Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

УВАГА!!! Всеукраїнська інтернет-конференція «Сучасні освітні тенденції: технології та інструменти розвитку креативного мислення»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 27 грудня 2018, 11:39

 

Освітній проект «На Урок» запрошує вчителів узяти участь у Всеукраїнській інтернет-конференції «Сучасні освітні тенденції: технології та інструменти розвитку креативного мислення», яка відбудеться 12 січня 2019 року з 9:30 до 18:30.

Спікери заходу:

Тетяна Бондар кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії і економіки освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського.

Олена Рибка – зберігач фондів ОКЗ «Національний літературно-меморіальний музей Г. С. Сковороди», провідна редакторка відділу дитячої літератури Видавництва «Віват», кураторка проекту «Мандрівець» (інтерактивна гра за мотивами життя Г. С. Сковороди).

Оксана Проселкова – вчитель української мови та літератури Краматорської ЗОШ ІІІІ ступенів № 11, автор та куратор проекту «Вся Україна читає дітям».

Олена Дячук редакторка журналу освітнього проекту «На Урок», журналістка, креативна копірайтерка.

Вікторія Круглова співорганізатор і директор навчального центру «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Ксенія Мінакова кандидат фізико-математичних наук, співзасновник та координатор науково-популярних освітніх проектів «Science is fun!», «Вулична Фізика», Hands-on-Science проектів «Дивовижна фізика» тощо.

У слухачів є можливість спілкуватися зі спікерами та іншими учасниками конференції у форматі «запитання відповідь» у реальному часі.

Наприкінці інтернет-конференції відбудеться традиційна панельна дискусія, під час якої будуть обговорені ключові проблеми розвитку творчого мислення дорослих та дітей, питання оптимального впровадження технологій розвитку креативності у сучасних закладах освіти.

Після завершення заходу слухачі отримають додаткові матеріали, підготовані організаторами та спікерами.

Участь та реєстрація – безкоштовні. Конференція відбуватиметься в онлайн-режимі, запис зберігатиметься у відкритому доступі.

Зареєструватися на Всеукраїнську інтернет-конференцію «Сучасні освітні тенденції: технології та інструменти розвитку креативного мислення» можна на сайті Освітнього проекту «На Урок» за посиланням: https://naurok.com.ua/conference/creative

 

 

 

   

УВАГА!!! Затверджено Типову освітню програму організації і проведення підвищення кваліфікації керівних кадрів закладів загальної середньої освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Субота, 22 грудня 2018, 08:54

 

Міністерство освіти і науки затвердило Типову освітню програму організації і проведення підвищення кваліфікації керівних кадрів закладів загальної середньої освіти.

Про це йдеться в наказі №1392 від 13 грудня, опублікованому на сайті Інституту модернізації змісту освіти.

Мета програми – модернізувати управлінські компетентності керівників шкіл для ефективного управління, яке відповідатиме концепції “Нова українська школа”.

 

 

 

 

   

УВАГА!!! МОН презентувало програму ЗНО для вчителів початкової школи

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 20 грудня 2018, 13:21

Міністерство освіти розробило проект програми зовнішнього незалежного оцінювання вчителів початкової школи. Відповідний документ оприлюднений з метою громадського обговорення.

Програма призначена для оцінювання професійних компетентностей вчителів початкової школи протягом 2019-2020 років у межах проведення сертифікації педагогічних працівників.

Планується, що незалежне оцінювання стане одним з трьох інструментів сертифікації вчителів початкових класів та застосовується для перевірки знань та умінь вчителя відповідно до його трудових функцій.

Зокрема, ЗНО вчителів проводитиметься з метою оцінки знаннєвого компоненту психолого-педагогічних, академічних та методичних компетентностей вчителя початкових класів.

Програму структуровано за розділами відповідно до трьох груп фахових професійних компетентностей вчителя початкової школи: психолого-педагогічних, предметних та методичних.

Громадське обговорення проекту документа триватиме до 30 грудня. Зауваження та пропозиції можна надсилати на e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Детальніше про програму.

 

 


   

Конкурс «Нумо, хлопці!»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Вівторок, 11 грудня 2018, 10:42

З нагоди Дня Збройних Сил України 6 грудня 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська ДЮСШ» відбувся військово-спортивний конкурс «Нумо, хлопці!», в якому взяли участь юнаки з дев’яти шкіл верхньодніпровщини: заклади освіти міста Верхньодніпровська – СЗШ №1, 2, 3, 5; смт. Дніпровського та Новомиколаївки – СЗШ №1, 2, с. Пушкарівки та Ганнівки.

Програма змагань складалась з шести видів: стройова підготовка, перетягування канату, стрільба з пневматичної гвинтівки, підтягування в висі на перекладині, збірка – розбірка магазину автомата Калашнікова та комбінована естафета. Конкурс проходив емоційно, в дусі спортивної боротьби.

В загальному підсумку переможцями змагань та володарями перехідного Кубку стали юнаки КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» (директор Голтвянський О.Г., вчитель Євпраксін Ю.Є.), друге місце посіла команда юнаків КЗ «Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІ ст.» (директор Роговська О.В., вчитель Перепечин С.С.), третє місце зайняли юнаки КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» (директор Аністратенко Н.С., вчитель Шерстяних І.О.).

 

 

 

   

Семінар-практикум керівників закладів дошкільної освіти «Забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на дошкільну освіту»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав :Желонкіна Л.І., методист РМК Понеділок, 10 грудня 2018, 15:31

07 грудня 2018 року на базі відділу освіти Верхньодніпровської  райдержадміністрації відбувся районний семінар-практикум керівників закладів дошкільної освіти «Забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на дошкільну    освіту», проведений методистами районного методичного кабінету Желонкіною Л.І., Коваль І.Г. із залученням директора КЗ Інклюзивно-ресурсний центр Ходос К.С.

Семінар-практикум зібрав креативних, небайдужих освітян.

Під час роботи семінару-практикуму Желонкіна Л.І. ознайомила слухачів з нормативно-правовою базою щодо впровадження інклюзивної освіти в дошкільних закладах.

У програмі заходу справді важливу і цікаву тему, про модель впровадження інклюзивної освіти в закладах дошкільної освіти розкрила Коваль І.Г.

Учасники семінару мали можливість більше дізнатися, від Ходос К.С. директора інклюзивно-ресурсного центра, про роль центра в процесі надання корекційних послуг дітям з особливими потребами.

Директор КЗ Верхівцевський  ДНЗ «Теремок» Вініченко В.В. наголосила на важливості раннього виявлення категорій дітей з особливими   освітніми  потребами  та з досвіду роботи розповіла про особливості навчання та виховання дошкільнят, спілкування з батьками.

Формальне і неформальне спілкування підігрівало атмосферу. А викладені питання були дійсно важливими, актуальними.

Обговорено практичні та теоретичні аспекти впровадження інклюзивної освіти в закладах дошкільної освіти та порядок створення інклюзивних груп, визначено основні шляхи діяльності педагогічних працівників в процесі впровадження інклюзивної освіти в закладах дошкільної освіти.

Учасники семінару - практикуму мали змогу отримати відповіді на актуальні запитання та обмінятися думками з приводу наявних проблем у процесі організації інклюзивного навчання в закладах дошкільної освіти.

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення положення про сертифікацію вчителів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 10 грудня 2018, 11:59

 

Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення положення про сертифікацію вчителів. Про це повідомили на сайті МОН.

Документ має врегулювати процедуру оцінювання професійних компетентностей вчителів. Для цього педагоги повинні будуть проходити незалежне тестування, а також самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи.

Тестування проводитиме Український центр оцінювання якості освіти. Водночас, Державна служба якості освіти вивчатиме та даватиме експертне оцінювання практичного досвіду роботи.

Сертифікацію вчителі зможуть пройти добровільно. Для тих педагогів, які успішно пройдуть сертифікацію, передбачено 20% надбавки до зарплатні.

Ознайомитись з проектом положення можна у документі нижче.

 

 

 

   

Обласні змагання з футзалу

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Понеділок, 03 грудня 2018, 16:17

29 листопада 2018 року на базі нашого району в спортивній залі КЗ "Верхньодніпровська ДЮСШ" відбулись змагання відбіркової першості області з футзалу серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти.

Верхньодніпровський район представляла команда КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст." (директор Ляшенко А.Х). Наші хлопці перемогли п'ятихатців, з нічийним результатом зіграли з вільногірцями та за співвідношенням забитих та пропущених м'ячів стали срібними призерами змагань. Юнаки з м. Вільногірська здобули путівку до фінальної першості області, на третьому місці - футболісти П'ятихатського району.

 

   

Майстер-клас з рекордсменом світу з плавання

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Неділя, 02 грудня 2018, 16:25

28 листопада 2018 року у плавальному басейні КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» з учнями шкіл м. Верхньодніпровська та с. Пушкарівка майстер-клас з плавання провели рекордсмен світу з плавання, заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів світу та Європи, Андрій Андрійович Говоров та відомий світовий тренер з плавання, займається підготовкою спортсменів національної збірної України з плавання до ХХХІІ літніх Олімпійських ігор, які будуть проходити в столиці Японії Токіо у 2020 році, Арілсон Соареш Да Сілва.

 

 

 

 

 

 

 

   

Сторінка 10 з 128