Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

УВАГА!!! МОН пропонує для громадського обговорення проект Постанови КМУ "Про затвердження порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково - педагогічних працівників "

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 07 травня 2019, 12:55

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» розроблено на виконання частини шостої статті 59 Закону України «Про освіту».

Проект акта врегульовує підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів освіти шляхом затвердження відповідного порядку, а також затверджує зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 р. № 237.

Проект Порядку спрямований на визначення механізмів, видів, форм, тривалості, періодичності, порядку оплати, умов і порядку визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних (науково-педагогічних) працівників закладів освіти і науково-методичних установ незалежно від їх організаційно-правового статусу, форми власності та сфери управління, удосконалення правового регулювання діяльності закладів освіти, юридичних та фізичних осіб у сфері підвищення кваліфікації педагогічних (науково-педагогічних) працівників.

Зауваження та пропозиції до проекту акта приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою до 7 червня 2019 р. за адресами:

Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Балуба Ігор Анатолійович

 

 

 


   

Всеукраїнський конкурс "Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Вівторок, 30 квітня 2019, 10:22

Вітаємо нашу коллегу, Горбенко Ольгу Едуардівну, вчителя фізичної культури КЗ "Водянська СЗШ І-ІІІ ст.", яка стала лауреатом ІІ туру Всеукраїнського конкурсу "Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу" та переможцем в номінації "Інноваційний урок фізичної культури"!

Окремі слова подяки - дружньому колективу Водянської школи, на чолі з директором Н.І.Писаревською, керівнику районного методичного об'єднання вчителів фізичної культури, Л.К.Тяпкіній, які всіляко допомагали та підтримували нашу конкурсантку. Вітаю з гарним результатом!

 

 

 

   

Районний етап Всеукраїнського фізкультурно - патріотичного фестивалю " Нащадки козацької слави "

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Понеділок, 29 квітня 2019, 09:49

24 квітня 2019 року на базі КЗ "Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст." відбувся районний етап Всеукраїнського фізкультурно - патріотичного фестивалю " Нащадки козацької слави ".

В змаганнях взяли участь збірні команди з 6 закладів загальної середньої освіти району. Програма змагань була насичена, учні 5-10 класів продемонстрували свою швидкість, спритність, стрибучість, силу та теоретичні знання у шести видах змагань.

Команда учнів КЗ Верхівцевський НВК "СЗШ №1-ДНЗ" стала переможцем у трьох видах: стрибках у довжину з місця, у човниковому бігу 4х9 метрів та в перетягуванні канату. Учні КЗ "Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст."здобули перемогу у комбінованій естафеті та виявили найкращі знання у конкурсі знавців історії козацтва України, спортивних досягнень та олімпійського руху в часи її незалежності. Найвищий результат у стрибках через скакалку за 30 секунд показала команда дівчат КЗ "Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст."

За підсумком шести видів змагань у загальнокомандному заліку переможцем змагань стала команда КЗ Верхівцевський НВК (директор Воронцова Л.Ф., керівники команди Малієнко В.В., Пилипенко О.М.), ІІ місце вибороли учні КЗ "Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст." (директор Кущова Т.А., керівник команди Чуйко Н.М.), ІІІ місце зайняла команда КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст." (директор Ляшенко А.Х., керівник команди Рогожніков С.О.).

Вітаємо верховчан з перемогою та бажаємо їм гідно представити Верхньодніпровський район на обласному етапі змагань, який відбудеться 07 травня у м. Вільногірську!

Дякуємо вчителю фізичної культури Чуйко Н.М., колективу КЗ "Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст.", на чолі з директором Кущовою Т.А., за їх гостинність та високий рівень підготовки місць змагань, завучу та тренерам КЗ "Верхньодніпровська ДЮСШ" за допомогу в організації суддівства.

 

 

 

 

   

Всеукраїнський форум "Ранній розвиток- право кожного"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 02 травня 2019, 14:28 Написав Желонкіна Л.І., методист РМК П'ятниця, 26 квітня 2019, 14:22

У квітні 2019 року у місті  Києві пройшов Всеукраїнський форум "Ранній розвиток - право кожного", на цей форум з'їхалися спеціалісти з дошкільної освіти із всієї України. Верхньодніпровський район представляла Жезлова Анастасія – молодий, ініціативний спеціаліст, яка працює методистом у Дніпровському комунальному дошкільному навчальному закладі №1 !Струмочок».

На форумі розглядалися питання за різноплановими темами учасники мали можливість вибирали теми та брати участь у локаціях які зацікавили або були ближчі за професійним спрямуванням. У програмі Форуму себе знайшов кожний:майстер - класи, які проводили спікери , творчі зустрічі,тренінги, численні зустрічі з надзвичайно цікавими людьми.

Ця зустріч, сповнена радістю та новими ідеями, стала новою можливістю довести до всіх громадян України особливе ставлення до якості стосунків з дитинством, можливістю об’єднати зусилля всіх, щоб допомогти дітям повною мірою реалізувати своє право на здоровий розвиток завдяки любові та повазі.

 

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Оприлюднено лист МОН України №1/9 -269 від 23.04.2019 року «Щодо розроблення статуту закладу загальної середньої освіти».

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 25 квітня 2019, 15:20

Оприлюднено лист МОН України №1/9 -269 від 23.04.2019 року  «Щодо розроблення статуту закладу загальної  середньої освіти».

Згідно з підпунктом 13 пункту 3 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону переоформлення установчих документів закладів освіти з метою приведення їх у відповідність із Законом здійснюється протягом п'яти років з дня набрання чинності Законом. Відповідно до пункту 5 цього ж розділу Закону засновникам закладів освіти рекомендовано протягом п’яти років привести установчі документи закладів освіти у відповідність із Законом.

Таким чином. установчі документи, зокрема статути закладів загальної середньої освіти, мають бути переоформлені до 28 вересня 2022 року. Детальніше.

 

 

 

   

Районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 24 квітня 2019, 13:36 Написав Коваль І.Г., методист РМК Понеділок, 22 квітня 2019, 14:22

У квітні 2019 року згідно плану роботи районного методичного кабінету на базі КЗ  «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІст.» відбувся районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів з теми «Проективні методики в роботі шкільного психолога» та «Профілактика професійного вигорання  шляхом формування позитивного мислення».

Відкрила семінар методист районного методичного кабінету Коваль І.Г., яка ознайомила присутніх  з проблемою  емоційного вигорання психолога як фактора формування психологічного здоров’я учнів та педагогів.

В рамках практичної частини семінару практичний психолог Крапівіна Світлана Володимирівна (КЗ Верхівцевський НВК) надала цікаву інформацію про впровадження однієї з проективних методик щодо використання в роботі з учасниками освітнього процессу. Присутні на  семінарі жваво  обговорили переваги та мінуси проективних методик в роботі практичного психолога та активно брали участь у  вправах, які сприяли навчанню правильно аналізувати свої дії.

Друга частина семінару була присвячена проблемі визначення профілактики вигорання, з якою познайомила всіх присутніх соціальний педагог Бригінець Тетяна Богданівна (КЗ Верхівцевський НВК). Завдяки запропонованим  елементам тренінгу «Профілактика професійного вигорання  шляхом формування позитивного мислення», учасники семінару отримали інформацію про  конкретні емоції, які переживає людина. Практичні вправи та обговорення сприяли усвідомленню та коригуванню власного емоційного стану, а вміле поєднання у вправах теорії та практики  допомогло кожному особисто осмислити свої життєві та професійні перспективи. Учасники ознайомилися з сучасними техніками і прийомами стабілізації емоційного стану, отримали знання щодо профілактики стресових станів у навчально-виховному процесі, опанували методами подолання стану вигорання  та відновлення роботи організму, включаючи і пізнавальну та творчу діяльність.

Учасники захоплено ділились враженнями від семінару та активно обмінювались думками.

 

 

 

 

 

 

   

УВАГА!!! У Верховній Раді зареєстрували законопроект про захист педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 22 квітня 2019, 13:20

У Верховній Раді зареєстрували законопроект про захист педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників. Законопроект зареєстрували 10 квітня.

У пояснювальній записці зазначено, що педагоги потребують правового захисту. Наголошується, що закон про антибулінг не захищає педагогів від осіб, які не є учасниками освітнього процесу. Наводиться приклад, що цей закон не надає додаткового захисту педагогів від батьків учнів.

“Законопроект розроблено з метою посилення законодавчого захисту педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників від погроз, образ, переслідування, фізичного насильства, встановлення додаткових гарантій щодо поваги до особистості, честі та гідності, справедливого і шанобливого ставлення до них з боку учасників освітнього процесу та інших осіб, – йдеться у пояснювальній записці.

Також законопроект пропонує встановити адміністративну відповідальність за названі порушення. Окрім того, адміністративна відповідальність пропонується встановити за розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв або вживання наркотичних засобів, психотропних речовин чи їх аналогів у закладах освіти.

 

 


   

УВАГА!!! Вчителі можуть пройти онлайн-курс з соціального, емоційного та етичного навчання

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 08 квітня 2019, 10:34

Для вчителів відкритий безкоштовний онлайн-курс з методик SEE Learning.

Курс доступний за цим посиланням.

Соціальне, емоційне та етичне навчання (SEE Learning) – це новаторська освітня програма K-12, розроблена американським Університетом Еморі. SEE Learning надає педагогам інструменти, необхідні для сприяння розвитку емоційного, соціального та етичного інтелекту для учнів та самих себе.

Курс включає такі компоненти:

  • навчання уваги;
  • співчуття і етичне розрізнення;
  • системне мислення;
  • стійкість і травматологічна практика.

Ця програма надає педагогам навчально-виховний план, що складається з легких для впровадження на уроках розробок. Окрім того, план містить концептуальні рамки, що використовуються для розробки навчальної програми, а також ресурсів для підготовки та розвитку викладачів.

 

 

 

   

Сторінка 2 з 128