Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

УВАГА!!! Всеукраїнський конкурс-фестиваль дитячої патріотичної пісні «Об’єднані піснею»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 16 серпня 2018, 10:36 Написав Administrator Четвер, 16 серпня 2018, 10:30

В жовтні 2018 року за участю громадської організації «Об’єднані піснею», при підтримці  Міністерства культури України, Національної спілки журналістів України, гільдії незалежного кіно України проходитиме фінал Всеукраїнського конкурсу-фестивалю дитячої патріотичної пісні «Об’єднані піснею».

Детальна інформація про захід розміщена на офіційному сайті конкурсу-фестивалю. Перехід.

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Відеоматеріали для дітей дошкільного та шкільного віку

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 14 серпня 2018, 13:57 Написав Administrator Вівторок, 14 серпня 2018, 13:46

Анімаційний розважально - пізнавальний телеканал ПЛЮСПЛЮС для дітей дошкільного та шкільного віку розробив мультфільми для учнів 1-4 класів, які можуть бути використані при проведенні Першого уроку або під час навчання в закладах загальної середньої освіти.

"Світ чекає на відкриття" - навчальний, мотивуючий і розважальний проект для дітей, вчителів та батьків. Детальніше.

Проект "Це - наше і це - твоє" - яскраві та зрозумілі розповіді про геніальні винаходи, природні багатства, блискучі ідеї, що прославляють нашу країну на весь світ. Детальніше.

Відеоматеріали доступні для скачування до кінця жовтня. В режимі онлайн знаходитимуться постійно. Детальніше.

 

 

 

 

   

Психосоціальна підтримка дітей із травматичним досвідом

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 31 липня 2018, 07:33 Написав Administrator Вівторок, 31 липня 2018, 07:19

В онлайн-курсі “Робота вчителів початкових класів з дітьми з особливими освітніми потребами”, відкрито лекцію “Психосоціальна підтримка дітей із травматичним досвідом“.

Це шоста лекція модуля “Методи роботи з дітьми”. У ній лекторка Оксана Залеська розповідає, як учитель може допомогти дитині розвинути стійкість до стресових ситуацій у форматі гри, а також про те, як організувати безпечний психологічний шкільний простір. Окрім того, частину лекції присвячено супервізіям та інтервізіям, які можуть стати дієвим способом професійного зростання вчителів.

Також лекторка пропонує слухачам курсу ігри, які допоможуть залучити всіх дітей класу до спільної роботи.

Після відео є додаткові текстові матеріали. Вони доповнюють основний зміст лекції, тому організатори просять учасників звернути на них увагу.

Зареєструватись на курс можна за цим посиланням.

Нагадаємо, курс “Робота вчителя початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами” створений у партнерстві ГО “Смарт освіта” із студією онлайн-освіти EdEra. Він представлений в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Раніше в курсі відкрили лекцію про запобігання булінгу.

 

 


 

 

   

Новий туристичний маршрут КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 23 липня 2018, 13:46

Неоціненне значення у відкритті Батьківщини мають туристичні подорожі. Вони допомагають дізнатися про минуле і сучасне рідного краю, про трудові звершення земляків, про те як змінилась, розквітла рідна земля. Туристичні подорожі також сприяють активному відпочинку, зміцнюють здоров’я.

Туристичний загін (27 учасників) КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» під керівництвом директора школи Голтвянського О.Г.  з 02.07.2018 по 08.07.2018 здійснив черговий  водний туристичний похід на катамаранах по річці Псел за маршрутом: смт. Великі Сорочинці - с.Баранівка - смт.Шишаки - с.Яреськи - смт.Велика Багачка - с.Красногорівка. Загалом пройдено 82 кілометри, подолано Шишацьку ГЕС та  Великобагачанський шлюз-регулятор із русловим водосховищем.

Туристи у режимі реального часу знайомилися із незвичним географічним фактом: коли річка добігає смт. Шишаки, спостерігається незвичайне явище: вищий лівий берег — це виняток з правила Г.Коріоліса (Сила Коріоліса), відповідно до якого у північній півкулі праві береги річок вищі.

У цілому  похід виявився досить насиченим, рівень перешкод тримав у напрузі, що є необхідним фактором  зростання майстерності туристів. Похідне життя навчило вчасно приходити на допомогу, відчувати лікоть товариша поруч, аналізувати свої вчинки, бути сміливим, спритним, сильним, витривалим.

Вже за плечима і цей водний похід, але всі й досі згадують радощі та труднощі походних буднів. Ще досі вирують обговорення фотографій, обмін враженнями та спогадами у всіх учасників сплаву по мальовничим берегам річки Псел. І вже жваво йде планування нових маршрутів на наступний рік.

 

 

   

Робочий візит Міністра молоді і спорту України Ігора Жданова та народного депутата України Олега Кришина на Верхньодніпровщину

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Голтвянська Н.М., заступник начальника відділу освіти Середа, 27 червня 2018, 09:06

14 червня 2018 року на Верхньодніпровщині із робочим візитом побували Міністр молоді і спорту України Ігор Жданов та народний депутат України Олег Кришин. У ході роботи було оглянуто комунальні заклади: «Верхньодніпровська ДЮСШ», «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст» та  КЗ «Верхньодніпровський ПДЮТ».

У КЗ «Верхньодніпровська ДЮСШ»  директор школи Ю.Сулима ознайомив гостей із історією закладу та  досягненнями вихованців, а  Ігор Жданов вручив подарунки юним спортсменам.  Міністра ознайомили із проектом  «Реконструкція стадіону зі спорудами, які знаходяться  на його території, розташованого за адресою: м. Верхньодніпровськ, вул. Федоровського, 6», роботи за яким уже розпочато.

У КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст» поважні гості відвідали плавальний басейн закладу. Було окреслено ряд робочих питань, які потребують вирішення щодо реконструкції басейну.

У КЗ «Верхньодніпровський ПДЮТ» Ігор Жданов відвідав приміщення непрацюючого плавального басейну.  Директор закладу І.Г.Мелащенко ознайомила міністра із проектом «Реконструкція плавального басейну КЗ «Верхньодніпровський ПДЮТ» у каток, як один із шляхів розширення напрямків діяльності Центру дозвілля дітей та молоді», який було подано на конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Ігор Жданов пообіцяв сприяти вирішенню питання реконструкції.

Також Міністр молоді і спорту України Ігор Жданов та народний депутат України Олег Кришин провели зустріч із спортивним активом району, керівниками закладів освіти та органів місцевого самоврядування, у ході якої відповіли на запитання, які турбують верхньодніпровців.

 

 

 

   

Онлайн - платформа для вчителів англійської мови, які навчатимуть першачків з вересня 2018 року

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 26 червня 2018, 13:01

 

Для вчителів англійської мови, які навчатимуть першачків з вересня 2018 року, відрили онлайн-платформу для підвищення кваліфікації. Платформа доступна за цим посиланням, повідомили на сайті МОН.

Слухачі курсу, зокрема, дізнаються, як підвищити мотивацію дітей до навчання, правильно вказувати на помилки та максимально розкрити лінгвістичні здібності.

Дистанційний курс буде відкритим до 1 січня 2019 року. Окрім того, ним безкоштовно можуть скористатись не лише викладачі, а й усі охочі. Навчання на платформі є частиною очно-дистанційного курсу, обов’язкового для вчителів початкових класів. Платформа складається з двох блоків:

Як користуватись платформою, можна дізнатись, переглянувши спеціальну інструкцію або відео.

Розробленням курсу займались фахівці МОН, Британської Ради та Кембриджського університету (Cambridge University Press та Cambridge Assessment English).

 

 

 

 

   

Перша учнівська Премія «Випускник року»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 26 червня 2018, 10:52

Цьогоріч Верхньодніпровська районна рада започаткувала першу учнівську Премію «Учень року» і «Випускник року». Ми раді повідомити, що переможцем і щасливим володарем Премії «Випускник року - 2018» у розмірі 8 тис.грн. став учень 11 класу КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.» – Святковський Данило. Сертифікат на отримання Премії Данилові вручив А.В. Кравченко, голова Верхньодніпровської районної ради  за місцем навчання, на його випускному вечорі.

ВІтаємо Данила з нагородою!!!

 

 

   

Результати районного конкурсу "Випускник року - 2018"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 26 червня 2018, 11:45 Написав Administrator Вівторок, 26 червня 2018, 10:29

Щорічно відділ освіти Верхньодніпровської районної державної адміністрації за підтримки народного депутата України Олега Юрійовича Кришина проводить районний конкурс «Випускник року». За результатами цьогорічного конкурсу його переможцями стали:

Святковський Данило, випускник комунального закладу«Дніпровська середня загальноосвітня багатопрофільна школа І-ІІІ ступенів» ;

Лесична Аліна, випускниця комунального закладу Верхівцевський начально-виховний комплекс «СЗШ№1-ДНЗ»;

Пасс Юлія, випускниця комунального закладу «Верхньодніпровська середня загальнооосвітня школа №5 І-ІІІ ступенів».

Переможців конкурсу нагороджено цінними подарунками. Пасс Юлії  подарунок вручив О.Ю. Кришин на урочистому зібранні випускників закладів загальної середньої освіти міста Верхньодніпровська.  Святковський Данило та Лесична Аліна отримали нагороди на випускному вечорі у своїх навчальних закладах.

 

 

 

 

 

 

   

Сторінка 10 з 121