Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

На Дніпропетровщині проходить перша Міжнародна конференція «Проектування освітнього простору – сучасні орієнтири», у якій беруть участь близько 100 учених України та Білорусії

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 25 жовтня 2012, 08:14

На Дніпропетровщині проходить перша Міжнародна науково-практична конференція працівників професійно-технічної освіти «Проектування освітнього простору – сучасні орієнтири». У заході беруть участь близько 100 освітян і науковців України та Білорусії. Це педагогічні працівники, керівники професійно-технічних закладів Дніпропетровщини та інших регіонів України, керівники та методисти навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Дніпропетровській області, науковці Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України, науковці Республіканського інституту професійної освіти та керівники поліграфічного коледжу республіки Білорусь. Конференція проходить у рамках комплексного інноваційного проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти», що ініційований губернатором Олександром Вілкулом. Детальніше

   

На Дніпропетровщині в селі Петрове Софіївського району відкрито дитячий садок «Сонечко» на 50 місць

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 25 жовтня 2012, 08:12

На Дніпропетровщині в селі Петрове Софіївського району відкрито дитячий садок «Сонечко» на 50 місць. Відтепер всі діти цього села забезпечені дошкільною освітою. Відкриття дитсадка в селі Петрове є частиною масштабної роботи з відновлення дошкільних закладів, що проходить у рамках регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти», ініційованого губернатором Олександром Вілкулом. Детальніше

   

Відкриття Водянського дошкільного навчального закладу «Підсніжник»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Желонкіна Л.І. Середа, 24 жовтня 2012, 15:52

19 жовтня 2012 року відбулося урочисте відкриття Водянського дошкільного навчального закладу «Підсніжник».

На святі були присутні поважні гості: Народний депутат України Глазунов С.М, голова Верхньодніпровської райдержадміністрації Цебенко М.М,заступник голови Верхньодніпровської районної ради Сергеєва С.В, координатор Є.С.ПРООН в Дніпропетровській області Шатова С.Д, голова Водянської сільської ради Орешечко М.В.

Реконструкцію дошкільного закладу було здійснено відповідно проекту Водянської територіальної громади «Енергозберігаючі заходи у ДНЗ в с.Водяне Верхньодніпровського району – капітальний ремонт прорізів».

Реконструкція здійснювалася в рамках Проекту «Місцевий розвиток,орієнтований на громаду».Фінансування здійснювалося Европейским Союзом при співфінансуванні: Програмою розвитку ООН, бюджету Дніпропетровської обласної ради, Верхньодніпровської районної ради, громадської організації «Водянський фонд добробуту».

Завдяки реалізації даного проекту проведено масштабні роботи з реконструкції Водянського ДНЗ: замінено системи водопостачання, теплопостачання. каналізаційну, дах,встановлено пластикові вікна та інше.

ДНЗ за потужністю розрахований на 4 групи – діє 2 дошкільні групи. Після реконструкції буде можливим відкриття додаткової дошкільної групи для дітей,які проживають на території сусідньої Дмитрівської територіальної громади в якій тимчасово відсутній дошкільний заклад.


 

   

Відкриття нового комунального закладу «Малоолександрівський дошкільний навчальний заклад «Веселка»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Желонкіна Л.І. Вівторок, 23 жовтня 2012, 15:32

20 жовтня 2012 року за участю Народного депутата України Глазунова С.М, голови Верхньодніпровської райдержадміністрації Цебенка М.М, заступника голови Верхньодніпровської районної ради Сергєєвої С.В, начальника головного управління освіти і науки облдержадміністрації Демчика О.І, голови Малоолександрівської сільської ради Сокола В.М. у с.Малоолександрівка Верхньодніпровського району відбулось урочисте відкриття нового одногрупового (20 осіб) комунального дошкільного навчального закладу, що передбачено губернаторською програмою розвитку освіти «Новій Дніпропетровщині- новий стандарт освіти».

Відкриття Малоолександрівського КДНЗ «Веселка» дасть змогу всім дітям отримати якісну дошкільну освіту та забезпечити її безперервність.

Проведено масштабні роботи з реконструкції приміщення під дитячий садок. Придбано меблі, м’який та твердий інвентар, здійснено монтаж електроопалення, систем водопостачання, та каналізаційної системи, облаштовано дитячий майданчик.

 

   

Олександр Вілкул: «Вісім навчальних закладів професійно-технічної освіти Дніпропетровщини посіли перші та другі місця на IV Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті»»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 22 жовтня 2012, 14:34

Дніпропетровщина продовжує поповнювати свою скарбницю досягнень у сфері освіти та науки високими нагородами. Зокрема, вісім навчальних закладів професійно-технічної освіти Дніпропетровщини посіли перші та другі місця на IV Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті». Зокрема, перші місця – навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в регіоні (НМЦ ПТО), Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти, Професійно-технічне училище № 74, Дніпродзержинський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, Марганецький професійний ліцей. Другі місця – Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей, Перещепинський професійний ліцей, Дніпропетровське вище професійне училище будівництва. Губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул привітав колективи навчальних закладів з досягненням високих результатів на виставці. Детальніше


 

   

45-річчя методичної служби в України

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 23 жовтня 2012, 15:25 Написав Сакара Г.І. Понеділок, 22 жовтня 2012, 08:29

18 жовтня 2012 року в ДОІППО відбулися урочистості з нагоди 45 – річчя методичної служби в Україні. Сакара Г.І., завідуюча районним методичним кабінетом, нагороджена Грамотою головного управління освіти і науки облдержадміністрації за високий рівень професіоналізму і реалізацію нових освітянських програм, вагомий особистий внесок у справу навчання підростаючого покоління.

Грамотою ДОІППО нагороджено педагогічний колектив Новомиколаївської СЗШ№1 ( директор Скворцова Л.В.) за перемогу в І етапі обласного огляду – конкурсу на кращий сільський загальноосвітній навчальний заклад.

 

   

18 жовтня 2012 року відбувся виїздний семінар на базі Вальдорфської школи

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 23 жовтня 2012, 15:30 Написав Сакара Г.І. Понеділок, 22 жовтня 2012, 08:28

18 жовтня 2012 року районний методичний кабінет (Сакара Г.І., Привалова Л.І.) за погодженням та сприянням ДОІППО (Ірина Ковальчук, завідувач навчально – методичної лабораторії охорони праці та трудового навчання) організував вчителів обслуговуючої праці на участь у виїздному семінарі, який відбувся на базі Вальдорфської школи м. Дніпропетровськ.

Вчителі району з інтересом ознайомилися з унікально організованим педагогічним процесом, який дає можливість формувати всебічно розвинену особистість, готову до праці.


 

   

Олександр Вілкул: «Дніпропетровська область – лідер в Україні з розвитку всіх рівнів освіти та з упровадження IT-технологій в навчальний процес»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 22 жовтня 2012, 14:48 Написав Administrator П'ятниця, 19 жовтня 2012, 13:06

Про це на сесійному засіданні Дніпропетровської обласної ради повідомив губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул, підбиваючи у своїй доповіді підсумки реалізації в області Комплексної стратегії розвитку регіону за 2010-2012 роки. Він зазначив, що таку високу оцінку розвитку регіональної системи освіти дав Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник на серпневій нараді педпрацівників. Детальніше

 


 

 

   

Сторінка 99 з 112