Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Майстер-клас з рекордсменом світу з плавання

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Неділя, 02 грудня 2018, 16:25

28 листопада 2018 року у плавальному басейні КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» з учнями шкіл м. Верхньодніпровська та с. Пушкарівка майстер-клас з плавання провели рекордсмен світу з плавання, заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів світу та Європи, Андрій Андрійович Говоров та відомий світовий тренер з плавання, займається підготовкою спортсменів національної збірної України з плавання до ХХХІІ літніх Олімпійських ігор, які будуть проходити в столиці Японії Токіо у 2020 році, Арілсон Соареш Да Сілва.

 

 

 

 

 

 

 

   

УВАГА!!! МОН та LEGO Foundation промоніторять результати використання конструкторів lego у 1-х класах і підпишуть новий меморандум про співпрацю

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 28 листопада 2018, 12:19 Написав Administrator Середа, 28 листопада 2018, 12:15

Мністерство освіти і науки України разом із Lego Foundation проведуть велике моніторингове дослідження, на основі якого робитимуться висновки про результати використання конструкторів у навчальному процесі та їхній вплив на навчання першокласників. Про це домовилися під час зустрічі Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та Віце-президент The Lego Foundation Каспер Оттоссон Канструп 26 листопада 2018 року, у приміщенні МОН. Детальніше.

 

 

 

 

   

Змагання школярів Дніпропетровщини з баскетболу

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Вівторок, 27 листопада 2018, 13:44

Упродовж листопада місяця 2018 року на базі Верхньодніпровського району у спортивних залах КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» та КЗ «Верхньодніпровська ДЮСШ» відбулись змагання першості області з баскетболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти.

Честь нашого району захищали юнаки КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» (директор Аністратенко Н.С.) та дівчата КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» (директор Голтвянський О.Г.). Виступ наших баскетболістів був вдалим. На відбірковому етапі змагань верхньодніпровці впевнено перемогли команди з м. Вільногірська, П’ятихатського, Криничанського районів та здобули право змагатись у фіналі області.

Ігри фінальної першості області і юнаків, і дівчат були цікавими та емоційними. Баскетболісти КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» поступились командам з м. Тернівка та м. Покров і стали бронзовими призерами першості області. Юнаки з м. Кривого Рогу, м. Дніпро, Покровського та Магдалинівського районів розподілили між собою 4-7 місця відповідно.

Дівчата КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» стали срібними призерами першості області, залишивши позаду команди з м. Новомосковська, м. Дніпро, м. Кривого Рогу, Петропавліського, Томаківського та Магдалинівського районів. Чемпіонами області стали дівчата з м. Тернівка.

 

 

 

 

 

   

Інтернет - нарада керівників закладів освіти Вехньодніпровськкого району

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 27 листопада 2018, 12:40

27 листопада 2018 року відбулася інтернет - нарада керівників закладів освіти Вехньодніпровськкого району під головуванням завідуючої районного методичного кабінету К.В. Цимбаліст.

Інформувала про стан реалізації державної політики щодо розвитку науково-технічного напряму позашкільної освіти Л.М. Остапчук, методист РМК.

Інформувала про взаємодію закладу дошкільної освіти та сім’ї у  вихованні  дошкільника Л.І. Желонкіна, методист РМК.

Інформувала про організацію іншомовної освіти згідно вимог нового Державного стандарту початкової освіти М.А. Захарук – Чайченко, методист РМК.

Детальніше.

 

 

   

Районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів з теми «Роль психолого - соціальної служби в умовах нової української школи»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Коваль І.Г., методист РМК Понеділок, 26 листопада 2018, 17:48

26 листопада  2018 року згідно плану роботи районного методичного кабінету на базі КЗ  «ВерхньодніпровськаСЗШ №5 І-ІІІст.» відбувся районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів з теми «Роль психолого - соціальної служби в умовах нової української школи».

Відкрила семінар методист РМК Коваль Ірина Георгіївна, яка ознайомила присутніх  з новими підходами в індивідуальній та груповій роботі психолога та соціального педагога в закладах загальної середньої освіти.

Практичний психолог Жовтоштан Олена Вікторівна провела презентацію нового Положення «Про психологічну службу в системі освіти». Учасники семінару отримали інформацію про основні завдання, принципи та функції психологічної служби. Жваво обговорювалися нові підходи та методики, та їх впровадження в консультативну, корекційну роботу та допомогу всім учасникам освітнього процесу. Учасники ознайомитися з особливостями роботи психологічної служби в умовах нової української школи, визначили основні пріоритети та сучасні підходи, особливо в індивідуальній роботі та роботі з батьками.

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Конкурс "Логік"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 26 листопада 2018, 16:26

 

«Шкільний портал» пропонує педагогам  долучитися до конкурсу «Логік». Конкурс стартує 14 грудня 2018року. Заявку потрібно подати до кінця доби 7 грудня 2018року.

Учасники отримають електронні сертифікати, переможець - приз – проектор.

Детальніше про умови можна дізнатись, перейшовши за посиланням:

http://testportal.ucoz.com/index/konkurs_quot_logik_quot/0-134

Бланк заявки можна завантажити за посиланням: http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-969-20

Адреса  сайту конкурсу http://testportal.ucoz.com/

 

 

 

   

Громадська організація з популяризації вивчення інформатики Code.org пропонує вчителям провести “годину коду”

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 26 листопада 2018, 13:42

Громадська організація з популяризації вивчення інформатики Code.org пропонує вчителям провести “годину коду”.

Тиждень інформатики святкуватимуть 3-9 грудня, повідомляє “Освіторія Медіа”. Щоб приєднатись до ініціативи, потрібно зареєструвати власний урок за цим посиланням.

На сайті організаторів є інтерактивні підручники, де є інструкція з написання різних кодів. Підручники дають змогу створити свою, паралельно вивчаючи мови програмування. Доступні й уроки українською мовою.

Провести такий інтерактивний урок можуть не лише вчителі інформатики. Детальніше про захід можна дізнатись за цим посиланням.


   

УВАГА!!! МОН розробило положення про сертифікацію вчителів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 26 листопада 2018, 13:35 Написав Administrator Понеділок, 26 листопада 2018, 13:26

Міністерством освіти і науки розроблений проект Положення про сертифікацію педагогічних працівників. Документ, після його затвердження, встановить засади функціонування системи сертифікації педагогічних працівників закладів освіти та порядок її проведення.

Передбачається, що сертифікація вчителів складатиметься з двох етапів.

На першому етапі відбуватиметься оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації шляхом незалежного тестування. Організацією тестування займатимуться Український центр оцінювання якості освіти та його регіональні центри. Детальніше.

 

 

 

 

   

Сторінка 8 з 125