Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Нарада керівників навчальних закладів 28 березня 2013 року

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 28 березня 2013, 16:29 Написав Administrator Четвер, 28 березня 2013, 16:18

28 березня 2013 року у актовій залі відділу освіти відбулася нарада керівників навчальних закладів району під головуванням начальника відділу освіти райдержадміністрації Н.Ф.Ходос.

За порядком денним наради були обговорені наступні питання:  про якість надання освітніх послуг та рівень навчальних досягнень учнів з фізики у загальноосвітніх навчальних закладах району; про підготовку до літнього оздоровчого періоду, організацію роботи пришкільних таборів та майданчиків у 2013 році; про підсумки проведення конкурсу «Учитель року-2013»; про порядок закінчення 2012-2013 навчального року, проведення ДПА і ЗНО-2013р.

У нараді також взяв участь перший заступник голови Верхньодніпровської районної державної адміністрації В.В.Коваленко, який проаналізував поточний стан і завдання щодо забезпечення належного функціонування галузі освіти в районі, організованого закінчення навчального року, своєчасності виплати заробітної плати.

Засідання завершилося церемонією нагородження. Голова Верхньодніпровської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, депутат районної ради Л.М.Коваленко вручила Почесні грамоти президії Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України переможцям районного огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в установах і закладах освіти району у 2012 році – колективам Дніпровської СЗБШ (директор А.Х.Ляшенко, голова профкому Ю.П.Зінченко), Дніпровокам’янської СЗШ (директор І.В.Довженко, голова профкому І.В.Семашко), Правобережненської СЗШ (директор І.В.Чутро, голова профкому А.В.Махарина) за високі показники у створенні належних і безпечних умов праці і навчання у 2012 році.

   

Екскурсія випускників загальноосвітніх навчальних закладів району до ДДАУ

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 березня 2013, 13:40 Написав Голик Н.В. Середа, 27 березня 2013, 13:36

21 березня відбулася чергова екскурсія випускників загальноосвітніх навчальних закладів району до Дніпропетровського державного аграрного університету. Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з діяльністю кафедр Навчально-наукового інституту економіки при Дніпропетровському державному аграрному університеті. Цікаво й невимушено пройшов майстер-клас по створенню презентаційного відео - кліпу, який підготували й провели викладачі університету.

 

   

Засідання школи управлінського досвіду

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 березня 2013, 10:37 Написав Сакара Г.І. Четвер, 21 березня 2013, 13:51

19.03.2013 року відбулося засідання школи управлінського досвіду (секція керівників навчальних закладів Верхньодніпровського району) на базі КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІст». Директор школи В.В. Забігай вдало презентував модель сучасної сільської школи, розкрив інноваційні підходи до навчально-виховного процесу щодо взаємодії школи, сім’ї, соціуму в умовах модернізації освітнього виховного простору.

Зацікавленість до даних питань виявили запрошені до участі у круглому столі «Магічний трикутник» голови територіальних громад, дільничні інспектори, медичні працівники, голова батьківського комітету, мати прийомних дітей, провідний спеціаліст Пушкарівської філії районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; настоятель Пушкарівського храму Божої Матері «Всіх скорботних радість».

Керівники шкіл обмінялися досвідом управлінської діяльності, продемонстрували модель свого навчального закладу та окреслили коло завдань з формування інноваційної особистості.

 


 

   

Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Сакара Г.І. Четвер, 14 березня 2013, 14:36

14 березня 2013 року районний методичний кабінет відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації провів планову нараду заступників директорів з навчально-виховної роботи, на якій розглянуто актуальні питання сьогодення: про організований порядок закінчення 2012-2013н.р., оформлення облікових документів претендентів на нагородження золотою та срібною медалями, якісна атестація педагогічних кадрів, особливості проведення експертизи впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в управлінську діяльність загальноосвітнього навчального закладу. Глибоко проаналізовано участь вчителів у професійному конкурсі «Учитель року - 2013»


 

   

Вітаємо з 8 Березня!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 06 березня 2013, 09:13 Написав Administrator Середа, 06 березня 2013, 09:08


Весна барвистим рушником
Протерла зимове віконце,
І знов пташиний лине спів,
І яскравіше світить сонце.

І молодіють знов жінки,
Як проліски, на жовтолисті,
А усмішки, немов квітки,
Цвітуть грайливо на обличчях.

В цей день, а також в день майбутній,
Нехай ці квіти не зів’януть,
А незабудкою, коханням,
Провісником щасливим стануть!

   

Нові електронні проекти в галузі освіти Дніпропетровщини

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 28 лютого 2013, 16:05

В рамках масштабного проекту «Новій Дніпропетровщині - новий стандарт освіти» в області взято курс на продовження роботи у 2013 році з впровадження інформаційно-комунікаційних технологій, в рамках яких планується реалізувати чотири нові електронні проекти в галузі освіти». У їх числі - «Електронний методичний кабінет», «Електронний модуль «Атестація педагогічних працівників», «Мережевий освітній округ» і «StudyinDnipropetrovskRegion».

«Електронний методичний кабінет» - єдиний інформаційно-методичне простір, на якому будуть розміщені освітні нормативні документи, методичні матеріали, книги та статті, які допоможуть вчителям готуватися до занять і вдосконалювати свої знання і рівень педагогічної майстерності. Також на сайті будуть створені спеціальні чати, форуми, вебінари, за допомогою яких вчителі зможуть спілкуватися між собою та обмінюватися досвідом.

«Електронний модуль« Атестація педагогічних працівників»- спеціальний сайт, який допоможе вчителям підготуватися і пройти атестацію. На сайті будуть розміщені необхідні бланки і форми, а також методичні матеріали. Це дозволить значно спростити процес підготовки та проходження атестації для вчителів.

«Мережевий освітній округ» - сайти, на яких розміщена поглиблена інформація, методичні та навчальні посібники, цікаві завдання з різних областей науки. Це допоможе учням поглибити свої знання з улюблених предметів, підготуватися до олімпіад та вступних іспитів.

«StudyinDnipropetrovsk Region» - портал вищої освіти регіону, який буде доступний читачам як мінімум на 4 мовах (українська, російська, англійська, французька). Він об'єднає вже фактично наявні сайти ВНЗ Дніпропетровщини, що дозволить залучити більшу кількість студентів з інших регіонів і країн в регіональних вузів.

   

Вітаємо з Днем захисника Вітчизни!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 21 лютого 2013, 14:37

Вітаємо Вас із Днем захисника Вітчизни!
Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних.
І після будь-яких "баталій", які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на вас завжди чекає затишна гавань.
Міцного здоров’я Вам, успіхів та надійного тилу!
І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

 

   

«Освітній округ: сьогодення і майбутнє»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Сакара Г.І. Четвер, 21 лютого 2013, 09:19

20.02.2013 відділ освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації провів засідання круглого столу «Освітній округ: сьогодення і майбутнє» за участю керівників шкіл, директора Верхньодніпровського коледжу Дніпропетровського державного аграрного університету, Карпенка А.М., директора районного Центру зайнятості населення Чопенко Н.М., на якому спільними зусиллями, з урахуванням всіх пропозицій було розроблено проект моделі районного освітнього округу, визначено основні напрямки його діяльності.


 

   

Сторінка 99 з 121