Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Верхньодніпровському ПДЮТ - 30 років

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 12 червня 2012, 14:36

Верхньодніпровському Палацу дитячої та юнацької творчості у червні 2012 року виповнилося 30 років. Для кількох поколінь юних верхньодніпровців Палац став надійним другом і порадником, наставником і вихователем.

Щороку сотні дітей в різноманітних технічних гуртках та 18 художніх колективах при допомозі досвідчених наставників розвивають свої таланти і вподобання, стають на професійне крило, прославляють серед ровесників Верхньодніпровський район, Дніпропетровську область. Варто згадати престижні нагороди та широке визнання дитячого ансамблю народної пісні «Український сувенір», дитячої телестудії «Ракурс», вокально-інструментальної групи«Магніт»

Офіційне святкування розпочалося показовим виступом ансамблю юних барабанщиків на площі перед Палацом та виставкою у просторому фойє різноманітних виробів, вишивок, іграшок та картин вихованців, а продовження мало в актовій залі. На екрані перед гостями, вихованцями Палацу різних поколінь, їх батьками та родичами з’явилися кадри новобудови, урочистого відкриття Палацу 30 років тому та повсякденні будні гуртківців. Концертну програму відкрили вихованці ансамблю «Український сувенір». Своїми спогадами з присутніми поділилися колишні директори закладу А.І. Зубенко та І.В.Коротков.

Привітання від імені керівництва району передали: заступник голови райради С.В. Сєргєєва, керівник апарату райдержадміністрації В.Д. Терентенко, секретар міськради В.М. Чумаченко. Вони вручили кращим працівникам ПДЮТ грамоти, а від імені народного депутата України С.М. Глазунова - цінний подарунок. Привітали колег з ювілеєм також начальник відділу освіти райдержадміністрації Н.Ф. Ходос та голова райкому профспілки працівників освіти і науки України Л.М. Коваленко. Особливо тепло присутні зустріли виступ свого земляка, колишнього вихованця ВІА «Магніт», а нині соліста Дніпропетровського театру опери і балету Володимира Гузя, який виконав кілька концертних номерів. Відзначення ювілею стало своєрідним творчим звітом колективу та значною подією в культурному житті району.


   

Малиновий передзвін “ Чарівного віночка”

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Майоренко Л.М., Халіна С.О. П'ятниця, 08 червня 2012, 12:23

«Через терни до олімпійських перемог» - це девіз літнього оздоровчого табору «Чарівний віночок», який працює з 28 травня по 15 червня у Верхньодніпровській СЗШ №1. Двісті п’ятдесят школярів насолоджуються літнім відпочинком. Кожний рік вони мають чудову нагоду відпочивати з користю, оскільки табір працює за довгостроковим проектом під назвою «Стежками рідного краю». Цього року школярам запропоновано спортивно-патріотичний напрямок. У таборі працюють дев’ять загонів з чудовими назвами: «Соняшник», «Троянда», «Волошки», «Жоржини», «Тюльпан», «Будяки» , «Едельвейс», «Васильки», «Піони». Кожний загін презентував свій девіз та емблему.

Табірна зміна розпочалася з урочистого відкриття. День у таборі відкривається лінійкою, ранковою зарядкою і піснею «Крапелька дитинства», яку залюбки співають школярі, вожаті й вихователі. Запланована дитяча військово-патріотична гра «Зірниця» у програму якої входять: ігри з цивільної оборони, з пневматичної стрільби, з туризму, з «Козацьких забав», з плавання .А завершується гра «Зірниця» конкурсом «Огляд пісні і строю». А ще на таборі дуже багато цікавих днів - це День здоров’я, День захисту дітей, День туризму, День Нептуна, День знаменних дат, День англійської мови, День Казки. .Діти активно готуються до цих заходів, отримуючи величезне задоволення та позитивний настрій. Хочеться особливо відзначити вихователів, які створюють усі умови для повноцінного відпочинку дітей. Це – Пінкаль М. Г., Чупордя А.О., Степанова О.О., Чорненька Н.А., Жовтоштан О.В., Сафронова О.О., КриловаІ.С., КоваленкоЮ.,Н., Ткачова І.О., Третяк С.В., Ярошенко О.І., Азімов, О.В., Воскобойнікова О.Ф., Лисенко Н. В., Черняк Т. І., Євпраксин Ю. Є. Номеровська Р. В. Особлива подяка за організацію яскравих спортивних свят фізруку Перепечину С.С. та вихователю Номеровській Р.В.  Детальніше


   

Міжнародний день захисту дітей

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Дубінчак Р.С. Середа, 06 червня 2012, 10:08

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято маленьких громадян нашої країни. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. В день свята у Верхньодніпровському СНРЦ відбулася зустріч Пузіно С.І., заступника голови Верхньодніпровської райдержадміністрації з вихованцями та педагогічним колективом реабілітаційного центру. Сергій Іванович подарував дітям солодощі . Незабутнє враження залишили про себе учні Верхньодніпровської СЗШ№5 та СЗШ№2, які подарували господарям Верхньодніпровського СНРЦ святковий концерт.


   

Освітній портал "Педагогічна преса"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 червня 2012, 08:04 Написав Цимбаліст К.В. П'ятниця, 01 червня 2012, 07:45

З 2 квітня поточного року розпочав свою роботу освітній портал PEDPRESA.COM. державного інформаційно-виробничого підприємства видавництва «Педагогічна преса», що належить до сфери управління МОНМС України. Одне з головних завдань порталу – своєчасне надання достовірної інформації із офіційних джерел професійному середовищу та громадськості. Кожен може знайти собі відповідь на все що його цікавить або турбує. Активне відвідування сайту освітнього порталу розширить професійний обрій вчителя, викладача, науковця, приведе до зменшення кількості звернень громадян до центральних органів виконавчої влади з освітянських питань. Детальніше

   

Дніпропетровській області 80 років

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 06 червня 2012, 10:15 Написав Administrator П'ятниця, 01 червня 2012, 07:40

Офіційним «днем народження» області вважається 27 лютого 1932 р. коли Президія ЦВК СРСР спеціальною постановою затвердила рішення ІV позачергової сесії ВУЦВК УСРР від 9 лютого 1932 р. про створення на території України 5-ти областей: Київської, Харківської, Вінницької, Одеської та Дніпропетровської. На сучасному етапі свого розвитку Дніпропетровська область повноправно посідає лідируючи позиції в економічному, науковому та культурному житті нашої країни. Займаючи 5,3 % території України та складаючи 7,4 % її населення Дніпропетровщина виробляє 100 % марганцевої руди та 81,9 % залізної руди, 75,4 % труб та 57 % феросплавів.Науково-технічні роботи в області виконують 15 наукових установ академічного профілю, 71 – галузевого профілю, 12 вищих навчальних закладів та 5 установ заводського профілю. За кількістю вищих навчальних закладів область посідає одне із перших місць в Україні. Мережа ВНЗ представлена 62 закладами І-ІІ рівнів акредитації та 22 закладами ІІІ-ІV рівнів акредитації в яких навчається 157,7 тисяч студентів. Детальніше

   

День Європи

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Дубінчак Р.С. П'ятниця, 01 червня 2012, 07:38

На виконання заходів відділу освіти 18.05.2012 р. проведено єдиний урок «День Європи» для учнів 1-4, 5-8, 10 класів. У шкільних бібліотеках організовано тематичні виставки  присвячені творчості митців світової літератури. У загальноосвітніх навчальних закладах проведено інформаційно-просвітницькі заходи (конференції, семінари, бесіди, виховні години, конкурси, вікторини) з окремих актуальних питань співробітництва між Україною та ЄС на теми: «Об’єднана Європа і Україна – колективна безпека», «Інтеграція у європейський освітній простір».

Заслуговують на увагу конкурс учнівських есе «Україна – європейська держава» (Правобережненська СЗШ, Андріївська НСЗШ), тематичний урок «Не урядові організації європейського союзу: порівняльний аналіз громадських організацій України» (Дніпровокам’янська СЗШ), конкурси рефератів «Україна на шляху до європейської інтеграції» (Любомирівська СЗШ), фото колажів та малюнків «Багатолика Україна в багатоликому світі» (Ганнівський НВК «СЗШ – ДНЗ»), випуск євробюлетнів (Новомиколаївська СЗШ №1), круглий стіл «Політичне співробітництво між Україною та ЄС» (Пушкарівська СЗШ), виставка вікторина «Казка мандрує Європою» (Верхньодніпровська СЗШ №3), випуск газети «Вікно в Європу», фото вернісаж «Сучасна Європа» (Дніпровська СЗБШ).

Рушійною силою в організації свята стали шкільні євроклуби: тематичні засідання «Святкування Дня Європи в Україні» (Дніпровська СЗБШ, Мишуринрізька СЗШ), «Сучасна Європа» (Першотравенська СЗШ), лекторій для учнів школи, підготовлений членами євроклубів (Верхівцевський НВК «СЗШ №1 – ДНЗ»).


   

Зустріч з народним депутатом України С.М. Глазуновим

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Цимбаліст К.В. Четвер, 31 травня 2012, 07:29

30 травня 2012 року у малій залі засідань Верхньодніпровської райдержадміністрації відбулася зустріч працівників відділу освіти райдержадміністрації, керівників навчальних закладів району, представників районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України з народним депутатом України Сергієм Миколайовичем Глазуновим.

На зустрічі були обговорені питання належного функціонування та подальшого розвитку галузі освіти в районі та шляхи вирішення деяких існуючих проблем у фінансово-господарському забезпеченні навчальних закладів.

За останні 2 роки народним депутатом С.М.Глазуновим надавалася відчутна допомога установам і закладам освіти району через фінансову підтримку освітянських програм, проектів, конкурсів тощо. Під час зустрічі визначено пріоритети подальшої співпраці та депутатської підтримки діяльності освіти Верхньодніпровщини.


   

Кращий веб-сайт дошкільного навчального закладу Дніпропетровської області

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 29 травня 2012, 09:16 Написав Administrator Вівторок, 29 травня 2012, 09:04

 

 

З метою підтримки діяльності сучасного дошкільного навчального закладу, сприяння розширенню мережі інформаційних ресурсів для формування єдиного інформаційного середовища системи дошкільної освіти Міністерством освіти і науки, молоді та спорту проведено Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт дошкільного навчального закладу.

Із понад 80 дитячих садків, навчально-виховних комплексів та центрів розвитку дитини з усіх регіонів України фахівці відомства обрали 19 кращих. Серед них і сайт дошкільного навчального закладу № 298 м. Дніпропетровська.

Відповідно до примірного положення про проведення Конкурсу, при оцінюванні сайту дошкільного навчального закладу враховано оригінальність оформлення сайту, корисність інформаційного наповнення для користувачів, інтерактивність та динамічність сайту, частота оновлення (новизна матеріалів, періодичність оновлення інформації) тощо.

Надаємо адресу кращого веб-сайту дошкільного навчального закладу Дніпропетровської області та пропонуємо ознайомитись з його змістом:

- ДНЗ № 298 м. Дніпропетровська "Білочка" http://dnz298.com

Після перегляду сайту прохаємо віддати свій голос у підтримку садочка на порталі «ПедПРЕСА» – http://pedpresa.com/vote до 1 червня. З однієї IP-адреси буде зараховано не більше трьох голосів. За бажанням залиште відгук щодо інформаційного наповнення сайту, зручності користування тощо за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (із зазначенням теми: «Кращий Інтернет-сайт ДНЗ»).

 

 

   

Сторінка 107 з 114