Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Міжнародний день рідної мови

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2018, 15:46 Написав Захарук -Чайченко М.А., методист РМК Вівторок, 20 лютого 2018, 15:16

 

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Без знання рідної мови обійтися ніяк не можна. І це справді так. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості.

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. За ініціативи філій Інституту модернізації змісту освіти та за підтримки МОН України 21 лютого 2018 року організовується проведення «диктанту єдності» українською мовою та мовами національних меншин у закладах загальної середньої освіти. Текст диктанту.

Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте її, розкривайте для себе її велич й могутню силу!

 

 


 

   

Підготовка педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи: І очна сесія

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 19 лютого 2018, 15:31 Написав Цимбаліст К.В., завідуюча РМК Понеділок, 19 лютого 2018, 13:59

16-17 лютого  2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ступенів» відбулася І очна сесія вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 навчальному році згідно з Концепцією «Нова українська школа».

І очну сесію підготували та провели тренери: Горошко Марина Рюриківна, вчитель початкових класів  КЗ «Середня загальноосвітня школа №44» Кам’янської міської ради та Мельник Наталія Валентинівна, вчитель початкових класів  КЗ  «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-гімназія №39» Кам’янської міської ради.

Детальніше про І очну сесію у фоторепортажі

Ранкове коло-знайомство "Моя місія в школі"

Вправа криголами "3 запитання"

Про педагогіку партнерства

Чи потрібні зміни в освіті?

Релакс у новій українській школі

Учень першого класу -2018


3D-моделі освітніх галузей проекту нового Державного стандарту початкової загальної освіти

Запитуємо - відповідаємо

 

 

 

   

Тренінги Програми “Демократична школа”

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Осташко Т.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Неділя, 18 лютого 2018, 16:02

14-15 лютого у стінах КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» відбулися тренінги у рамках Програми “Демократична школа”, на які були запрошені учителі школи, представники класів від учнів та батьків. Тренери Світлана Арабаджи та Вікторія Гонтаренко презентували учасникам основні положення Програми та у цікавій формі провели тренінг “Шапка – невидимка”.

Результатом тренінгу стало створення моделі демократичної школи, про яку мріють учні , їхні батьки та учителі. Яка ж це школа? Перш за все, та,  у якій діти почувають себе комфортно, захищено, де знання здобувати легко і де прислухаються до думки кожного учасника освітнього процесу . Також усі погодились, що ця школа повинна бути сучасною і оснащеною новим зручним обладнанням. У такій школі кожен учень може реалізувати себе, знайти своє покликання і своїх однодумців.

15 лютого тренери зустрічалися з ініціативною групою, до складу якої увійшли: Аністратенко Н.С., директор школи, Осташко Т.В., заступник директора з НВР, Сидорова Л.О., педагог-організатор, Кирильченко О.В., класний керівник 6-А класу, Чорнойван Т.І., соціальний педагог, Карасьова В.А., класний керівник 1-А класу, Кравчук Т.А., вчитель математики; Мусіяк І.І., Харламова О.А., Ужва М.В., Авраменко М.О., Сень А.П., Осіченко С.А.,- батьківська громада; Пащенко В., Джарти Н., Феденко А., Костюшко М., Пащенко В., Ліхошва А., Омельченко А., Корсакова В., Тепляков Д., Ужва Д., Більчук К., Чайченко К., – представники учнівського колективу.

Тренери домогли нам визначитися, на якому рівні знаходяться демократичні процеси у нашій школі та допомогли з’ясувати, чи знаходять вони своє відображення у нормативних документах школи (як-то, Статут школи, Статут ради дружини “Сузір’я”). Також учасники групи домовились про наступну зустріч для планування подальшої роботи над даною проблемою у школі.

 

 

 

   

Подвиг героїв безсмертний

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Карлаш Л.Б., методист РМК Субота, 17 лютого 2018, 11:33

15 лютого 2018 року в Україні відзначали День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З метою його належного відзначення у закладах освіти району проведено інформаційно-просвітницькі та виховні заходи, серед яких уроки пам’яті «І час не гоїть рани», години спілкування «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять», круглі столи «Час подвигів не пройшов». В КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» та КЗ «Андріївська НСЗШ І-ІІ ст.» було організовано традиційні зустрічі із ветеранами бойових дій. Історичну годину «День пам’яті воїнів-афганців» провела для учнів 10-11 класів КЗ «Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІ ст.» директор районного історико-краєзнавчого музею Н.І.Коновал. Учні КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №3 І-ІІІ ст.» відвідали місце поховання нашого земляка Сергія Яцковського, який героїчно загинув в Афганістані.

Делегації відділу освіти та закладів освіти м.Верхньодніпровська взяли участь у мітингу-реквіємі, присвяченому цій важливій події, та поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-афганцям.

Учасники усіх заходів вшанували пам’ять загиблих воїнів-учасників бойових дій на території інших держав хвилиною мовчання.

 

 

 

 

   

Увага!!! Підвищення кваліфікації для вчителів іноземних мов, що також навчатимуть першокласників у 2018-2019 навчальному році

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 12 лютого 2018, 13:58 Написав Administrator Понеділок, 12 лютого 2018, 13:45

Учителі іноземних мов проходитимуть окреме обов’язкове навчання, що буде організовано за сприяння Британської Ради, Goethe-Institut і Посольства Франції в Україні.

Загалом бюджет забезпечує викладання в школі чотирьох іноземних мов – англійської, німецької, французької та іспанської. Саме вчителі, що навчатимуть першокласників цим мовам, пройдуть обов’язкове навчання. Загалом йдеться про понад 19 тис.  педагогів. Детальніше.

Про навчання вчителів іноземних мов також на сайті  "Нова українська школа". Перехід.

 

 


   

Увага!!! Громадське обговорення проект Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 12 лютого 2018, 13:38

 

МОН України пропонує для громадського обговорення проект Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти. Детальніше.

Пропозиції та зауваження надсилати до 23 лютого 2018 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 


 

 

   

Семінар - практикум вчителів початкових класів «Формувальне оцінювання: від теорії до практикии»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 09 лютого 2018, 12:12

08-09 лютого 2017 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ступенів» відбувся семінар - практикум вчителів початкових класів «Формувальне оцінювання: від теорії до практикии». Семінар-практикум підготувала  та провела завідуюча РМК Цимбаліст К.В.

Методичний захід проведено з метою підготовки педагогічних працівників до роботи в умовах Нової української школи.

Детальніше у матеріалах.

 

 

 

   

Конкурс дитячої анімації «Жива петриківка»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 06 лютого 2018, 16:23 Написав Карлаш Л.Б., методист РМК Вівторок, 06 лютого 2018, 16:19

Кафедра управління інформаційно-освітніми проектами КВНЗ «Академія неперервної освіти» оголошує обласний конкурс дитячої анімації в стилі петриківського розпису «Жива петриківка». Конкурс проводиться з метою популяризації унікального українського народного мистецтва – петриківського декоративного живопису; упровадження в освітній процес сучасних інформаційних та педагогічних технологій.

До участі у конкурсі запрошуються учні 1-11 класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти. На авторів кращих конкурсних робіт чекають цінні призи та дипломи.

Детальні умови конкурсу «Жива петриківка» та форма анкети учасника розміщені за посиланням: http://petrikovka.dnepredu.com/uk/site/konkurs-zhiva-petrivika.html

 

Бажаємо творчих успіхів!

 

 


   

Сторінка 8 з 107