Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Вшанування пам’яті земляків

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Четвер, 22 березня 2018, 14:08

Наприкінці березня 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ № 2 І-ІІІ ст.» відбулися районні змагання з пневматичної стрільби серед юнаків та дівчат закладів освіти пам’яті загиблого в Афганістані Сергія Яцковського та Віри Листопад.

На змагання були запрошені учасники бойових дій в Афганістані: А.О. Лейко, В.М.Галушка, В.П.Невойса та представники районних організацій: А.І.Січовий, голова районної ради ветеранів України, О.А.Прохоренко, голова громадської організації «Кадацька паланка» війська Запорізького Низового.

Учасникам заходу був запропонований перегляд документального фільму про події в Афганістані, А.О.Лейко, голова районної організації української спілки ветеранів Афганістана, розповів біографію Сергія Яцковського, майстер – клас зі збірки та розбірки автомату для учнів провів О.А. Прохоренко.

Цьогоріч в змаганнях взяли участь команди юнаків та дівчат з 8 закладів загальної середньої освіти. В особистій першості району серед юнаків у виконанні вправ з вогневої підготовки кращих результатів досягли: О. Романюха, учень КЗ «Пушкаріська СЗШ І-ІІІ ст.» - І місце; ІІ та ІІІ місце вибороли О. Гімбіцький та Є. Запара, учні КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.». Серед дівчат: І місце зайняла І. Опацька, учениця КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.»; ІІ та ІІІ місце посіли А. Івакіна та Д. Лавецька, учениці КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.».

В загально - командному заліку серед шкіл І групи переможцями стали команди юнаків та дівчат КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» (директор Забігай В.В.), срібними призерами першості були юнаки та дівчата КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» (директор Голтвянський О.Г.), ІІІ місце посіли юнаки КЗ «Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІ ст.» (директор Роговська О.В.) та команда дівчат КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.» (директор Ляшенко А.Х.).

Результат змагань команд шкіл ІІ групи наступний: КЗ «Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст.» (директор Кущова Т.А.) - юнаки були першими, дівчата - другими; КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ» (директор Василюк Т.І.) - І місце посіли дівчата, ІІ місце – юнаки. Срібними призерами змагань. були команди юнаків та дівчат КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №3 І-ІІІ ст.» (директор Федорова Н.В.).

Чемпіони та призери були нагороджені перехідним Кубком, грамотами та особистими медалями відповідного ґатунку.

Особливу вдячність висловлюємо адміністрації та педагогічному колективу КЗ «Верхньодніпровська СЗШ № 2 І-ІІІ ст.», районній організації української спілки ветеранів Афганістана та районній раді ветеранів України за допомогу в організації та проведенні заходу

 

 

 

 

   

Майстер-клас для вчителів від ЮНІСЕФ

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 21 березня 2018, 09:14 Написав Administrator Середа, 21 березня 2018, 09:09

Розпочато реєстрацію на другий етап  глобального проекту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) "Найбільший урок у світі" (World’s Largest Lesson)! Ініціатива ЮНІСЕФ ставить на меті проведення уроків у більш 100 країн світу, у тому числі в Україні. Проект сприяє підвищенню обізнаності дітей про глобальні виклики, мотивує бути активними на локальному рівні, брати на себе відповідальність і розвивати лідерський потенціал.

Протягом першого етапу, який розпочався в Україні 2 листопада 2017 року, було проведено більше 1500 уроків для близько 25 000 дітей  всіх регіонів України! Більше інформації: https://www.unicef.org/ukraine/ukr/media_31568.html

На другому етапі буде презентуємо новий освітній онлайн-ресурс "Найбільший урок у світі»,  розроблений у партнерстві з платформою онлайн-освіти EdErа ( https://www.ed-era.com.)

Майстер-клас для вчителів відбудеться 21 квітня у Києві. Відбір учасників й учасниць заходу відбудеться окремо, зі списку зареєстрованих. Всі зареєстровані учасники отримають матеріали та доступ до освітнього онлайн-ресурсу.

 

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd79iX6oT209VjPNfNeOq5rrZu3M8CGOtRfTRQclr_oKQsBbA/viewform

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Інтерактивний конкурс- квест з інформатики «Айтішка»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 21 березня 2018, 08:31 Написав Administrator Середа, 21 березня 2018, 08:26

Видавництво "ІТ-книга" запрошує учнів 5-7 класів взяти участь в інтерактивному конкурсі - квесті з інформатики «Айтішка».Основний етап конкурсу пройде 21 квітня (власне квест), а фінальний - 13 травня.

Переможець отримає цінний приз - планшетний ПК, а його вчитель - винагороду 1000 грн.

Деталі на сайті конкурсу: http://itknyga.com.ua/

 

 

 

   

УВАГА!!! Вебінар «Загальні результати ЗНО з математики та основні напрямки експрес-підготовки»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 19 березня 2018, 15:45

21 березня 2018 року о 15-00 год. працівниками ВКНЗ «Дніпровська академія неперервної освіти» буде проведено вебінар «Загальні результати ЗНО з математики та основні напрямки  експрес-підготовки».

На вебінар запрошено в якості доповідача директора  регіонального відділення Українського центру якості освіти  М.М. Горбенко – Хвастунову.

Посилання на вебінар: http://connect.dp.ua/webinar1/

Посилання на вебінар (Youtube): https://www.youtube.com/watch? v=AojwEaGvYYY

 

 

 

   

Засідання школи молодого вчителя

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Коваль І.Г., методист РМК Понеділок, 19 березня 2018, 10:18

16 березня 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» відбулося засідання школи молодого вчителя (керівник методист РМК Коваль І.Г.).

Учасники засідання - молоді вчителі закладів загальної середньої освіти району взяли участь у тренінгу «Пошук власного ресурсу та стресостійкіть». Тренінг проводила  практичний психолог КЗ «Верхівцевський НВК» Крапівіна С.В.

Засідання пройшло цікаво, професійно, з користю для учасників, які не тільки навчилися визначати причини виникнення стресових ситуацій, а й застосовувати методи щодо їх подолання

 

 

 

   

УВАГА!!! Затверджено Положення про Державну службу якості освіти (ДСЯО)

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 15 березня 2018, 09:35 Написав Administrator Четвер, 15 березня 2018, 09:24

Уряд затвердив положення, в якому прописані повноваження Державної служби якості освіти (ДСЯО). Відповідну постанову прийнято на засіданні КМУ 14 березня 2018 року, в приміщенні Будинку Уряду.

Зокрема, новий Закон «Про освіту» передбачає, що на зміну атестації закладів освіти, яку проводили органи місцевого самоврядування, має прийти інституційний аудит.

Нову процедуру проводитиме Державна служба якості освіти, що передбачено затвердженим положенням.Ключовою метою зміни цієї процедури було розділення повноважень – щоб перевірку роботи (аудит) здійснював орган, який не залежить ні від закладу освіти, ні від його засновників. Детальніше.

 

 

 


 

 

 


   

Вдалий виступ юних волейболістів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Середа, 14 березня 2018, 09:09

В рамках обласної Олімпіади - 2018 з видів спорту серед учнів закладів загальної середньої освіти Дніпропетровщини 13 березня у м. П’ятихатках відбулись змагання відбіркової першості області з волейболу серед команд юнаків 2004 року народження.

Честь нашого району захищала команда юнаків КЗ «Першотравенська СЗШ І-ІІ ст.» (директор Піцик І.А.). Виступ юних волейболістів був вдалим. Серед збірних команд  м. Вільногірська,   П’ятихатського та Криничанського районів верхньодніпровці посіли перше місце і здобули путівку на фінальний етап змагань.

Вітаємо наших хлопців та їх наставника М.Г.Єсипенка з перемогою та бажаємо їм вдалого виступу 29 березня 2018 року у м. Кривому Розі на фінальній першості області з волейболу!

Щасти Вам, хлопці!

 

 

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Проект наказу "Про примірний перелік вимог до оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів для надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 12 березня 2018, 16:43

 

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект Наказу "Про примірний перелік вимог до оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів для надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами"

Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 27 березня 2018 року на адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

 

 

 

   

Сторінка 9 з 111