Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул під час урочистостей з нагоди Дня працівників освіти вручив кращим 35 школам з усіх міст та районів області інтерактивні дошки

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 10 жовтня 2012, 13:27 Написав Administrator Вівторок, 02 жовтня 2012, 14:01

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул привітав освітян Дніпропетровщини з професійним святом. Під час урочистостей губернатор нагородив 15 переможців конкурсу «Вчитель року – 2012» і вручив їм грошові премії та цінні подарунки. Директори кращих 35 шкіл з усіх міст та районів Дніпропетровської області від губернатора отримали сертифікати на інтерактивні дошки. Детальніше

 


 

   

У рамках відзначення Дня працівників освіти на Дніпропетровщині відбувся Парад професій професійно-технічних навчальних закладів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 02 жовтня 2012, 14:24 Написав Administrator Вівторок, 02 жовтня 2012, 14:00

У рамках відзначення Дня працівників освіти у Дніпропетровську відбувся Парад професій професійно-технічних навчальних закладів. Більше 1600 учнів професійно-технічних навчальних закладів регіону представили свою майбутню професію – металурга, будівельника, машинобудівника, медпрацівника, залізничника, поштовика та аграрія. Детальніше


   

День дошкілля в районі

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Желонкіна Л.І. Вівторок, 02 жовтня 2012, 13:58

27 вересня 2012 р. працівники дошкільних закладів району святкували Всеукраїнський День дошкілля.

Дню дошкілля були присвячені публікації на шпальтах районної газети «Придніпровський комунар» за 25 вересня 2012 №70.,які висвітлювали думки керівників ДНЗ, батьків, працівників (всього 15 статей). Дошкільники району отримали вітання від Народного депутата України Глазунова С.М., голови Верхньодніпровської райдержадміністрації Цебенка М.М., голови районної ради Гарама В.Я. , начальника відділу освіти Ходос Н.Ф, голови райкому Профспілки працівників освіти і науки Коваленко Л.М, методиста відділу освіти з питань дошкільної освіти Желонкіної Л.І. Подяками та грамотами були вшановані ветерани праці ,найкращі працівники дошкільної галузі та найкращі колективи ДНЗ.

Окрасою свята стала концертна програма – виступи наймолодших громадян міста – вихованців дитячих садків. Свято відбулося на славу.

Всі, хто взяв участь в цьому Всеукраїнському заході зійшлися на думці, що такий професійний день необхідний і своєчасний.


 

   

З нагоди Дня працівників освіти губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул вручив грошові винагороди 50 кращим педагогам регіону

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 02 жовтня 2012, 12:47

З нагоди Дня працівників освіти України губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул вручив грошові винагороди 50 кращим педагогам регіону. Винагороди від 6 тис грн до 10 тис грн отримали 5 переможців та 10 лауреатів Регіонального конкурсу «Вчитель року – 2012», ще 35 педагогів, які представляють кожне місто і район області, отримали премії по 4,2 тис грн за результатами успішності своїх учнів. Детальніше


 

   

Відкриття бюсту Т.Г. Шевченка

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 01 жовтня 2012, 09:19

Ім'я Тараса Шевченка відоме в усьому світі: у багатьох країнах йому встановлено пам'ятники, його твори перекладені майже на всі мови світу, його ім'ям в Україні названо навчальні заклади, театри, площі, вулиці, міста. Національна опера України, Київський Національний університет, центральний бульвар міста Києва носять ім'я видатного сина українського народу — Тараса Шевченка.

В суботу, 29 вересня 2012 року, в день святкування Дня району та м. Верхньодніпровська на проспекті ім. Леніна був відкритий бюст Т.Г. Шевченку.

На церемонії були присутні: народний депутат України С.М. Глазунов, голова райдержадміністрації М.М. Цебенко, голова райради В.Я. Гарам, член Національної Спілки художників України, заслужений художник України, автор бюсту Л.Ф. Давиденко, голова Дніпропетровського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта ім. Т.Г. Шевченка» С.М. Довгань, міський голова м. Вільногірська В.П. Федоренко, заступник міського голови м. Кривого Рогу Бєліков К.А., Верхньодніпровський міський голова Г.М. Лебідь та інші.

В церемонії відкриття взяли учать представники трудових колективів підприємств, установ та організацій району та м. Верхньодніпровська, учні навчальних закладів району, представники громадськості та жителі міста. «Відкриття бюсту Т.Г. Шевченку є історичною подією в житті нашого району» — зазначив голова райдержадміністрації М.М. Цебенко. — «Це свідчення, що навіть в сьогоднішніх умовах є можливості для творення нової України, її пам’яті.

Ми всі повинні пам’ятати, що творчість Т.Г. Шевченка визначила на десятиліття вперед дальший поступ української літератури (не тільки поезії, а й прози і драматургії), прискорила український літературний та національно-визвольний процес. Шевченко підніс українську літературу до рівня найрозвиненіших літератур світу, став символом української нації.   

Святкування 89 річниці створення району та 233-ій рік народження м. Верхньодніпровська

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 01 жовтня 2012, 09:06

В суботу, 29 вересня 2012 року, на центральній площі м. Верхньодніпровська жителі та гості району відсвяткували 89 річницю створення району та 233-ій рік народження м. Верхньодніпровська.

В гості на свято завітали почесні гості: народний депутат України С.М. Глазунов, міський голова м. Вільногірська В.П. Федоренко, заступник голови Криворізької міської ради Бєліков К.А. та інші. Розпочалося свято о 10-ій годині урочистою ходою вихованців Верхньодніпровського коледжу Дніпропетровського державного аграрного університету, які пронесли Державний прапор України, прапори Верхньодніпровського району та м. Верхньодніпровська. Урочисту ходу відкрив колектив барабанщиків-вихованців Палацу дитячої та юнацької творчості м. Верхньодніпровська.

Естафету ходи підхопили: колективи відділу освіти райдержадміністрації, дошкільних та середніх навчальних закладів м. Верхньодніпровська, дитячо-юнацької спортивної школи, педагогічний колектив Верхньодніпровського коледжу Дніпропетровського державного аграрного університету; банківських установ; ПАТ «Верхньодніпровський машинобудівний завод» та інших промислових підприємств району; підприємств зв’язку, медичних установ, правоохоронних органів, комунальних та інших провідних підприємств ,установ та організацій району.

Кращі жителі та трудівники району були нагороджені почесними грамотами голови Дніпропетровської облдержадміністрації О.Ю. Вілкула, грамотами голови райдержадміністрації М.М. Цебенка, голови райради В.Я. Гарама, міського голови Г.М. Лебідя.

Керівники району та народний депутат України С.М. Глазунов зустрілися з ветеранами Великої Вітчизняної війни та ветеранами праці, а згодом — із задоволенням оглянули палатки з досягненнями територіальних громад району, де їх щиро вітали представники територіальних громад району. Кращі територіальні громади району були відзначені в різних номінаціях за особливі досягнення.

Святкування продовжилося цікавою концертною програмою та виставкою досягнень та виробів майстрів народної та художньої творчості територіальних громад району.


 

   

День міста!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 вересня 2012, 10:41 Написав Administrator П'ятниця, 28 вересня 2012, 10:40

 

29 вересня 2012 року жителі міста Верхньодніпровска та району відзначають 233 річницю з дня заснування міста Верхньодніпровська. Верхньодніпровськ – місто-сад, це місто, в якому ми народилися, до якого ми приїхали, яке нас прийняло і виховало, яке ми розвиваємо і будуємо, в якому ми живемо і працюємо, яке ми захищаємо, яким ми пишаємося, в якому житимуть наші діти та внуки, в якому ми зустрінемо старість, в якому залишиться світла пам’ять про нас! Місто – це МИ!

   

У рамках проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» у селі Добровілля Васильківського району відкрито навчально-виховний комплекс по типу «дитсадок-школа»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 28 вересня 2012, 10:37

У рамках комплексного регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти», що реалізується за ініціативи губернатора Олександра Вілкула, у селі Добровілля Васильківського району Дніпропетровської області відкрито новий навчально-виховний комплекс по типу «дитсадок-школа» (НВК). Завдяки відкриттю Добровільського НВК дошкільну та шкільну освіту відтепер отримають 86 дітей (66 учнів та 20 вихованців). Раніше в цьому селі дитсадка не було. Детальніше

   

Сторінка 99 з 109