Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Хореографічний колектив «Вишиваночка» КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» відзначив свою першу річницю створення

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 23 жовтня 2018, 09:00 Написав Administrator Понеділок, 22 жовтня 2018, 15:00

19 жовтня 2018 року хореографічний колектив «Вишиваночка» КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» відзначив свою першу річницю створення.

Святково прикрашена зала Районного Будинку культури була заповнена учнями, батьками, педагогами та жителями міста. Гарний подарунок для поціновувачів дитячої творчості підготувала керівник колективу Мамченко Олена Геннадіївна. Серед учасників концерту були й гості свята, які прийшли привітати «Вишиваночку»: вихованці гурту «Магніт» (кер. В.Пасько), вокально-естрадної студії «Світанок» (кер. К.Корнієнко), танцювального колективу «Дніпровець» (кер.О.Мамченко), представники Районного Будинку культури.

Запальні танці, українські пісні, яскраві костюми, душевна атмосфера підняли настрій численним глядачам у залі.

 


 

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Комплекс супроводжуючих матеріалів та інструментів для вчителів НУШ

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 22 жовтня 2018, 14:55

 

Для ефективного навчання розроблено інтерактивний посібник-глосарій EdEra Books, який буде корисним вчителям задля швидкого доступу до важливої методичної інформації. Також у курсі присутні додаткові методичні матеріали з можливістю друку, теоретичні й практичні завдання, форум для обговорень проблемних питань.

Також посібник:

 

  • адаптований до перегляду на будь-якому пристрої;
  • має можливість змінювати розмір шрифту та переключати режими перегляду (денний, нічний, сепія);
  • дозволяє ставити запитання, лишати коментарі та брати участь в обговореннях на кожній сторінці.

 

 

 

 

 

   

Про онлайн-курс “Управління школою. Практикум”

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 19 жовтня 2018, 12:24

 

Студія онлайн-освіти EdEra спільно з Центром Інноваційної Освіти “Про.Світ” запустили безкоштовний курс з управління школою..\

На онлайн-курс “Управління школою. Практикум” можна зареєструватись за цим посиланням.

Курс має допомогти побудувати ефективне управління школою, культура якої сфокусована на розвитку кожного учня. Для цього розробники підготували понад 15 лекцій, які включають практичні й теоретичні відеоматеріали та інтерв’ю, а також завдання і супровідні матеріали.

Всі слухачі курсу, які успішно завершать навчання, отримають безкоштовний електронний сертифікат.

 

 

 

 

   

Гра «Джура» проводитиметься за новими програмами

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 19 жовтня 2018, 12:22

 

Кабінет Міністрів України вніс зміни у положення про військово-патріотичну гру «Джура». У Міністерстві освіти зазначають, що відтепер військово-патріотична гра «Джура» проводитиметься за новими програмами, зокрема «Джура-Оборонець», «Джура-Десантник», «Джура-Прикордонник», «Джура-Гвардієць» та «Джура-Поліцейський». Детальніше.

 

 

 

 

   

Увага!!! Про затвердження форми звітності про кількість дітей шкільного віку та інструкції щодо її заповнення

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 19 жовтня 2018, 12:19

Форму звітності про кількість дітей шкільного віку та інструкції щодо її заповнення затверджено Наказом МОН № 938 від 27.08.2018 року. Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції України 03 вересня 2018 р. за № 998/32450. Детальніше.

 


   

Кубок пам’яті земляка

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 22 жовтня 2018, 14:25 Написав Марковська Т.В., методист РМК Понеділок, 15 жовтня 2018, 15:03

11 жовтня 2018 року на спортивній базі КЗ Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ» відбулись змагання першості району з фізичної підготовки допризовної молоді на кубок пам’яті загиблого в антитерористичній операції на сході України, верховчанина, Олександра Жабинця та з нагоди Дня Захисника України.

Змагання пройшли урочисто - з виконанням державного Гімну, покладанням квітів до меморіальної дошки героям АТО, вшануванням хвилиною мовчання загиблих воїнів в боротьбі за незалежність України. З вітальним словом до учасників звернувся І.В.Овчаренко, голова районної спілки ветеранів АТО та О.В.Пархоменко, фахівець громадської організації ТСО України.

Цьогоріч в змаганнях взяли участь команди юнаків з 9 закладів загальної середньої освіти. Програма складалась з чотирьох видів: бігу 100 метрів, підтягування в висі на перекладині, метання гранати та подолання військової смуги перешкод.

Переможцем в особистому заліку чотириборства та в метанні гранати став А. Оскаленко , учень КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.»; В.Бєлов, учень КЗ Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ», зайняв друге місце в чотириборстві та був найшвидшим в бігу на100 метрів та військовій смузі перешкод; учні КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.»: О.Романюха у чотириборстві показав третій результат, О.Науменко був першим у підтягуванні в висі на перекладині.

В загальнокомандному заліку переможцями та власниками перехідного кубку стала команда юнаків КЗ «Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ» (директор Л.Ф.Воронцова, вчитель О.М.Хмелюк), срібними призерами стали учні КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» (директор В.В.Забігай, вчитель С.С.Тесленко), ІІІ місце виборола команда КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» (директор Н.С.Аністратенко, вчитель І.О.Шерстяних).

Переможці та призери були нагороджені грамотами, особистими медалями відповідного ґатунку та солодкими призами.

Особливу вдячність висловлюємо адміністрації та педагогічному колективу КЗ Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ» за допомогу в організації змагань та гарну підготовку урочистої частини заходу.

 

 

 

   

УВАГА!!! Лист-роз’яснення щодо застосування окремих положень Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 08 жовтня 2018, 22:17 Написав Administrator Понеділок, 08 жовтня 2018, 22:11

Лист-роз’яснення щодо застосування окремих положень Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти (Лист МОН № 1/9-596 від 03.10.18 року). Детальніше.

 

 

 

   

Змагання юних футболістів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Субота, 06 жовтня 2018, 08:25

29 вересня 2018 року на спортивному майданчику КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» пройшли змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м'яч» серед учнів 2008 року народження.

Учасниками фіналу стали переможці та призери відбіркової першості району. Юні футболісти змагались самовіддано, у дусі «Чесної гри» та виявили справжню волю до перемоги.

Чемпіонами району, за результатами серії пенальті, стала команда юнаків КЗ Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ», срібні та бронзові призери змагань - футболісти КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» та КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.», команда КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.» були учасниками фіналу.

По закінченню змагань всі команди-учасниці, за сприяння Верхньодніпровської районної ради, районної федерації футболу та відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації, були нагородженні солодощами, грамотами відділу освіти, а переможці ще й пам'ятними призами - футбольними м'ячами.

 

 

 

   

Сторінка 7 з 121