Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Першість району з пневматичної стрільби

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Сакара Г.І. Вівторок, 20 листопада 2012, 16:41

19.11.2012 в рамках місячника оборонно-масової роботи та з нагоди 21-річниці Збройних Сил України на базі тиру КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ступенів» проведено першість району з пневматичної стрільби серед навчальних закладів. У змаганнях взяло участь 16 команд у кількості 80 чоловік.

Серед міських навчальних закладів посіли:

· І місце – КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.»

· ІІ місце – КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №1 І-ІІІ ст.»

· ІІІ місце – КЗ «Верхівцевський НВК «СЗШ №1 – ДНЗ»

Серед сільських навчальних закладів

· І місце – КЗ «Правобережненська СЗШ І-ІІІ ст.»

· ІІ місце – КЗ «Дніпровокам’янська СЗШ І-ІІІ ст.»

· ІІІ місце – КЗ «Любомирівська СЗШ І-ІІІ ст.»

У індивідуальному заліку серед юнаків посіли

· І місце – Ведмеденко Д., КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.»

· ІІ місце – Кость Г., КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.»

· ІІІ місце – Саєнкос, КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.»

Серед дівчат:

· І місце – Боровська Д., КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.»

· ІІ місце – Високопоясна Н., КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.»

· ІІІ місце – Довженко І., КЗ «Дніпровокам’янська СЗШ І-ІІІ ст.»

   

Семінар-практикум керівників ДНЗ

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Желонкіна Л.І. Понеділок, 19 листопада 2012, 16:41

15 листопада 2012 року на базі Верхньодніпровського комунального дошкільного навчального закладу №3 «Дзвіночок» відбувся семінар-практикум керівників дошкільних навчальних закладів району. «Впровадження інноваційних технологій у роботі з дітьми п’ятирічного віку на засадах випереджувальної освіти сталого розвитку».

На семінарі розглянуто питання визначення оптимальних форм роботи з дітьми п’ятирічного віку, підготовки дітей до життя в нових соціальних умовах, задоволення їхніх інтересів, реалізації здібностей та обдарування, створення умов для саморозвитку. впровадження нестандартних, інноваційних технологій.

На практиці учасники семінару познайомилися з використанням методик :

- схем – моделей для навчання дітей творчому розповіданню,у лексико – граматичній роботі (О.Дяченко., К. Крутій), для навчання дітей описових розповідей (Т. Ткаченко);

- інноваційною педагогічною технологією «Лічильні палички» (для дітей 3-7 років) (К.Кюїзенера);

- системою елементарного музичного виховання Карла Орфа (Австрія).

І всі, хто взяв участь в цьому районному заході, зійшлися на думці, що питання висвітлені на ньому необхідні і своєчасні, у центрі всієї нашої роботи особистість дитини, забезпечення комфортних та безпечних умов розвитку, допомога реалізації її природних потенціалів.


 

   

Фінал осіннього кубку гри «Що? Де? Коли?»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Єрохіна Л.Д. Понеділок, 19 листопада 2012, 14:25

В м. Дніпропетровську в СК «Метеор» відбувся фінал осіннього кубку гри «Що? Де? Коли?» в рамках реалізації проекту «Розвиток інтелектуального руху Дніпропетровщини». Перемогу виборювала 31 краща команда області. Верхньодніпровський район представляла команда «Великі совенята» із КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІст.», яка, пройшовши відбіркові ігри, виборола право участі у цьому турнірі. Гра була запеклою, цікавою та напруженою. Переможцями стали учасники команди із Дніпродзержинська. Команда «Великі совенята» виборола 10 місце та була нагороджена дипломом за активну участь у грі.


   

На Дніпропетровщині відбудеться всеукраїнська науково-практична конференція «Мультидисциплінарний підхід, як методологічна основа інклюзивного навчання»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 15 листопада 2012, 13:21

На Дніпропетровщині за ініціативи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України і губернатора Дніпропетровської області Олександра Вілкула відбудеться всеукраїнська науково-практична конференція «Мультидисциплінарний підхід, як методологічна основа інклюзивного навчання», де обговорюватимуться сучасні підходи у навчанні людей з особливими потребами. Урочисте відкриття пленарного засідання пройде 20 листопада 2012 року в Дніпропетровській облдержадміністрації. Засідання по секціях – у центрі освіти Дніпропетровщини та Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Детальніше

   

Зональна першість області команд ЗНЗ з футболу

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Сакара Г.І. П'ятниця, 09 листопада 2012, 08:39

06.11.2012 на базі Верхньодніпровської ДЮСШ пройшла зональна першість області команд загальноосвітніх навчальних закладів з футзалу, в якій взяла участь команда КЗ «Верхівцевського НВК «СЗШ №1 – ДНЗ» і зайняла ІІ місце. Вітаємо призерів.

   

На Дніпропетровщині до Дня студента відбудеться низка культурних і розважальних заходів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 12 листопада 2012, 09:41 Написав Administrator П'ятниця, 09 листопада 2012, 08:36

На Дніпропетровщині за підтримки губернатора Олександра Вілкула відбудеться низка культурних і розважальних заходів до Дня студента, що святкуватиметься в Україні 17 листопада. Зокрема, будуть визначені переможці обласного конкурсу «Студент року Дніпропетровщини», вручені сертифікати щодо проходження навчання учасникам проекту підготовки майбутніх державних менеджерів для формування кадрового резерву Дніпропетровської облдержадміністрації, а також відбудеться ІІ Студентський бал. Детальніше

 

   

Тренінгові курси вчителів основ здоров'я

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 09 листопада 2012, 08:42 Написав Привалова Л.І. П'ятниця, 09 листопада 2012, 08:35

З 25.10. 2012 по 31.10.2012 на базі КЗ «Верхньодніпровської СЗШ №2 І-ІІІ ст.» пройшли тренінгові курси вчителів основ здоров’я. 24 вчителя району підвищили свій фаховий рівень і отримали посвідчення тренерів, що безумовно, допоможе їм у наданні якісних освітніх послуг.

 

   

Відкриття додаткової групи у Верхньодніпровському комунальному дошкільному навчальному закладі № 4 «Чебурашка»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 08 листопада 2012, 09:05 Написав Желонкіна Л.І. Четвер, 08 листопада 2012, 08:59

7 листопада 2012 року відбулося урочисте відкриття додаткової групи для дітей старшого дошкільного віку «Дзвіночки» у Верхньодніпровському комунальному дошкільному навчальному закладі № 4 «Чебурашка», що передбачено губернаторською програмою розвитку освіти «Новій Дніпропетровщині - новий стандарт освіти».

У дошкільному навчальному виховуються 141 дитина. З відкриттям додаткової групи ще 20 малюків матимуть можливість відвідувати ясла-садок.

На святі були присутні поважні гості: Желонкіна Л.І., методист відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації, Вінокурова М.А., керуюча справами при Верхньодніпровській міській раді, батьки вихованців, працівники закладу, керівники інших дошкільних установ міста.

Проведено масштабні роботи з облаштування групи: придбано нові сучасні меблі (ліжка, шафи, стільці, столи) м’який інвентар, килим,замінено лінолеум. У дошкільному навчальному закладі працює колектив однодумців, співавтори, виконавці творчої, цікавої справи – виховання громадянина України.

 

 

 

 

   

Сторінка 99 з 114