Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи «Проектні технології у виховній роботі як ефективний засіб соціалізації особистості»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Карлаш Л.Б., методист РМК Вівторок, 31 жовтня 2017, 15:55

27 жовтня 2017 року в КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» відбулося засідання школи управлінського досвіду «Проектні технології у виховній роботі як ефективний засіб соціалізації особистості». Заступник директора школи Сердюк Н.В. провела для колег цікавий тренінг. Досвід роботи щодо використання методу проектів у виховній роботі з учнями презентували Власенко О.Л., класний керівник 1-А класу, та Жарко М.В., класний керівник 10 класу. Великий інтерес в учасників методичного заходу  викликала практична робота, проведена Н.В.Сердюк, щодо створення загальношкільних виховних проектів із застосуванням електронного ресурсу Microsoft OneNote. В процесі спільної роботи учасники семінару ознайомилися з інноваційними виховними технологіями, що ефективно впливають на процес соціалізації особистості учня, та підвищили рівень власної інформаційної компетентності.

 

 

   

Майстер-клас «Система роботи вчителя зарубіжної літератури щодо залучення учнів до навчання в МАН, підготовки та захисту учнівських проектів як одного із шляхів соціалізації особистості»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Захарук -Чайченко М.А., методист РМК Вівторок, 31 жовтня 2017, 14:23

26 жовтня на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» відбувся майстер – клас для вчителів закладів загальної середньої освіти району «Система роботи вчителя зарубіжної літератури щодо залучення учнів до навчання в МАН, підготовки та захисту учнівських проектів як одного із шляхів соціалізації особистості».

МАН, педагоги КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ» - Палій В.М., Копачова Н.О., Галоян К.К. на чолі з директором Василюк Т.І. Присутні мали можливість поставити запитання дійсним членам МАН України Крутоголовій Анастасії та Палій Інні під час представлення ними учнівських науково – дослідницьких проектівт. Можливість спільно опрацьовувати матеріал, ставити питання, обговорювати, висловлювати власні міркування зробили захід цікавим та  надихаючим на нові здобутки!

Окремо дякуємо адміністрації КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» за надану можливість працювати в сучасних та комфортних умовах.

Детальніше.

 

 

 

   

Практикум учителів географії «Формування ключових компетентностей учнів засобами інформаційно-комунікаційних технологій»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 02 листопада 2017, 14:32 Написав Захарук -Чайченко М.А., методист РМК Вівторок, 31 жовтня 2017, 14:20

25 жовтня на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» відбувся семінар-практикум учителів географії, економіки та природознавства закладів загальної середньої освіти Верхньодніпровського району «Формування ключових компетентностей учнів засобами інформаційно-комунікаційних технологій». Захід підготували та провели методист РМК Захарук-Чайченко М.А. і вчитель географії та економіки  КЗ «Новомиколаївська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» Холодна Л.В.

Практичні вправи з формування соціальної та громадянської компетентності, створення власних ментальних карт в програмі Coggle it, використання віртуальної стіни Padlet під час вивчення географії, економіки та природознавства – саме такі надбання вчителів за підсумками заходу.

Детальніше.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Вручення державної нагороди

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Захарук -Чайченко М.А., методист РМК Четвер, 26 жовтня 2017, 11:31

26 жовтня 2017 року у залі Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулося вручення посвідчення та нагрудного знаку «Заслужений вчитель України»  Ользі Григорівні Криворотенко, вчителю української мови та літератури КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ».

Освітянська спільнота району висловлює найщиріші вітання з високою державною нагородою. Ваші здобутки створені щоденною наполегливою працею, тож нехай це досягнення додасть Вам віри і життєвих сил!

 

 

 

   

Публічна консультація з питання реформування освіти для молодих вчителів освітніх закладів Верхньодніпровського району

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 23 жовтня 2017, 15:43

23 жовтня 2017 року  на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» відбулася публічна консультація з питання реформування освіти для молодих вчителів освітніх закладів Верхньодніпровського району, яку підготували та провели завідуюча районним методичним кабінетом Цимбаліст К.В. та методист районного методичного кабінету, керівник школи молодого вчителя Коваль І.М.

Цікаво, зрозуміло, змістовно, а головне - продуктивно пройшла консультація.

Учасники методичного заходу  колегіально визначили завдання школи молодого вчителя щодо розробки моделі освітнього середовища у контексті Концепції Нової української школи.

Детальніше .

 

 

 

 

   

Практикум вчителів хімії на тему: «Предмет «Хімія» як навчальний проект формування життєствердного образ світу та компетентнісно-орієнтованої особистості »

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Привалова Л.І. , методист РМК Понеділок, 23 жовтня 2017, 14:30

19 жовтня 2017р. у КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.» відбувся практикум учителів хімії  на тему: «Предмет «Хімія» як навчальний проект формування життєствердного образ світу та компетентнісно-орієнтованої особистості ».

В рамках заходу систему роботи, напрацювання  презентували: директор, учитель хімії Ляшенко А.Х. «Інноваційні технології продуктивного забезпечення засвоєння цілісності знань на засадах компетеннтнісного підходу та освіти для сталого розвитку»; заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель фізики «Технологія творення сценарію уроку в системі ДПК «Універсал – 4 онлайн» та учень 11 класу Святковський Данило, який презентував науково – дослідницькі роботи з хімії «Вивчення реологічних властивостей низькомолекулярних, синтетичних канчуків» та  «Складання і розв’язування задач з обмеженими, неявно вираженими кількісними дваними або без числових даних».

У практичній частині ЛяшенкоА.Х. разом із  учнем  11 класу Святковським Данилом поділилися досвідом по складанню компетентісно-орієнтованих завдань, задач, які реалізують знаннєву, діяльнісну та ціннісну складові предметної компетентності та провели майстер – клас по розв’язуванню олімпіадних  задач з хімії.

Проведений методичний захід сприяв підвищенню фахової майстерності учителів хімії та стимулював їх професійну готовність до впровадження в освітній процес інноваційних технологій, спрямованих на формування соціалізованої особистості.

 

 

 

   

Семінар вчителів початкових класів "Теоретичні засади Нової української школи"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 23 жовтня 2017, 12:41 Написав Цимбаліст К.В., завідуюча РМК П'ятниця, 20 жовтня 2017, 12:23

20 жовтня 2017 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ступенів» відбувся  семінар вчителів початкових класів освітніх  закладів Верхньодніпровського району «Теоретичні засади Нової української школи».

Детальніше у матеріалах.

 

   

Тренінг «Технології розвитку критичного мислення учнів»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Цимбаліст К.В., завідуюча РМК Четвер, 19 жовтня 2017, 18:02

17 жовтня 2017 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ступенів» відбувся  тренінг заступників директорів з навчально-виховної роботи освітніх  закладів Верхньодніпровського району «Технології розвитку критичного мислення учнів», який провела вчитель української мови та літератури КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ» Ольга Григорівна Криворотенко.

Вона взяла участь у  тренінгах члена - кореспондента НАПН України, доктора педагогічних наук, професора Олени Пометун, які проходили на базі Інстиуту  педагогіки НАПН України.

Власний досвід роботи і здобуті знання Ольга Григорівна втілила в тренінгове заняття, яке не залишило байдужим нікого! Цікаво, зрозуміло, змістовно, а головне -продуктивно пройшов тренінг.

Тренінг скінчився, та не скінчилась мудрість педагога, кинута в благодатний ґрунт. Вона проросте на уроках, виховних годинах, батьківських зборах. Вчительство збагатилось сучасними інтерактивними методиками, прийомами.

Спасибі Ольго Григорівно за УРОК!!! Ви - справжній ПРОФІ і МАЙСТЕР!!!

 

 

 

   

Сторінка 9 з 101