Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Увага!!! Проект «Енергоефективні школи: нова генерація»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 13 листопада 2017, 15:55

Всеукраїнська благодійна організація  «Інститут місцевого розвитку» (далі –ВБО ІМР) протягом останніх 5 років упроваджує у загальноосвітніх навчальних закладах України проект «Енергоефективні школи: нова генерація»(далі –Проект), який націлений на підвищення обізнаності школярів, їхніх батьків і вчителів, місцевих громад щодо ключових питань енергоефективності і енергозбереження, формування активної громадської позиції і відчуття особистої відповідальності за свій будинок, місто, країну.

Навчальний компонент Проекту передбачає опанування учнями 6-8 класів  курсу за вибором «Основи енергопостачання та енергозбереження» і учнями 9-11 класів факультативного курсу «Абетка з основ житлово-комунальногоуправління». Обидва курси схвалені для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Міністерством освіти і науки України (листи № 2.1/12-Г-100 від 04.12.2015 р., № 2.1/12-Г-268 від 02.06.2016 р.)

Деталі на  онлайн-платформі http://ees.energyschool.org.ua/ та у додатках:

  • Стислий опис навчальних курсів «Основи енергопостачання та енергозбереження» для учнів 6-8 класів і«Абетка з основ житлово-комунального управління» для учнів 9-11 класів;історія успіху впровадження Проекту. Детальніше.
  • Опис процедури реєстрації навчального закладу восвітніх курсах проекту «Енергоефективні школи: нова генерація». Детальніше.

Контактна особа від ВБО ІМР з питань адміністративної підтримки Проекту – Оксана Гелімбатовська, 096-84-000-46 або 099-243-0330; електронна адреса  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

   

Увага!!! Всесвітній день науки

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 09 листопада 2017, 21:56 Написав Administrator Вівторок, 07 листопада 2017, 21:49

10 листопада щорічно світова спільнота відзначає Всесвітній день науки. Всесвітній день науки за мир і розвиток спрямований на підвищення рівня поінформованості  громадськості про важливість науки та ліквідацію розриву між наукою і суспільством.

З 08 по 18 листопада 2017 року  заклади освіти Верхньодніпровщини  запрошуються до проведення власних заходів та участі у обласних заходах, головною метою яких є ознайомлення широкого загалу з досягненнями українських науковців, зацікавлення дітей і молоді науковою роботою,  створення позитивного  закладу освіти.

Ця декада – унікальний період для об’єднання зусиль освітян, студентів, школярів та батьківської громадськості, роботодавців, державних органів, експертних організацій, муніципалітетів, ЗМІ заради популяризація сучасної науки у суспільстві.

 

 


   

Увага!!! Вебінари осінньої сесії "Інтерактивна школа творчого вчителя"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 06 листопада 2017, 20:24 Написав Administrator Понеділок, 06 листопада 2017, 20:13

З  06 по 25 листопада 2017 року запрошуємо до вебінарів осінньої сесії "Інтерактивної школи творчого вчителя". Детальніше у програмі. Перехід.

Реєстрація на вебінари. Перехід.

 

 


   

XVII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 06 листопада 2017, 20:01 Написав Administrator Понеділок, 06 листопада 2017, 19:55

Згідно  з листом Міністерства освіти і науки України від 02.11. 2017 № 1/11 – 11483 з метою пропаганди грамотності, підтримки та розвитку української мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури 9 листопада в День української писемності та мови проводиться XVII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Радіодиктант транслюватиметься в ефірі Першого каналу Українського радіо, Першого національного телеканалу України з 12 години 30 хвилин.

Запрошуємо педагогів, учнів, громадськість взяти активну участь в написанні радіодиктанту.

 

 

 

   

Світ дошкільного дитинства

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Желонкіна Л.І., методист РМК Понеділок, 06 листопада 2017, 19:30

«Щедра осінь нашого краю» - свято під такою назвою відбулося 3 листопада 2017 року в Верхньодніпровському комунальному дошкільному навчальному закладі №3 «Дзвіночок». У його межах організовано виставку яскравих, цікавих поробок з природного матеріалу виготовлених батьками спільно з малятами.

Щирі усмішки та теплі слова педагогів, піднесений настрій присутніх, барвисті костюми, листя кольорів осені – усе це створювало радісну атмосферу свята.

Гості захоплено аплодували маленьким артистам, які з захватом танцювали, співали пісні, читали вірші, імпровізували.

Участь у святі позитивно впливає на емоційну  сферу дітей, акумулює життєву мудрість, оптимізм, енергію, дає можливість розвивати їх здібності, таланти і творчість.

 

   

Тренінг «Технології розвитку критичного мислення учнів»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 06 листопада 2017, 19:28

04 листопада 2017 року на базі комунального закладу «Навчально-виховний комплекс №12 «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія» Дніпропетровської міської ради відбувся тренінг «Розвиток критичного мислення учнів початкової школи».

Треніг підготували та провели Олена Пометун – авторка “Путівника з розвитку критичного мислення у початковій школі”, член-кореспондент НАПН України, доктор педагогічних наук, професорка, наукова керівниця та консультантка українських і міжнародних освітніх проектів, авторка посібників, програм й курсу з критичного мислення, авторка «Енциклопедії інтерактивного навчання» та Тетяна Ремех – тренерка платформи “Критичне мислення», кандидат  педагогічних наук,  тренер з методики викладання предметів громадянознавчого спрямування міжнародних й всеукраїнських освітніх проектів.

В тренінгу взяли участь завідуюча РМК відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації К.В.Цимбаліст  та вчитель початкових класів КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ» І.В. Маменко.

Запрошуємо вчителів початкових класів, які здійснюватимуть набір учнів до 1 класу у 2018-2019 н.р. стати учасниками тренігу  "Методика розвитку критичного мислення учнів у початковій школі", який відбудеться 16-17 листопада 2017 року на базі КЗ "Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.".

 

   

Психолого - педагогічне забезпечення громадської підтримки освітніх інновацій

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 02 листопада 2017, 10:19

В рамках роботи над дослідно-експериментальною роботою всеукраїнського рівня «Психолого - педагогічне забезпечення громадської підтримки освітніх інновацій» відбулися заходи:

30 жовтня 2017 р. на базі Київської спеціалізованої школи № 148 семінар - тренінг з громадської підтримки освітніх реформ;

1 листопада 2017 року на базі ДВНЗ «Університет менеджменту освіти"відбулася Всеукраїнська науково - практична конференція "Психолого - педагогічне забезпечення громадської підтримки освітніх інновацій».

Заходи  підготували та провели керівник Інформаційно - дослідницького центру "Інтеграція та розвиток" Брунова - Калісецька І.В. та завідувачка лабораторії соціально - психологічних технологій Інституту соціальної та політичної психології НАПН України Горова О.О.

В цих заходах взяла участь заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ "Ганнівський НВК "СЗШ-ДНЗ" Копачова Н.О.

 

 

 

   

Колегія відділу освіти 31 жовтня 2017 року

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 02 листопада 2017, 09:55 Написав Administrator Середа, 01 листопада 2017, 09:43

31 жовтня 2017 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.»  відбулася колегія відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації  під головуванням заступника начальника  відділу освіти райдержадміністрації Н.Ф.Голтвянської. Детальніше.

 

 

 

 

 

   

Сторінка 8 з 101