Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Старт Нової української школи : новий учитель

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 30 серпня 2018, 15:42 Написав Administrator Середа, 29 серпня 2018, 14:36

29 серпня 2018 року на базі КЗ “Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.” відбулася методична сесія вчителів - предметників, яку підготували та провели методисти РМК та досвідчені вчителі закладів загальної середньої освіти. Методичний захід проведено у форматі EdCamp.

Відкрили захід  автори спільного проекту районного методичного кабінету та вчителів української мови і літератури закладів освіти «Фотографія, що оживає».

Про події на методичній сесії у фоторепортажі

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Запроваджено свідоцтво досягнень для учнів 1 класів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 28 серпня 2018, 08:44

 

Міністерство освіти і науки запровадило свідоцтво досягнень для учнів 1 класів. Про це йдеться у наказі №924 від 20 серпня.

“Оцінювання результатів навчання та особистих досягнень учнів у першому класі має формувальний характер, здійснюється вербально, на суб’єктних засадах, що передбачає активне залучення учнів до самоконтролю і самооцінювання, – зазначено в нових рекомендаціях щодо оцінювання учнів першого класу.

 

 

 

 

   

УВАГА!! ! Опубліковано матеріали Всеукраїнської серпневої конференції педагогічних працівників

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 27 серпня 2018, 14:45

Міністерство освіти і науки опублікувало матеріали Серпневої конференцієї, яка присвячена старту Нової української школи.

Матеріали доступні на сайті МОН.

 

 

 

   

УВАГА!!! Затверджено професійний стандарт вчителя початкових класів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 серпня 2018, 09:06 Написав Administrator П'ятниця, 17 серпня 2018, 09:03

Міністерством соціальної політики затверджений професійний стандарт «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти». Документ визначає загальну інформацію про стандарт, навчання та професійний розвиток вчителя, а також конкретний перелік його функцій.

Загалом професійний стандарт визначає, що вчитель початкових класів має виконувати вісім основних функцій, до яких належать: планування і здійснення освітнього процесу, забезпечення і підтримка навчання, виховання і розвитку учнів, створення освітнього середовища, рефлексія та професійний саморозвиток, проведення педагогічних досліджень, надання методичної допомоги колегам з питань навчання, розвитку, виховання й соціалізації учнів початкових класів закладу загальної середньої освіти. Також вчитель початкових класів має узагальнювати власний педагогічний досвід і презентувати його педагогічній спільноті та оцінювати результати роботи вчителів початкових класів школи.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, новим стандартом конкретизовано професійні компетентності, знання, вміння та навички, якими має володіти педагог, виконуючи кожну з покладених на нього функцій.

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Громадське обговорення проекту нової редакції Українського правопису

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 16 серпня 2018, 10:42

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект нової редакції Українського правопису.

«Українська національна комісія з питань правопису, склад якої затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 416, пропонує до уваги громадськості проект нової редакції Українського правопису, розроблений на фундаменті української правописної традиції з урахуванням новітніх мовних явищ, що набувають поширення в різних сферах суспільного, наукового та культурного життя. Правописна комісія виходила із розуміння того, що Український правопис, як правопис і будь-якої іншої мови, не може бути вичерпним; він кодифікує засадничі, найбільш поширені або спірні орфографічні положення.

Правописна комісія розраховує на уважне прочитання, конструктивні пропозиції і доброзичливу критику всіх зацікавлених користувачів і знавців української мови.

Зауваження та пропозиції до проекту нової редакції Українського правопису просимо надсилати до 15 вересня 2018 року на електронну адресу секретаря Української національної комісії з питань правопису Шевченко Лариси Леонідівни: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Всеукраїнський конкурс-фестиваль дитячої патріотичної пісні «Об’єднані піснею»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 16 серпня 2018, 10:36 Написав Administrator Четвер, 16 серпня 2018, 10:30

В жовтні 2018 року за участю громадської організації «Об’єднані піснею», при підтримці  Міністерства культури України, Національної спілки журналістів України, гільдії незалежного кіно України проходитиме фінал Всеукраїнського конкурсу-фестивалю дитячої патріотичної пісні «Об’єднані піснею».

Детальна інформація про захід розміщена на офіційному сайті конкурсу-фестивалю. Перехід.

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Відеоматеріали для дітей дошкільного та шкільного віку

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 14 серпня 2018, 13:57 Написав Administrator Вівторок, 14 серпня 2018, 13:46

Анімаційний розважально - пізнавальний телеканал ПЛЮСПЛЮС для дітей дошкільного та шкільного віку розробив мультфільми для учнів 1-4 класів, які можуть бути використані при проведенні Першого уроку або під час навчання в закладах загальної середньої освіти.

"Світ чекає на відкриття" - навчальний, мотивуючий і розважальний проект для дітей, вчителів та батьків. Детальніше.

Проект "Це - наше і це - твоє" - яскраві та зрозумілі розповіді про геніальні винаходи, природні багатства, блискучі ідеї, що прославляють нашу країну на весь світ. Детальніше.

Відеоматеріали доступні для скачування до кінця жовтня. В режимі онлайн знаходитимуться постійно. Детальніше.

 

 

 

 

   

Психосоціальна підтримка дітей із травматичним досвідом

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 31 липня 2018, 07:33 Написав Administrator Вівторок, 31 липня 2018, 07:19

В онлайн-курсі “Робота вчителів початкових класів з дітьми з особливими освітніми потребами”, відкрито лекцію “Психосоціальна підтримка дітей із травматичним досвідом“.

Це шоста лекція модуля “Методи роботи з дітьми”. У ній лекторка Оксана Залеська розповідає, як учитель може допомогти дитині розвинути стійкість до стресових ситуацій у форматі гри, а також про те, як організувати безпечний психологічний шкільний простір. Окрім того, частину лекції присвячено супервізіям та інтервізіям, які можуть стати дієвим способом професійного зростання вчителів.

Також лекторка пропонує слухачам курсу ігри, які допоможуть залучити всіх дітей класу до спільної роботи.

Після відео є додаткові текстові матеріали. Вони доповнюють основний зміст лекції, тому організатори просять учасників звернути на них увагу.

Зареєструватись на курс можна за цим посиланням.

Нагадаємо, курс “Робота вчителя початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами” створений у партнерстві ГО “Смарт освіта” із студією онлайн-освіти EdEra. Він представлений в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Раніше в курсі відкрили лекцію про запобігання булінгу.

 

 


 

 

   

Сторінка 2 з 114