Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Онлайн – курс з біології «Автостопом по біології»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 07 травня 2018, 13:18 Написав Administrator Понеділок, 07 травня 2018, 13:08

На сайті студії онлайн – освіти EdEra та на платформі громадської спілки «Освіторія» функціонує онлайн – курс з біології «Автостопом по біології»

Онлайн –курс допоможе  вчителям запроваджувати методики змішаного навчання та «перевернутого уроку», також учням готуватися до ЗНО.

Курс складається з 42 відео кожне з яких до 8 хвилин. Детальніше.

 

 


   

Обласний семінар директорів закладів позашкільної освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 07 травня 2018, 13:06 Написав Карлаш Л.Б., методист РМК Понеділок, 07 травня 2018, 12:20

03 травня 2018 року у Верхньодніпровському районі проведено обласний семінар директорів закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму «Актуальність спадщини Марка Озерного в організації трудової діяльності учнів сучасної сільської школи». Відкрили методичний захід начальник відділу освіти Н.Ф.Ходос та директор районного еколого-натуралістичного центру Ю.В.Ядерна. Ю.Ф.Педан, директор КЗО «Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді» ДОР», вручив Н.Ф.Ходос почесну грамоту за високий професіоналізм, сумлінну управлінську діяльність щодо підвищення іміджу позашкільної екологічної освіти і виховання в районі.

Далі семінар продовжив свою роботу на базі Мишуринрізької філії І-ІІ ст. КЗ «Ганнівський НВК». Гостей зустрічали учні закладу освіти, які з гордістю та любов’ю розповідали про історію школи, про спадщину відомого земляка Марка Озерного. Задушевна пісня про рідне село у виконанні колишніх «озернят» зігріла душу кожному із присутніх. Л.М.Косенко, завідувач філією, презентувала досвід роботи закладу «Жити – значить працювати. Праця є життя людини». Багато цікавих невідомих сторінок з життя славетного земляка Марка Озерного відкрилося педагогам. Незабутнє враження справила поїздка на легендарне поле, на якому Марко Озерний у свій час збирав найбільший на планеті врожай кукурудзи. Обласний семінар був насичений цікавим досвідом та позитивними емоціями.

Відділ освіти та районний методичний кабінет висловлюють велику подяку керівнику та педагогічному колективу Мишуринрізької філії І-ІІ ст. за високий професіоналізм, творчість, натхнення під час підготовки і проведення обласного семінару директорів закладів позашкільної освіти.

 

 

 

   

Фізкультурно - патріотичний фестиваль "Козацький гарт"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 07 травня 2018, 13:03 Написав Марковська Т.В., методист РМК Четвер, 03 травня 2018, 08:08

27 квітня 2018 року на стадіоні м. Верхньодніпровська відбувся районний етап Всеукраїнського фізкультурно - патріотичного фестивалю "Козацький гарт".

В змаганнях взяли участь збірні команди з 12 закладів загальної середньої освіти. Програма змагань була насичена, учні 5-10 класів продемонстрували свою швидкість, спритність, стрибучість, силу та теоретичні знання у шести видах змагань.

Команда учнів КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст." стала переможцем у двох видах: стрибках у довжину з місця та стрибках через скакалку за 30 секунд. Найсильнішими у перетягуванні канату були учні КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.". Кращий час у комбінованій естафеті показали учні КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.", у човниковому бігу 4х9 метрів - КЗ Верхівцевський НВК. У конкурсі знавців історії України, її спортивних досягнень та олімпійського руху за часи незалежності перемогла команда КЗ "Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.".

За підсумком шести видів змагань у загальнокомандному заліку переможцем змагань та володарем перехідного Кубку районного фізкультурно - патріотичного фестивалю "Козацький гарт" стала команда КЗ Верхівцевський НВК (директор Воронцова Л.Ф., керівник команди Малієнко В.В.), ІІ місце вибороли учні КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст." (директор Ляшенко А.Х., керівник команди Кабаченко А.В.), ІІІ місце зайняла команда КЗ "Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст." (директор Забігай В.В., керівник команди Тесленко С.С.).

Вітаємо верховчан з перемогою та бажаємо їм гідно представити Верхньодніпровський район на обласному етапі змагань!

 

   

Першість району з настільного тенісу

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 25 квітня 2018, 20:35 Написав Марковська Т.В., методист РМК Вівторок, 24 квітня 2018, 21:18

У квітні 2018 року у приміщенні спортивної зали КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» відбувся районний етап обласної Олімпіади школярів з настільного тенісу.

На урочистому відкритті змагань учасників привітали Геннадій Олександрович Войтов, депутат Дніпропетровської обласної ради та Кравченко Артем Вадимович, голова Верхньодніпровської районної ради.

Цьогоріч свою майстерність продемонстрували команди тенісистів з дванадцяти закладів загальної середньої освіти. Після першого туру змагань у чотирьох групах визначилась четвірка фіналістів, яка і розіграла між собою командну першість.

В загальнокомандному заліку переможцем змагань, третій рік поспіль, стала команда КЗ «Боровківська СЗШ І-ІІІ ст.» (директор А.А.Вовк, керівник команди М.О.Соколюк), ІІ місце посіла команда учнів КЗ «Першотравенська СЗШ І-ІІ ст.» (директор І.А.Піцик, керівник команди М.Г.Єсіпенко), ІІІ місце зайняла команда КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» (директор Н.С.Аністратенко, керівник команди А.М.Кравець), ІVмісце у команди КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» (директор Забігай В.В., керівник команди С.С.Тесленко).

Переможцями особистої першості серед юнаків стали:

 

  • 1 ракетка - Огій Данило, учень КЗ «Боровківська СЗШ І-ІІІ ст.»,
  • 2 ракетка – Носовський Владислав, учень КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.»,
  • 3 ракетка – Пасс Максим, учень КЗ «Першотравенська СЗШ І-ІІ ст.»;
  • серед дівчат (1 та 2 ракетки) найвищий результат показали учениці КЗ «Боровківська СЗШ І-ІІІ ст.» - Сафонова Ауріка та Тютюник Єлізавета.

 

За підтримки Дніпропетровського відділення НОК України та Верхньодніпровської районної ради всі учасники змагань отримали подарунки, переможці були нагороджені пам’ятними призами, грамотами НОК України та відділу освіти.

Вітаємо команду тенісистів КЗ «Боровківська СЗШ І-ІІІ ст.» та її наставника Михайла Олександровича Соколюка з перемогою!

Бажаємо гідно захистити честь району на обласних змаганнях восени 2018 року.

 

 

 

 

   

Увага!!! Міністерство освіти і науки України опублікувало типові освітні програми для 2–11 класів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 24 квітня 2018, 20:52 Написав Administrator Вівторок, 24 квітня 2018, 20:48

Міністерство освіти і науки опублікувало типові освітні програми для 2–11 класів. Відповідні програми затвердили наказами від 20 квітня та опублікували на сайті МОН.

Загалом є чотири нові програми:

Типова освітня програма для 2–4 класів;

Типова освітня програма для 5–9 класів;

Типова освітня програма для 10–11 класів (Стандарт 2004 року);

Типова освітня програма для 10–11 класів (Стандарт 2011 року).

У програмах зазначено, як кожна визначена новим законом “Про освіту” компетентність має реалізуватися на різних рівнях освіти.

Для 10–11 класів є різні навчальні плани: для шкіл, які запровадять інтегровані курси, та шкіл, в яких таких курсів не використовуватимуть.

 

 

 

   

Колегія відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації 24.04.2018р.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 24 квітня 2018, 15:10 Написав Administrator Вівторок, 24 квітня 2018, 14:58

24 квітня 2018 року у актовій залі відділу освіти відбулася колегія відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації під головуванням начальника відділу освіти райдержадміністрації Н.Ф. Ходос.

За порядком денним колегії були обговорені наступні питання: про дотримання законодавства закладами загальної середньої та дошкільної освіти щодо соціального захисту дітей пільгових категорій;  про створення умов для реалізації завдань Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти в частині «Фізичний компонент»; про стан організації харчування дітей в закладах дошкільної освіти.

У частині різне начальник відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації Н.Ф. Ходос розповіла про обсяги міжбюджетних трансфертів, що передаються з обласного бюджету місцевим бюджетам на придбання обладнання та оснащення  закладів освіти. Заступник начальника відділу освіти Н.М. Голтвянська проінформувала про порядок зарахування, відрахування, переведення учнів та медичні довідки для відвідання закладів освіти.

Детальніше .

 

 


 

 

   

Семінар-практикум учителів обслуговуючої праці «Формування загальної культури, творчих здібностей і життєзабезпечувальних навичок учнів на уроках трудового навчання»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 07 травня 2018, 13:15 Написав Дідик В, І., методист РМК Понеділок, 23 квітня 2018, 20:33

У квітні 2018 року у читальній залі Верхньодніпровської центральної районної бібліотеки відбувся семінар-практикум учителів обслуговуючої праці «Формування загальної культури, творчих здібностей і життєзабезпечувальних навичок учнів на уроках трудового навчання».

Власний досвід «Формування ключових компетентностей учнів засобами проектних технологій на уроках трудового навчання» презентувала вчитель трудового навчання КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №3 І-ІІІ ст.» Яріш М.В. Під керівництвом Марини Володимирівни учасники заходу мали можливість ознайомитися та опанувати технологію виготовлення декору з підручних матеріалів.

Гостинно та доброзичливо зустріли учасників семінару працівники центральної районної бібліотеки. Нікого з учасників заходу не залишила байдужим виставка творчих робіт користувачів бібліотеки на якій були представлені вироби як самодіяльних майстринь так і  художні витвори бібліотекаря Янченко В.І., яка створила творчу атмосферу та дала можливість кожному з учасників  майстер-класу вимальовувати «Квітковий настрій» використовуючи  технологію акварельного живопису.

Зустріч сприяла формуванню педагогічної компетентності та розвитку креативності кожного учасника семінару, створила відчуття піднесеності творчих сил, бажання творити.

 

 

 

 

   

Тренінг керівників закладів освіти Верхньодніпровського району «Тайм-менеджмент в управлінській діяльності керівника»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 18 квітня 2018, 13:28 Написав Administrator Середа, 18 квітня 2018, 08:47

17 квітня 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ступенів» відбувся тренінг керівників закладів освіти Верхньодніпровського району «Тайм-менеджмент в управлінській діяльності керівника», який провели директор КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ» Тетяна Іванівна Василюк та її колеги: психолог Катерина Миколаївна Лиманська, вихователь дошкільного відділення КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ- ДНЗ»  Антоніна Сусик, вчитель інформатики Крістіна Камовна Галоян.

В основі тренінгового заняття покладено знання та досвід педагогічного колективу набутий у дослідно – експериментальній роботі обласного та всеукраїнського рівнів, всеукраїнських майстер-класах, семінарах – тренінгах. Тренінг пройшов цікаво, змістовно, продуктивно. Детальніше у фоторепортажі.


Тетяна Іванівна Василюк  про тайм-менеджмент як мистецтво керувати часом

Вправа "Автомобіль"

Вправа "Знайти і знешкодити пожирачів часу"


Антоніна Сусик про методи керування часом

"Плануйте відпочинок. Заохочуйте себе"

Катерина Лиманська про самомотивацію як складову тайм- менеджменту

Складаємо лепбуки "Тайм-менеджмент"

 

Крістіна Галоян "Підвищення особистої ефективності"

Вправа "Секрети успішності"

Запитуємо - відповідаємо за допомогою онлайн - сервісу  "Plikers"

Від імені керівників  закладів освіти Верхньодніпровського району щиро дякуємо колегам з КЗ "Ганнівський НВК "СЗШ-ДНЗ" за нові знання, досвід, творче спілкування.

"НАШ ЧАС У НАШИХ РУКАХ"

 

 

 

   

Сторінка 10 з 117