Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Публічна консультація з питання реформування освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 19 жовтня 2017, 13:55

На Україну очікує реформа освіти. Оптимізувати освітню мережу, створити школу європейського зразка та підвищити якість навчання – такі завдання реформи освіти в Україні. Дніпропетровщина бере активну участь у цих процесах - від області надходить найбільше пропозицій із реформування освіти. Так, 19 жовтня 2017 року у конференц-залі департаменту освіти і науки облдержадміністрації відбулася публічна консультація з питання реформування освіти «Які  зміни чекають на середню освіту в Україні та як їх бачать освітяни?», яку підготували та провели Міністерство освіти та науки України спільно з Громадською організацією «Центр UА».

Освітяни Верхньодніпровщини, до делегації яких увійшли заступник начальника відділу освіти Н.М. Голтвянська, завідуюча РМК  відділу освіти К.В. Цимбаліст, директор КЗ Верхівцевський НВК «СЗШ№1-ДНЗ»  Л.Ф. Воронцова, заступник завідувача  Дніпровокам’янської філії КЗ «Ганнівський НВК СЗШ-ДНЗ» О.В. Стьожка, заступник директора з навчально-виховної роботи Н.В. Наумук, учитель української мови і літератури КЗ «Ганнівський НВК СЗШ-ДНЗ» В.М.Палій, представник комісії з питань освіти районної ради В.В. Гуріна  взяли активну участь у консультації та долучилися до тренінгу щодо внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Консультацію вела Ірина Когут, яка аргументовано й змістовно давала відповіді на запитання освітян з різних регіонів області, проводила цікаві й повчальні тренінги з постановки цілей і визначення їх критеріїв для здійснення якісного освітнього процесу в кожній громаді, створення заходів для досягнення поставлених завдань. Було цікаво, повчально, корисно!

Щиро дякуємо організаторам за можливість долучитися до важливого процесу реформування освіти, за знайомство й спілкування з почесними освітянами області. Віримо в дієвість і виваженість Закону «Про освіту», що його впровадження дасть можливість всебічно розвивати особистість, найвищу цінність суспільства, її таланти, інтелектуальні, творчі і фізичні здібності, збагатить інтелектуальний потенціал українського народу задля забезпечення сталого розвитку України та її європейського вибору.

 

 

 

   

Свято дитячого футболу

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Вівторок, 17 жовтня 2017, 10:59

На стадіоні м. Верхньодніпровська 13 жовтня 2017 року відбулись змагання фінальної першості району з футболу на приз клубу "Шкіряний  м'яч" серед чотирьох вікових груп - юнаків 2007, 2006, 2005 та 2004 років народження. Шістнадцять  команд з семи шкіл, переможці та призери відбіркової першості району, стали учасниками справжнього свята дитячого футболу.

На урочистому відкритті змагань голова Верхньодніпровської районної ради Кравченко Артем Вадимович та голова федерації футболу Верхньодніпровського району Кваша Олександр Васильович привітали юних футболістів, їх наставників,  всіх присутніх на стадіоні з наступаючими святами - Днем захисника України, Днем українського козацтва та побажали всім  гарного настрою, міцного  здоров'я, козацької завзятості та чесних, переможних ігор.

По закінченню змагань всі команди-учасниці, за сприяння Верхньодніпровської районної ради, районної федерації футболу та відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації, були нагородженні солодощами, грамотами відділу освіти, а переможці ще й пам'ямними призами - футбольними  м'ячами.

Загальний результат змагань виявився наступним:

2007 рік народження

І  місце -   КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.";

ІІ місце -   КЗ Верхівцевський НВК "СЗШ №1-ДНЗ";

ІІІ місце - КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.";

ІV місце - КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.".

2006 рік народження

І  місце -  КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.";

ІІ місце -  КЗ  Верхівцевський НВК "СЗШ №1-ДНЗ";

ІІІ місце -КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.";

ІVмісце - КЗ "Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст.".

2005 рік народження

І  місце -  КЗ Верхівцевський НВК "СЗШ №1-ДНЗ";

ІІ місце -  КЗ "Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІ ст.";

ІІІ місце- КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.";

ІVмісце - КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.".

2004 рік народження

І  місце -  КЗ Верхівцевський НВК "СЗШ №1-ДНЗ";

ІІ місце - КЗ "Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.";

ІІІ місце-  КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.";

 

ІVмісце - КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.".

Бажаємо переможцям гідно захищати честь району на обласних змаганнях у 2018 році !

 

 

 

   

Перемога юних туристів Верхньодніпровщини

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Понеділок, 16 жовтня 2017, 10:46

Фінальні змагання першості області зі спортивного туризму серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів області пам'яті А.Л. Маслакова проводились 05 жовтня 2017 року на території навчально-тренувального майданчика "Екстрім- центр" Дніпропетровського дитячо-юнацького центру міжнародного співробітництва спільно з Дніпропетровським обласним відділенням фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Другий рік поспіль команда КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст." (керівник Прядко О.Г.) стала учасником та переможцем фіналу Олімпіади. У загальнокомандному заліку  юні туристи показали найкращий результат серед 13 команд з 6 міст та 7 районів області. ІІ місце посіла команда м. Кривого Рогу, ІІІ місце у команди з м. Павлограда.

Чемпіони області та призери фіналу Олімпіади зі спортивного туризму нагороджені грамотами, медалями та походами Дніпропетровською областю та Україною, які будуть проходити  у 2018 році.

 

 

 

 

 

   

Вдалий виступ баскетболісток

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Понеділок, 16 жовтня 2017, 10:42

05 жовтня 2017 року наш район гостинно приймав учасників змагань відбіркової першості області з баскетболу серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів з міст Вільногірськ, Кам'янське та П'ятихатського району. Обласні змагання проходили на базі КЗ "Верхньодніпровська ДЮСШ". Честь Верхньодніпровського району захищали команда юнаків КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст." (керівник команди Ільїн А.П.) та команда дівчат з КЗ Верхівцевський НВК "СЗШ №1-ДНЗ" (керівник команди Кучеренко М.А.). Наші хлопці поступилися баскетболістам з м. Кам'янське й посіли друге місто. Виступ баскетболісток Верхньодніпровщини був вдалим. Дівчата впевнено перемогли своїх суперниць й здобули путівку до м. Дніпро на фінальні обласні змагання.

Тож бажаємо нашим юним баскетболісткам перемоги на фінальних обласних змаганнях з баскетболу. Щасти вам, дівчата!

 

 

 

   

Туристські перемоги верхньодніпровських педагогів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Коваленко Л.М. Вівторок, 10 жовтня 2017, 10:13

З метою розвитку туризму, підвищення ролі фізичної культури і спорту у гармонійному розвитку особистості, сприяння формуванню здорового способу життя працівників освіти 6 жовтня 2017 року обласним комітетом освітянської Профспілки (голова Галина Бєлікова) проведено туристичні змагання серед працівників освіти Дніпропетровської області.

Освітяни–ентузіасти зібралися на туристичний зліт у мальовничому лісі Новомосковського району на березі річки Самара. Ця яскрава, незабутня подія, в якій взяли участь понад 150 учасників з 10 міст і районів області, проходила на базі обласного освітянського профспілкового дитячого оздоровчого табору «Лісова казка».

За організаційно-фінансової участі Верхньодніпровського районного комітету галузевої Профспілки (голова Людмила Коваленко) та відділу освіти райдержадміністрації (начальник Наталя Ходос) збірна команда педагогічних працівників Верхньодніпровщини, яку  очолив член президії районного комітету Профспілки Владислав Забігай, також взяла участь у туристичних змаганнях.

Програма змагань була насиченою і складалася з трьох основних етапів-естафет: з туристських навичок, «Експромт» та «Смуга перешкод». Наші педагоги намагалися бути згуртованими, зосередженими на досягненні високих результатів і змагалися з туристським завзяттям. Вони показали вміння впевнено долати смугу перешкод, яка включала кілька елементів техніки пішохідного туризму (навісна переправа, переправа за допомогою жердин, «паралельні перила», «ліани» «маятник», «метелик», «купини»), продемонстрували професіоналізм, спритність, вміння бороти труднощі та зайняли призові місця в усіх туристичних естафетах.

У конкурсах художньої самодіяльності та кашоварів члени нашої команди проявили багато творчої вигадки і фантазії, зуміли показати себе яскравими та креативними, за що й були визнані журі переможцями.

У загальнокомандному заліку туристських баталій команда освітян Верхньодніпровського району (капітан – Олександр Прядко) виборола почесне третє місце після команд міста Дніпродзержинськ і Солонянського району та нагороджена грошовою винагородою Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України. Отже, верхньодніпровська команда  успішно реалізувала свій девіз: «Команда наша – «Легіон», у нас один – як мільйон».

Щиросердно вітаємо наших колег-спілчан Владислава Забігая (КЗ "Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст."), Олександра Прядка (КЗ "Верхньодніпровський Палац дитячої та юнацької творчості"), Олега Голтвянського та Юрія Євпраксіна ( КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №2) І-ІІІ ст.), Оксану Забігай (Верхньодніпровський навчально-реабілітаційний центр), Євгенію Саннікову (Верхньодніпровський комунальний дошкільний навчальний заклад №1 «Чайка»), Володимира Попкова та Надію Міхєєнко (КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.),  Дениса Бацка ( КЗ "Новомиколаївська СЗШ №2 І-ІІІ  ст.) з вагомими досягненнями та висловлюємо їм щиру вдячність за гідний захист спортивної честі педагогів Верхньодніпровщини у змаганнях з туризму обласної спартакіади працівників освіти.

 

 

 

   

Нагородження відомчими заохочувальними відзнаками Міністерства освіти і науки України педагогічних працівників Верхньодніпровщини

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 10 жовтня 2017, 07:39

За вагомий внесок у розвиток сфери освіти, за ініціативу та наполегливість, сумлінне виконання службових обов'язків та професійні досягнення, пов'язані з реалізацією державної політики у сфері освіти та з нагоди відзначення професійного свята - Дня працівників освіти Подякою МОН України нагороджено:

Смакоту Наталію Георгіївну, директора комунального закладу «Верхівцевська середня загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ст..»;


Ткаченко Наталію Вікторівну, завідуючу Верхньодніпровського комунального дошкільного навчального закладу №3 «Дзвіночок»;

Угнівенко Валентину Петрівну, заступника директора з навчального-виховної роботи комунального закладу «Верхівцевський навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа №1-ДНЗ»

Відділ освіти  Верхньодніпровської райдержадміністрації та районний методичний кабінет вітає колег із високими нагородами.

 

 

 

 

 

   

Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Голик Н.В., завідуюча Верхньодніпровського КДНЗ№4 "Чебурашка" Понеділок, 09 жовтня 2017, 21:18

Що таке сталий розвиток? У яких сферах життя має бути забезпечений сталий розвиток? Як розвивається освіта для сталого розвитку в Україні? Що таке емпаурмент? Про це та ще багато важливого йшлося під час навчання з освітньої програми для працівників дошкільної освіти  «Теорія й методика освіти для сталого розвитку в ДНЗ» в рамках Міжнародного проекту «Освіта для сталого розвитку в дії».

Тренінг пройшов 04 жовтня 2017 року в Києві. Проводили навчання досвідчені тренери Наталія Гавриш – співавтор програми «Дошкільнятам про сталий розвиток» та Ірина Баранова – координатор проекту «Освіта для сталого розвитку».

Потужною творчою командою був представлений наш район на даному заході. В роботі взяли участь завідуючі Верхньодніпровським комунальним дошкільним закладом №1 «Чайка» Потєряйко В.Г. та Верхньодніпровським комунальним дошкільним навчальним закладом №4 «Чебурашка» Голик Н.В., методист Верхньодніпровського комунального дошкільного навчального закладу №3 «Дзвіночок» Роговань Ю.Ю., вихователі Верхньодніпровського дошкільного навчального закладу №7 «Сонечко» Василина Н.О., Конах Я.В. та комунального закладу «Ганнівський  навчально – виховний комплекс «СЗШ – ДНЗ» Сусик А.П.

Сподіваємось, що робота в цьому напрямі дозволить нам не лише отримати добрі відчутні й гарні результати, а й подарує творче натхнення та відкриття нових для нас форм і методів робот

 

 

 

   

Інформаційно-методична нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 06 жовтня 2017, 11:01

05 жовтня 2017 року у актовій залі відділу освіти  Верхньодніпровської райдержадміністрації  відбулася інформаційно-методична нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи.

Детальніше.

   

Сторінка 10 з 101