Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Семінар-практикум керівників ДНЗ

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 03 травня 2012, 15:33 Написав Желонкіна Л.І. Четвер, 03 травня 2012, 15:14

Семінар-практикум, присвячений упровадженню Базової програми «Я у Світі» в роботу дошкільних навчальних закладів району відбувся у Верхньодніпровському комунальному дошкільному навчальному закладі №4 «Чебурашка». В його роботі взяли участь керівники дошкільних навчальних закладів району, педагоги-практики ДНЗ Верхньодніпровщини.

Учасників семінару гостинно зустрічали міський голова Геннадій Миколайович Лебідь і завідуюча Наталія Анатоліївна Полтавець. Спільними зусиллями міської ради, батьків та педколективу в дошкільному закладі створено предметне середовище: естетичне, динамічне, розвивальне.

Тему семінару розкрили через серію психолого-педагогічних проектів. Стрижневе завдання – формування у дітей соціальних якостей особистості, розвиток загальної креативності.

 


   

"Травневий зорепад - 2012"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Цимбаліст К.В. Четвер, 03 травня 2012, 13:30

27 квітня 2012 року на базі Верхньодніпровського ПДЮТ відбулося районне свято «Травневий зорепад», на якому вітали з досягненнями переможців Всеукраїнських олімпіад, дипломантів творчих конкурсів, спортивну надію України. Урочисте відкриття свята музичною композицією шкільного колективу Верхньодніпровської СЗШ№1 (керівник Третяк С.В.) наповнило залу добротою та теплом. Така атмосфера панувала впродовж всього свята.

Учасників свята тепло привітали: М.М. Цебенко, голова Верхньодніпровської райдержадміністрації , В.Я. Гарам, голова Верхньодніпровської райради , Г.М. Лебідь, міський голова Верхньодніпровської територіальної громади, Н.Ф. Ходос, начальник відділу освіти райдержадміністрації. Грамотами, дипломами, подяками нагороджено 106 обдарованих дітей району, 35 учителів, 12 творчих родин.


   

Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль "Козацький гарт"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 03 травня 2012, 13:23 Написав Кулікова Т.М. Четвер, 03 травня 2012, 13:06

19 квітня 2012 року на базі Верхньодніпровської СЗШ № 1 відбувся районний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю Козацький гарт. У змаганнях взяли участь команди 9 шкіл району: Верхньодніпровські СЗШ № 1, № 2, № 5, Новомиколаївські № 1, № 2, Пушкарівська СЗШ, Водянська СЗШ, Дніпровська СЗБШ, Верхівцевського НВК

Змагання проходили з таких видів спорту: човниковий біг, стрибки у довжину з місця, стрибки через скакалку, перетягування канату, естафета, конкурс знавців історії. В ході напруженої боротьби місця розподілено наступним чином: 1 місце виборола команда Верхівцевського НВК , друге - Верхньодніпровська СЗШ № 1, третє - Пушкарівська СЗШ, далі - Дніпровська СЗБШ, Верхньодніпровська СЗШ № 5, Верхньодніпровська СЗШ № 2, Новомиколаївська СЗШ № 2, Новомиколаївська СЗШ № 1, Водянська СЗШ.


 

   

Незабутні життєві потоки

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 03 квітня 2012, 15:46 Написав Крайнік Аліна, учениця Боровківської СЗШ Вівторок, 03 квітня 2012, 08:15

Так багато вражень життя нестримно несуть нас , випускників шкіл своїми потоками.

За підсумками творчого конкурсу «Що я зробив би, якби був народним депутатом…» 35 старшокласникам нашого району пощастило побувати в м. Києві, столиці нашої Батьківщини.

Яке чудове і водночас незвичне місто, занадто велике, щоб його можна було охопити та зрозуміти, воно живе своїм життям. Звісно, що нас, таких як усі, що приїздять сюди на хвилинку, подивитися, сфотографуватися та забрати з собою вражену уяву, багато. Звичайно, кожному з нас хотілося побачити велич столиці у променях сонечка, які б вигравали на золотоверхих соборах та церквах міста. А знаєте ви, як багато тих соборів у місті, Києво-Печерська Лавра, Михайлівський Золотоверхий, Софіївський, Андріївський, а які вони чудові, у них відбиті цілі епохи та віки, заходиш і наче поринаєш у інший світ, інший вимір, час тут не має ніякого значення. Місто з самого початку понесло нас своїми нестримними різноголосими вулицями та проспектами. Нас зустрічали строкаті магазини, рекламні афіші, старовинні будівлі та сучасні комфортабельні багатоповерхівки. У пам'яті спливали яскраві ілюстрації історії, де головною персоною була наша держава. Коротенькі зупинки біля крихітних дощечок на стіні і відвідини НСК «Олімпійський», Київського зоопарку ще довго турбуватимуть нашу уяву. Та найбільше враження на всіх нас справило відвідування стін Верховної Ради України – це поштовх зробити в житті все так,щоб досягти омріяної мети. Тут кожний сантиметр ввібрав в себе, те, що залишилося від людей, які змінювали своїми рішеннями і вчинками плин історії.

Ми провели незабутній чудовий день у Києві. Коротка розповідь не може вмістити всі ті враження, що переповнюють душу, вони незабутні. 

 

 

   

Районний конкурс "ДИВОСВІТ"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 03 квітня 2012, 08:11 Написав Цимбаліст К.В. Вівторок, 03 квітня 2012, 08:03

29 березня 2012 року на базі Верхньодніпровської СЗШ №5 проходив ІІІ районний конкурс – захист творчих робіт учнів з природничих дисциплін «ДИВОСВІТ». Учасниками конкурсу стали 19 учнів із 8 навчальних закладів району. На розгляд журі представлено творчі роботи учнів Верхньодніпровської СЗШ №3 (керівник проекту Соболь О.М.), Верхньодніпровської СЗШ №5 (керівник проектів Соболь О. М.), Верхівцевського НВК (керівники проектів Угнівенко В.П., Топчій Г.В., Савицька Т.О.), Дніпровської СЗБШ (керівники проектів Марченко О.А., Феденко А.Ю.), Новомиколаївської СЗШ№1 (керівник Саранча О.С.), Боровківської СЗШ (керівник проектів Крот Н.О.), Мишуринрізької СЗШ(керівник проекту Черепахін І.І.), Любомирівської СЗШ (керівник проекту Дядюра О.В.). Золотими сертифікатами конкурсу нагороджено: Федорова Артура, учня 7 класу Верхньоніпроваської СЗШ №3 (молодша ліга), Сороку Оксану, ученицю 9 класу Верхівцевського НВК (середня ліга), Скидана Євгена , учня 11 класі Мишуринрізької СЗШ ( старша ліга).   

Конкурс читання поезії Тараса Григоровича Шевченка

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 03 квітня 2012, 15:52 Написав Дубінчак Р.С. Середа, 14 березня 2012, 16:33

 

Плине час, як стрімкі потоки води сивого Дніпра-Славути. Минають роки, десятиліття... але ніколи не минеться народ, його невгасима любов до всього найкращого, що квітчає рід людський і землю рідну. Ніколи не погасне в серцях глибока шана до яскравого сузір'я полум'яних борців за народне щастя, до геніїв, що віддали свій талант рідній Батьківщині.

13 березня у Палаці дитячої та юнацької творчості м. Верхньодніпровськ відбувся конкурс читання поезії Т.Г.Шевченка. Усі учасники конкурсу намагалися своїм виконанням передати надії, мрії поета про кращу долю свого народу, України. Разом з учасниками конкурсу ми поринули у спогади про дитячі та юнацькі роки Кобзаря, прислухалися до його думки, відчули тепло його серця, вклонилися світлій пам'яті поета. Переможцями конкурсу визначено 1 місце - учениця 10 класу Верхівцевської СЗШ №2 Тітова Марина (поезія " Лілея"); 2 місце - учениця 9 класу Боровківської СЗШ Мурга Вікторія за виконання уривка з поеми " Катерина"; 3 місце - Кравець Аліна, учениця 11 класу за поезію "До Основ'яненка".

Говорять, що коли людина приходить на світ, Бог запалює свічку, і горить та свічка поки людина не помре. А як помре, свічка гасне. Та Шевченкова свічка - вічна, він вічно буде жити у серцях людей.

 

   

З Міжнародним жіночим днем - 8 Березня!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 06 березня 2012, 09:02 Написав Цимбаліст К.В. Вівторок, 06 березня 2012, 08:23

 

 

Щороку 8 березня ми з особливою теплотою відмічаємо Міжнародний жіночий день, бо без жіночих сяючих очей, ніжних рук, сердечної доброти життя було б похмурим.

Тому від усієї душі зичимо Вам завжди з оптимізмом зустрічати кожний схід сонця! Нехай тривоги обходять Вас стороною, мрії збуваються, а плани перетворюються в реальність. Нехай перші весняні дні, теплі сонячні промені, привітні посмішки і барвисті квіти принесуть Вам радісний настрій, творче натхнення, життєдайну силу, душевне тепло, родинний затишок, людську шану і любов!

НАТАЛЯ ХОДОС,                       ЛЮДМИЛА КОВАЛЕНКО,
в.о. начальника                        голова районного
відділу освіти                           комітету Профспілки
Верхньодніпровської               працівників освіти і науки
райдержадміністрації              України
   

Ювілей рідної Дніпропетровщини святкує учнівська молодь Верхньодніпровщини

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Субота, 03 березня 2012, 11:21 Написав Майор Л.Д. Субота, 03 березня 2012, 10:56

Надзвичайна і велична подія крокує просторами нашого краю - 27 лютого 2012 року прадавня козацька земля відзначила 80-річний ювілей утворення нашої прекрасної і неповторної Дніпропетровської області.

24 лютого у навчальних закладах району проведено урок образотворчого мистецтва «Петриківська квітка», де школярі оволодівали знаннями про духовне багатство культурної спадщини України та навчались втілювати на папері дивовижну красу петриківського декоративного розпису.

27 лютого був особливий ювілейний день – у школах проведено єдиний урок до 80-річчя Дніпропетровської області, участь у якому взяли всі педагогічні колективи та учнівська молодь району. З великим інтересом учні переглянули відеозвернення голови Дніпропетровської облдержадміністрації О. Вілкула з нагоди визначної події та тематичний відеоролик, присвячений досягненням області за часів незалежності України.

Ряд заходів до ювілею пройшов серед учнівської молоді району: конкурс «Дніпропетровщина - регіон лідер» за номінаціями «Література та образотворче мистецтво», «Економіка та екологія» у районному етапі якого взяли участь 22 школярі з 10 навчальних закладів та конкурс дитячого малюнку «Дніпропетровщина: сьогодення та майбутнє», учасниками якого стали 33 школярі з чотирнадцяти шкіл. Значний ряд масових заходів, присвячених видатному ювілею Дніпропетровщини планується проводити у навчальних закладах району протягом року. Школярі, патріоти рідної землі, нащадки козаків запорізьких, вважають: тут, на цій землі наш родовід, наше домашнє вогнище, материнська пісня, батьківське поле, найбільші святині в людському житті. Тож бережімо і примножуймо кращі багатства своєї рідної землі!

 


   

Сторінка 114 з 119