Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Першість району з настільного тенісу

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 25 квітня 2018, 20:35 Написав Марковська Т.В., методист РМК Вівторок, 24 квітня 2018, 21:18

У квітні 2018 року у приміщенні спортивної зали КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» відбувся районний етап обласної Олімпіади школярів з настільного тенісу.

На урочистому відкритті змагань учасників привітали Геннадій Олександрович Войтов, депутат Дніпропетровської обласної ради та Кравченко Артем Вадимович, голова Верхньодніпровської районної ради.

Цьогоріч свою майстерність продемонстрували команди тенісистів з дванадцяти закладів загальної середньої освіти. Після першого туру змагань у чотирьох групах визначилась четвірка фіналістів, яка і розіграла між собою командну першість.

В загальнокомандному заліку переможцем змагань, третій рік поспіль, стала команда КЗ «Боровківська СЗШ І-ІІІ ст.» (директор А.А.Вовк, керівник команди М.О.Соколюк), ІІ місце посіла команда учнів КЗ «Першотравенська СЗШ І-ІІ ст.» (директор І.А.Піцик, керівник команди М.Г.Єсіпенко), ІІІ місце зайняла команда КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» (директор Н.С.Аністратенко, керівник команди А.М.Кравець), ІVмісце у команди КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» (директор Забігай В.В., керівник команди С.С.Тесленко).

Переможцями особистої першості серед юнаків стали:

 

  • 1 ракетка - Огій Данило, учень КЗ «Боровківська СЗШ І-ІІІ ст.»,
  • 2 ракетка – Носовський Владислав, учень КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.»,
  • 3 ракетка – Пасс Максим, учень КЗ «Першотравенська СЗШ І-ІІ ст.»;
  • серед дівчат (1 та 2 ракетки) найвищий результат показали учениці КЗ «Боровківська СЗШ І-ІІІ ст.» - Сафонова Ауріка та Тютюник Єлізавета.

 

За підтримки Дніпропетровського відділення НОК України та Верхньодніпровської районної ради всі учасники змагань отримали подарунки, переможці були нагороджені пам’ятними призами, грамотами НОК України та відділу освіти.

Вітаємо команду тенісистів КЗ «Боровківська СЗШ І-ІІІ ст.» та її наставника Михайла Олександровича Соколюка з перемогою!

Бажаємо гідно захистити честь району на обласних змаганнях восени 2018 року.

 

 

 

 

   

Увага!!! Міністерство освіти і науки України опублікувало типові освітні програми для 2–11 класів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 24 квітня 2018, 20:52 Написав Administrator Вівторок, 24 квітня 2018, 20:48

Міністерство освіти і науки опублікувало типові освітні програми для 2–11 класів. Відповідні програми затвердили наказами від 20 квітня та опублікували на сайті МОН.

Загалом є чотири нові програми:

Типова освітня програма для 2–4 класів;

Типова освітня програма для 5–9 класів;

Типова освітня програма для 10–11 класів (Стандарт 2004 року);

Типова освітня програма для 10–11 класів (Стандарт 2011 року).

У програмах зазначено, як кожна визначена новим законом “Про освіту” компетентність має реалізуватися на різних рівнях освіти.

Для 10–11 класів є різні навчальні плани: для шкіл, які запровадять інтегровані курси, та шкіл, в яких таких курсів не використовуватимуть.

 

 

 

   

Колегія відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації 24.04.2018р.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 24 квітня 2018, 15:10 Написав Administrator Вівторок, 24 квітня 2018, 14:58

24 квітня 2018 року у актовій залі відділу освіти відбулася колегія відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації під головуванням начальника відділу освіти райдержадміністрації Н.Ф. Ходос.

За порядком денним колегії були обговорені наступні питання: про дотримання законодавства закладами загальної середньої та дошкільної освіти щодо соціального захисту дітей пільгових категорій;  про створення умов для реалізації завдань Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти в частині «Фізичний компонент»; про стан організації харчування дітей в закладах дошкільної освіти.

У частині різне начальник відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації Н.Ф. Ходос розповіла про обсяги міжбюджетних трансфертів, що передаються з обласного бюджету місцевим бюджетам на придбання обладнання та оснащення  закладів освіти. Заступник начальника відділу освіти Н.М. Голтвянська проінформувала про порядок зарахування, відрахування, переведення учнів та медичні довідки для відвідання закладів освіти.

Детальніше .

 

 


 

 

   

Семінар-практикум учителів обслуговуючої праці «Формування загальної культури, творчих здібностей і життєзабезпечувальних навичок учнів на уроках трудового навчання»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 07 травня 2018, 13:15 Написав Дідик В, І., методист РМК Понеділок, 23 квітня 2018, 20:33

У квітні 2018 року у читальній залі Верхньодніпровської центральної районної бібліотеки відбувся семінар-практикум учителів обслуговуючої праці «Формування загальної культури, творчих здібностей і життєзабезпечувальних навичок учнів на уроках трудового навчання».

Власний досвід «Формування ключових компетентностей учнів засобами проектних технологій на уроках трудового навчання» презентувала вчитель трудового навчання КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №3 І-ІІІ ст.» Яріш М.В. Під керівництвом Марини Володимирівни учасники заходу мали можливість ознайомитися та опанувати технологію виготовлення декору з підручних матеріалів.

Гостинно та доброзичливо зустріли учасників семінару працівники центральної районної бібліотеки. Нікого з учасників заходу не залишила байдужим виставка творчих робіт користувачів бібліотеки на якій були представлені вироби як самодіяльних майстринь так і  художні витвори бібліотекаря Янченко В.І., яка створила творчу атмосферу та дала можливість кожному з учасників  майстер-класу вимальовувати «Квітковий настрій» використовуючи  технологію акварельного живопису.

Зустріч сприяла формуванню педагогічної компетентності та розвитку креативності кожного учасника семінару, створила відчуття піднесеності творчих сил, бажання творити.

 

 

 

 

   

Тренінг керівників закладів освіти Верхньодніпровського району «Тайм-менеджмент в управлінській діяльності керівника»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 18 квітня 2018, 13:28 Написав Administrator Середа, 18 квітня 2018, 08:47

17 квітня 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ступенів» відбувся тренінг керівників закладів освіти Верхньодніпровського району «Тайм-менеджмент в управлінській діяльності керівника», який провели директор КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ» Тетяна Іванівна Василюк та її колеги: психолог Катерина Миколаївна Лиманська, вихователь дошкільного відділення КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ- ДНЗ»  Антоніна Сусик, вчитель інформатики Крістіна Камовна Галоян.

В основі тренінгового заняття покладено знання та досвід педагогічного колективу набутий у дослідно – експериментальній роботі обласного та всеукраїнського рівнів, всеукраїнських майстер-класах, семінарах – тренінгах. Тренінг пройшов цікаво, змістовно, продуктивно. Детальніше у фоторепортажі.


Тетяна Іванівна Василюк  про тайм-менеджмент як мистецтво керувати часом

Вправа "Автомобіль"

Вправа "Знайти і знешкодити пожирачів часу"


Антоніна Сусик про методи керування часом

"Плануйте відпочинок. Заохочуйте себе"

Катерина Лиманська про самомотивацію як складову тайм- менеджменту

Складаємо лепбуки "Тайм-менеджмент"

 

Крістіна Галоян "Підвищення особистої ефективності"

Вправа "Секрети успішності"

Запитуємо - відповідаємо за допомогою онлайн - сервісу  "Plikers"

Від імені керівників  закладів освіти Верхньодніпровського району щиро дякуємо колегам з КЗ "Ганнівський НВК "СЗШ-ДНЗ" за нові знання, досвід, творче спілкування.

"НАШ ЧАС У НАШИХ РУКАХ"

 

 

 

   

Дводенний семінар -практикум керівників та вихователів закладів дошкільної освіти «Формування логіко-математичної компетентності дошкільників за методикою професора Л.І.Зайцевої»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 17 квітня 2018, 14:16 Написав Желонкіна Л.І., методист РМК Вівторок, 17 квітня 2018, 13:48

12 квітня 2018 року в актовій залі відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації у відбувся семінар - практикум  керівників та вихователів закладів дошкільної «Формування логіко-математичної компетентності дошкільників за методикою професора Л.І.Зайцевої».

Семінар – практикум проходив за участю Зайцевої Лариси Іванівни доктора педагогічних наук, професора, науковог кореспондента лабораторії дошкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України, наукового корреспондента Національного центру «Мала академія наук України», професора кафедри дошкільної освіти Бердянського державного педагогічного університету.

Лариса Іванівна цікаво, доступно представила профільну програму формування логіко-математичної компетентності, орієнтовні конспекти занять та практичні ситуації з логіко-математичного розвитку для дітей дошкільного віку, складені з урахуванням двох рівнів логіко-математичного розвитку (базового та високого) на основі Базового компонента дошкільної освіти України та гуманістичних засад логіко-математичного розвитку дітей : діяльнісного, компетентнісного, індивідуально-диференційованого підходів, познайомила слухачів з методикою використання робочого зошита «Математична скринька», навчально-методичними посібниками призначеними для вихователів дошкільних навчальних закладів та батьків

Лариса Іванівна познайомила учасників семінару з дослідженнями стану проблеми науково-практичного оволодіння старшими дошкільниками об’єктами природно-предметного довкілля, принципами, організаційно-педагогічними умовами ознайомлення дошкільників з об’єктами довкілля, які стали засадами проектування змісту, методів та форм навчального процесу.

Слухачі з захопленням спілкувалися з науковцем, ставили запитання, грали в рольові ігри. Методичний захід пройшов на високому рівні.

13 квітня 2018 року на базі Верхньодніпровського комунального дошкільного навчального закладу №1 «Чайка» відбувся семінар – практикум для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти, на якому на практиці  презентовано впровадження методики доктора педагогічних наук Л.І.Зайцевої «Формування логіко-математичної компетентності дошкільників».

Слухачі семінару - практикуиу переглянули фрагменти занять з логіко-математичного розвитку з дітьми молодшої,  середньої, старшої  групи (вихователі Винник О.Г, Матійко І.Л., Грицай О.А.) Директор закладу дошкільної освіти Потєряйко Віта Григорівна, під час педогогічного діалогу, обґрунтувала актуальність теми, наголосила на важливості створення умов та використання різних засобів для формування логіко-математичної компетентності дітей у різних видах  діяльності.

Учасники методичного заходу обговорили практичні навички та вміння при організації та проведенні занять з формування елементарних математичних уявлень у різних вікових групах за методикою Л.І.Зайцевої, сформували уявлення про основні принципи, методи, форми роботи з формування логічних операцій у дітей, обмінятися досвідом роботи з питань формування логіко-математичної компетентності дитини: наступність дошкілля і школи.

 

 

 

 

 

   

Турнір юних шахістів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Вівторок, 17 квітня 2018, 13:12

В перший день весняних канікул на базі КЗ «Верхньодніпровський Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся районний етап обласної Олімпіади школярів з шахів серед команд учнів закладів загальної середньої освіти.

Цьогоріч в змаганнях взяли участь команди з 9 шкіл.

В особистому заліку переможцями на першій та другій дошках стали учні КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.»: Гаркуша Валентин та Степанов Єфрем; на третій та четвертій дошках кращих результатів досягли учні КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.»: Маслюк Марія та Борисенко Яна.

За підтримки В.М.Сеня, голови районної шахово - шашкової федерації та О.М.Степанківського, директора шахово - шашкового клубу, переможці були нагороджені грамотами та грошовими преміями.

Команді – переможниці бажаємо гідно захистити честь району на обласному етапі змагань восени!

 

 

 

 

   

МОН пропонує для громадського обговорення проект наказу “Про затвердження порядку створення груп подовженого дня у державних і комунальних закладах загальної середньої освіти”

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 16 квітня 2018, 10:55

Проект наказу Міністерства освіти і науки України “Про затвердження Порядку створення груп подовженого дня у державних і комунальних закладах загальної середньої освіти”.

Проектом наказу пропонується затвердити порядок створення груп подовженого дня у державних і комунальних закладах загальної середньої освіти.

Основною ціллю державного регулювання є визначення механізму утворення груп подовженого дня у державних і комунальних закладах загальної середньої освіти та основних засад їх функціонування.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою до 13 травня 2018 року за адресами:

Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135;

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Красноступ Ганна Миколаївна.

 

 


   

Сторінка 7 з 114