями Національної академії наук України будуть представлені пропозиції щодо вдосконалення системи підготовки робітничих кадрів регіону та планування ринку праці для того, щоб готувати конкурентоспроможних фахівців.

Детальніше

 


 

   

Візит німецьких колег

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 11 вересня 2012, 09:24 Написав Желонкіна Л.І. Вівторок, 11 вересня 2012, 08:58

До Верхньодніпровського комунального дошкільного навчального закладу №4 «Чебурашка» завітали гості – представники фонду Ганса Зайделя на чолі з керівником фонду у Дніпропетровській області Сергієм Загорним.

Зустріч відбувалася в рамках програми «Презентація малих міст, районів Дніпропетровської області».

З візитом до дитячого садка завітали: обербургамістер м. Дахаю Петро Бургель, бургамістер м. Кельнсбурга Жозеф Шмідт, керівник соціально-наукового інституту регіонального розвитку м. Монгольдина Клаус Сейдлер.

Гості познайомилися з функціонуванням систем електричного опалення та очищення питної води, поспілкувалися з дітьми, працівниками дитячого садка.


   

У вишах Дніпропетровської області протягом вересня-жовтня 2012 року відбудеться презентація Молодіжного центру Дніпропетровщини

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 10 вересня 2012, 10:04 Написав Administrator Понеділок, 10 вересня 2012, 09:50

У вишах Дніпропетровської області протягом вересня-жовтня 2012 року відбудеться презентація Молодіжного центру Дніпропетровщини, під час якої студенти матимуть можливість зареєструватися та стати учасником реалізації регіональних молодіжних проектів. Про це повідомила заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова на зустрічі з членами обласної молодіжної ради. У заході взяли участь близько ста представників студентського активу регіону. На нараді було обговорено питання щодо діяльності Молодіжного центру. Детальніше


 

 

 

   

На початку нового навчального року в усіх школах Дніпропетровської області пройшов Єдиний урок «Дніпропетровщина – моя рідна земля»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 04 вересня 2012, 14:05 Написав Administrator Вівторок, 04 вересня 2012, 13:58

На початку нового навчального року в усіх школах Дніпропетровської області пройшов Єдиний урок «Дніпропетровщина – моя рідна земля». Він присвячений ознайомленню учнів з історією, культурою, мистецтвом, видатними постатями, які прославили область на всю країну та світ, а також сучасними досягненнями регіону. Єдиний урок проходить за ініціативи голови облдержадміністрації Олександра Вілкула у рамках регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» та з нагоди 80-річчя області. У ньому взяли участь більше 300 тис учнів 1-11 класів. Детальніше


 

   

Олександр Вілкул: «До кінця 2012 року у Нікополі буде відкрито новий сучасний дитсадок на 160 місць та 10 додаткових груп у діючих закладах. Це повністю забезпечить дошкільнят міста місцями в дитячих садочках»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 10 вересня 2012, 08:42 Написав Administrator Вівторок, 04 вересня 2012, 08:41

За завданням губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула до кінця поточного року у Нікополі буде реконструйовано й відкрито дитячий садок № 39 «Перлинка», який не працював 16 років. Після відкриття закладу та 10 додаткових груп у діючих дитячих садочках всі дошкільнята міста будуть забезпечені місцями в дитсадках. «Перлинка» прийме 160 вихованців. Загалом у 2011-2012 роках у Нікополі було відкрито дитячий садок № 27 «Ромашка» на 90 місць та створено 6 додаткових груп у діючих дошкільних закладах. Детальніше

 

   

Губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул вручив 30 нетбуків Нікопольській середній школі № 23

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 10 вересня 2012, 08:40 Написав Administrator Вівторок, 04 вересня 2012, 08:29

У рамках реалізації регіональної програми «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул провів нараду в Нікопольській середній школі № 23 щодо впровадження нових інформаційних технологій у навчальний процес. Губернатор зазначив, що всі школи Дніпропетровської області стовідсотково забезпечено комп’ютерами. При цьому постійно оновлюється матеріально-технічна база навчальних закладів. Зокрема, за два з половиною роки школи регіону отримали понад дві з половиною тисячі нових комп’ютерів. Сьогодні Олександр Вілкул вручив 30 нових нетбуків Нікопольській середній школі № 23. Детальніше

 

 

 

 

 

   

Вітання з Днем знань!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 31 серпня 2012, 09:55 Написав Administrator П'ятниця, 31 серпня 2012, 09:37

Дорогі працівники навчальних закладів району, учні, шановні батьки!

Щиро вітаємо вас із Днем знань та початком нового навчального року!

Цей день для кожної людини назавжди залишається в пам'яті, як перший крок на тернистому шляху до осяйних вершин Знання. А ведете нашу молодь цим шляхом ви — педагоги, що присвятили себе найгуманнішій в світі професії. Глибока подяка за тепло душі й горіння серця, які ви віддаєте своїм вихованцям, повсякденну самовіддану працю в ім’я майбутнього нашої держави і рідного краю. Хай зігріває вас тепло, що приходить щодня до школи з усмішками і дзвінкими дитячими голосами. І нехай воно допомагає вам у будь-якій щоденній праці знаходити джерело творчого натхнення.

Посилення уваги Президента України В.Ф.Януковича, органів державної законодавчої та виконавчої влади до освіти, активна реалізація регіонального проекту губернатора О.Ю.Вілкула „Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти” додають оптимізму і віри, що вікові традиції української національної освіти дістануть у нас належного розвитку і досягнуть високого якісного рівня.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, педагогів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Нехай у кожному навчальному закладі панують у цей день дитячі посмішки, пахощі квітів, дух Добра та Людяності.

 

Н. ХОДОС,                                               Л. КОВАЛЕНКО
начальник відділу освіти                голова райкому Профспілки
райдержадміністрації           працівників освіти і науки України

 

 

 

   

Олександр Вілкул: «Тернівський професійний гірничий ліцей – приклад успішної модернізації системи професійно-технічної освіти Дніпропетровщини»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 30 серпня 2012, 08:21

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул провів виїзну нараду щодо модернізації системи професійно-технічної освіти області. Нарада пройшла на базі Тернівського професійного гірничого ліцею, який проводить підготовку і перепідготовку працівників вугільної промисловості Дніпропетровщини. Детальніше

   

Сторінка 117 з 125