Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Соціальний діалог - гарантія стабільності освіти та найважливіший важель соціапьного захусту освітян

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 29 лютого 2012, 15:02 Написав Цимбаліст К.В. Середа, 29 лютого 2012, 14:47

 

28 лютого 2012 року на спільному засідані колегії відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації та пленуму Верхньодніпровського районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України за участю керівників та голів профспілкових комітетів навчальних закладів району підведено підсумки виконання у 2011 році зобов'язань сторін за Угодою між відділом освіти та районним комітетом Профспілки на 2011 - 2015 роки. Детальніше у розділі: "Районний комітет Профспілки інформує".

 

   

Увага! Конкурс!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 лютого 2012, 15:50 Написав Цимбаліст К.В. П'ятниця, 24 лютого 2012, 15:42

 

 

Народний депутат України Сергій Глазунов оголошує творчий письмовий конкурс для учнів 10 та 11 класів на тему: «Що я зробив би для свого району, якби був народним депутатом України».

Переможці конкурсу на весняних канікулах поїдуть до Києва на цікаву екскурсію до Верховної Ради України. А найкраща робота буде відзначена спеціальним призом – сучасним ноутбуком.

Термін подачі робіт до 15 березня 2012р.

 

   

Запрошуємо до участі у конкурсі Інтернет - сайтів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 лютого 2012, 15:36 Написав Цимбаліст К.В. П'ятниця, 24 лютого 2012, 15:11

 

 

Протягом першої декади березня 2012 року проходитиме обласний конкурс на кращий Інтернет - сайт загальноосвітньої навчального закладу спрямований на підтримку діяльності сучасного навчального закладу, сприяння розширенню мережі інформаційних ресурсів для формування єдиного інформаційного середовища системи навчальних закладів освіти та реалізації регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти».

Метою Конкурсу є: покращення організації освітньої діяльності та результативності навчально-виховної роботи навчальних закладів; вдосконалення науково-методичної роботи, підвищення кваліфікації та фахового рівня педагогів області в умовах реалізації обласного Проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» та формування єдиного інформаційно-освітнього простору області.

Детальніше про умови конкурсу: Завантажити

Завантажити

Завантажити

 

 

   

Виїзне засідання регіонального комітету економічних реформ у м. Верхньодніпровську

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 29 лютого 2012, 14:45 Написав Желонкіна Л.І. Четвер, 16 лютого 2012, 14:40

 

Під час свого перебування на Верхньодніпровщині губернатор Олександр Вілкул, Народний депутат України Сергій Глазунов, голова обласної ради Євген Удод та інші учасники виїзного засідання регіонального комітету економічних реформ відвідали Верхньодніпровський комунальний дошкільний навчальний заклад №4 «Чебурашка». Гості познайомилися з досвідом запровадження енергозберігаючих технологій та системи доочистки питної води, які встановлені в усіх дошкільних закладах м. Верхньодніпровська. Шановні гості вручили вихованцям ясла-садка подарунки.

 

   

День безпечного інтернету

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Цимбаліст К.В. П'ятниця, 03 лютого 2012, 09:49

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 26. 01 2012 року №1/9-55 , листа головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 31.01.2012 року №83    повідомляємо, що 07 лютого 2012 року  за ініціативою Європейської комісії в Україні проходитиме День безпечного Інтернету. Організатором  даного заходу є Коаліція за безпеку дітей в Інтернеті, яка створена компанією «Майкрософт України».

Прохаємо організувати участь навчальних закладів у проведенні Дня безпечного Інтернету. Інформацію про проведення заходів розмістити на шкільних сайтах, у новинах на порталі «МОЇ ЗНАННЯ»( «КЛАСНА ОЦІНКА»).

Методичні  поради  для учнів, вчителів, батьків  щодо безпечного Інтернету для дітей розміщені на сайті Он - онляндії за адресою: http://onlandia.org.ua/

   

До уваги керівників навчальних закладів!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 01 лютого 2012, 16:39 Написав Голик Н.В. Середа, 01 лютого 2012, 16:24

Нормативні документи для ознайомлення:

  • про проведення щорічної Всеукраїнської акції "Дай руку, першокласнику". Завантажити
   

Нарада керівників навчальних закладів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Сакара Г.І. Середа, 01 лютого 2012, 15:41

 

31 січня 2012 року відбулася нарада керівників навчальних закладів з участю першого заступника голови райдержадміністрації Валерія Вікторовича Коваленка, який акцентував увагу керівників на роботі навчальних закладів в умовах низьких температур, необхідності проведення роз’яснювальної роботи з батьками щодо призупинення навчально – виховного процесу та забезпечення цілодобового чергування з метою оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації.

Методисти РМК проаналізували стан справ в освітній галузі, запропонували шляхи розв’язання пріоритетних завдань.

   

Відзначення Дня Соборності та Свободи України у навчальних закладах Верхньодніпровського району

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 23 січня 2012, 10:42 Написав Майор Л.Д. Понеділок, 23 січня 2012, 10:39

 

Відповідно до Указу Президента України від 30 грудня 2011 року № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат та професійних свят», відділом освіти та навчальними закладами району проведено ряд  заходів щодо відзначення Дня Соборності та Свободи України:

>  уроки патріотизму «Подія, що пережила час»;

>  естафети  знавців  історії України «Усе моє, що зветься Україна»;

>  діалоги поколінь «Доля моєї сім’ї у долі України»;

>  екскурсії «Історичні місця району» ;

>  конкурси малюнків «Україна – рідний край»;

>  книжкові виставки «Історичні постаті України;

> диспути «Чи є Соборність та Свобода актуальною проблемою сьогоднішньої України»;

> виставки, конкурси рефератів, святкових газет, вікторини, «круглі столи» та ін..

До святкових заходів  задіяно всіх 4566 школярів району.


Зокрема, у Пушкарівській СЗШ Верхньодніпровського району надзвичайно цікаво та змістовно пройшов єдиний урок патріотизму на тему «Подія, що пережила час», присвячений Дню Соборності та Свободи України. Педагоги та учнівська молодь навчального закладу сумлінно готувалися до проведення уроку. Вони відвідали шкільну бібліотеку, де розміщено методично - інформаційні матеріали та історичні довідки щодо відзначення знаменної історичної дати, ознайомилися з історичною та довідковою літературою, підготували стенди, реферати, доповіді, написали твори та вірші, провели конкурс малюнків.

Під час уроку пройшов «круглий стіл» з питань Соборності та Свободи України, учнями використовувались яскраві історичні приклади із Акту Злуки ЗУНР та УНР, школярі поділилися набутими знаннями та висловили свої думки й бачення своєї ролі у розбудові щасливого майбутнього України.

 

   

Сторінка 117 з 121