Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Родина – найбільша цінність держави

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 22 листопада 2018, 09:59 Написав Остапчук Л.М., методист РМК Середа, 21 листопада 2018, 09:51

20 листопада 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» відбулися одноденні тематичні курси «Родина – найбільша цінність держави».

Тематичні курси провели Шабаєва Л.М. та Яшина О.М., старші викладачі кафедри виховання, культури здоров`я, професійної та позашкільної освіти КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти».

В роботі методичного заходу взяли участь заступники директорів з виховної роботи та педагоги – організатори закладів освіти Верхньодніпровського району.

 

 

 

   

УВАГА!!! Безкоштовний онлайн-курс з мережевого етикету та безпеки

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 20 листопада 2018, 15:39 Написав Administrator Вівторок, 20 листопада 2018, 15:34

Учні та вчителі можуть пройти безкоштовний онлайн-курс з мережевого етикету та безпеки, який розробила компанія Google у співпраці з Міністерством освіти і науки. Він доступний за цим посиланням, повідомили на сайті МОН.

Курс містить текстові матеріали, відеоролики та завдання, які допомагають інтегрувати вивчення мережевого етикету та правил безпеки в навчальну програму. Він складається з п’яти аудіовізуальних модулів із короткими тестами наприкінці кожного модуля:

  • навчання правил безпеки й конфіденційності в Інтернеті;
  • безпека користування мобільними пристроям;
  • правила безпечного пошуку інформації;
  • самозахист від фішингу та шахрайства;
  • турбота про свою репутацію в мережі.

“Сучасні діти стикаються з низкою викликів, яких не було в нашому дитинстві. Школа мусить адекватно на ці виклики реагувати. Розвиток цифрової компетентності в дітей, вміння грамотно використовувати сучасні технології – важлива частина того, чому мусить вчити школа в 21 столітті, – зазначила міністерка освіти і науки Лілія Гриневич.

Після успішного складання всіх тестів, учасник отримує так званий значок просвітянина з питань мережевого етикету й безпеки.

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Міністерство освіти і науки затвердило положення про Єдину державну електронну базу з питань освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 19 листопада 2018, 14:24

Міністерство освіти і науки затвердило положення про Єдину державну електронну базу з питань освіти. Положення затверджене наказом №620 від 8 червня та опубліковане в “Офіційному віснику України” 2 листопада. Документ доступний на сайті МОН.

Зокрема, Держслужба якості освіти вноситиме у цю базу результати інституційних аудитів шкіл. Також база покликана забезпечувати:

  • електронне ліцензування освітньої діяльності (оформлення, подання документів до органу ліцензування та отримання відповідного рішення у електронному вигляді);
  • акредитацію освітніх програм, спеціальностей, напрямів підготовки;
  • формування, реєстрації та облік інформації для видачі суб’єктами освітньої діяльності документів; перевірки достовірності документів про освіту;
  • інформування громадськості про видані, анульовані суб’єктам освітньої діяльності ліцензії на провадження освітньої діяльності, розширення, звуження їхньої освітньої діяльності, сертифікати про акредитацію спеціальностей (освітніх програм, напрямів підготовки) тощо.

Завантажити документ можна за цим посиланням.

 

 

 

 

   

МОН склало перелік рекомендованої літератури для шкільних психологів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 15 листопада 2018, 12:42

 

Міністерство освіти і науки дало перелік рекомендованої літератури для шкільних психологів. Про це йдеться в листі №1/9-690 від 12 листопада, опублікованому на сайті Інституту модернізації змісту освіти.

Перелік містить навчальні програми, підручники та навчально-методичні посібники з основ психології та соціальної педагогіки. Ознайомитись зі списком рекомендацій можна в документі нижче.

Завантажити документ можна за цим посиланням.

 

 

 

 

   

Методична сесія педагогічних працівників закладів позашкільної освіти Верхньодніпровського району

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Остапчук Л.М., методист РМК Неділя, 11 листопада 2018, 15:53

7 листопада 2018 року на базі Позашкільного комунального закладу «Клуб юного техніка» Дніпровської селищної ради відбулася методична сесія педагогічних працівників  закладів позашкільної освіти Верхньодніпровського району».

Відкрила методичний захід в.о.директора ПКЗ «КЮТ» Л.В. Сушко.

Про стратегію розвитку позашкільної освіти доповіла методист районного методичного кабінету Л.М. Остапчук

Керівник гуртка  «Юний патріот» С.С. Хлистова поділилася досвідом своєї роботи.

Керівник гуртка Панасюк В.І. презентувала впровадження інноваційних виховних технологій в практику своєї роботи і всім учасникам засідання подарувала  на згадку ляльки-мотанки виготовлені вихованцями її гуртка.

Керівники гуртків Тверітін М.Л. та  Остапенко О.О. провели цікаві майстер-класи «Різьблення по дереву» та «Початкове технічне моделювання»

В.о. директора КЗ «Верхівцевського БДЮ» М.В.Повод провела цікавий психологічний тренінг

В роботі методичної сесії взяли участь педагоги КЗ «Верхньодніпроський ПДЮТ».

Світлини методичної сесії закладів позашкільної освіти

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

ЕдКемп Україна у 2018 – 2019 н.р.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 09 листопада 2018, 11:49 Написав Administrator П'ятниця, 09 листопада 2018, 11:36

За сприяння Громадської організації «ЕдКемп Україна» у 2018 – 2019 н.р. відбудеться координаційний саміт, 55 регіональних та національна (не) конференції EdCamp, які вже четвертий рік поспіль збирають тисячі педагогів та здобули позитивний резонанс в освітянських колах.

Заходи проходять у новому дискусійному форматі, надають освітянам можливість за короткий час отримати максимум сучасної корисної інформації. Вони є важливим майданчиком комунікації реформи Нової української школи та включені до офіційних заходів департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки.

Детальніше про рух EdCamp на офіційному сайті https://www.edcamp.org.ua/

Про план проведення (не) конференції EdCamp Ukraine у 2018-2019 н.р. у листі МОН  від 01.11.2018р. №1/9--663 за посиланням http://choippo.edu.ua/rar/list663.pdf

 

 

 

 

   

ХVІІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 08 листопада 2018, 19:29 Написав Захарук - Чайченко М.А, методист РМК Четвер, 08 листопада 2018, 19:26

До Дня української писемності і мови 9 листопада Українським радіо проводиться ХVІІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Почути й побачити його можна буде об 11 годині в ефірі в соціальній мережі Фейсбук на сторінках - UA: Українське радіо, UA: Перший та UA: Культура .

Радіодиктант - це свято. Велике мовне свято, над яким працює чимало людей. Але наскільки масовим буде свято, залежить від кожного конкретного учасника

Радіодиктант - це не перевірка грамотності. Не її мірило. За нього не ставлять оцінки. І не карають за помилки.
Це єднання навколо мови. Як пафосно б це не звучало.

 

 

 

 

   

Школа професійного зростання

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 07 листопада 2018, 22:29 Написав Administrator Вівторок, 06 листопада 2018, 22:05

06 листопада 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» відбувся майстер – клас Стьожки Оксани Володимирівни, заступника завідувача Дніпровокам'янської філії І-ІІ ст. КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ», тренера курсу "Соціальні сервіси", сертифікованого тренера, консультанта з просування особистого бренду в соціальних мережах (Facebook, Instagram. Telegram).

На майстер – клас до Оксани Володимирівни прийшли методисти районного методичного кабінету, керівники закладів освіти Верхньодніпровського району. Учасники отримали від тренера лайфхаки щодо створення іміджу професіонала у соціальних мережах.

Спілкування було приємним, корисним, мотивуючим до змін самих себе, надихаючим на нові кроки.

Від імені учасників методичного заходу  дякуємо Оксані Володимирівні  за майстер – клас, за можливість професійно зростати.

До нових зустрічей у майстерні професіонала!

 

 

 

   

Сторінка 9 з 125