Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Проекти підручників для 5-х та 10-х класів отримали експертні висновки

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 13 квітня 2018, 09:13

Інститут модернізації змісту освіти опублікував висновки експертів щодо проектів підручників для 5-х та 10-х класів, які подали на конкурс.

Висновки можна переглянути за цим посиланням.

«Основні вимоги до експертного висновку: науковість, об’єктивність, недвозначність у висвітленні думок, доброзичливість, обґрунтованість висновків», – зазначено в методичних рекомендаціях для експертів.

 

 

 


   

Проект ранньої дуальної освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 12 квітня 2018, 11:50

Асоціація «Інформаційні технології України» та громадська організація «Фундація розвитку інновацій» започаткували проект ранньої дуальної освіти із попередньою дистанційною підготовкою старшокласників до рівня java – програмістів, сертифікованих корпорацією Oracle(США), та їхнім подальшим стажуванням у вітчизняних ІТ – корпораціях уже з першого курсу навчання у ВНЗ.

До проекту можуть долучитися учні 8-11 класів, зокрема переможці обласних олімпіад 2018 року з математики, фізики, інформатики та інформаційних технологій.

Детальна інформація про програму та календарне планування підготовки учнів старших класів. Завантажити.

 

 


   

Семінар-практикум для вчителів предметів духовно-морального спрямування «Духовність як необхідна складова становлення та розвитку особистості»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 квітня 2018, 09:00 Написав Карлаш Л.Б., методист РМК Середа, 11 квітня 2018, 18:50

На початку квітня 2018 року в КЗ «Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст.» відбувся семінар-практикум для вчителів духовно-морального спрямування «Духовність як необхідна складова становлення та розвитку особистості». Відкрила семінар директор закладу освіти Т.А.Кущова, яка 5-й рік поспіль є координатором експериментально-дослідної роботи в школі «Створення системи розвитку аксіосфери особистості на засадах традиційних духовних цінностей». На захід був запрошений В.І.Ніконенко, керівник благодійного фонду «Воскресіння», який розповів про інноваційні механізми партнерської взаємодії із освітніми закладами. Приємним подарунком стали  добірки цікавої літератури, які Віктор Іванович подарував кожному учаснику семінару для використання на уроках духовно-морального спрямування.

Під час практичного блоку А.М.Шибінська, учитель християнської етики КЗ «Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст.», презентувала власні ідеї із учительської скарбниці. Учасники методичного заходу із захопленням брали участь у запропонованих вправах, які надалі будуть використовувати під час роботи з учнями.

Семінар-практикум пройшов в атмосфері творчості, духовності, практичної спрямованості та зорієнтував учасників на прийняття нових стандартів педагогічної діяльності.

 

 

 

 

   

Безкоштовний онлайн - курс # Лайфаки з української мови

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Середа, 11 квітня 2018, 13:15

 

Студія онлайн-освіти EdEra та громадська спілка “Освіторія” оновили свої онлайн-курси циклу “Лайфхаки” для підготовки до ЗНО з української мови та літератури, додавши вкладку «Для вчителя» і вступне тестування.

У вкладці “Для вчителя” є покрокові інструкції для впровадження онлайн-курсів за методикою змішаного навчання. Тепер вчителям доступні два документи:

опис методики змішаного навчання з практичними кейсами і моделями, які допоможуть впровадити курси; перелік можливих активностей після конкретних матеріалів онлайн-курсу.

Онлайн-курси доступні на сайті EdEra.

Видавництво “Ранок”, “Освіторія” та EdEra створили посібник “Українська мова: лайфхаки” для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Також “EdEra” разом з “Освіторією” запустили безкоштовний курс для підготовки до ЗНО з біології.

 

 

 

 

   

Готуємося до нового 2018-2019 навчального року

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 10 липня 2018, 08:48 Написав Administrator Середа, 11 квітня 2018, 12:42

Нормативні документи МОН України для закладів дошкільної освіти

 • Наказ МОН України від 08.06.2018р. №609 " Про затвердження Примірного положення про команду психолого - педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в закладі загальної середньої та дошкільної освіти". Детальніше.
 • Лист МОН України від 19.04.2018 № 2.4 – 986 «Щодо форм медичних довідок для зарахування дітей до закладів дошкільної та загальної середньої освіти». Детальніше.

 • Лист МОН України від 19.04.2018 № 1/9-249 «Щодо забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти». Детальніше.
 • Лист МОН України від 13.04.2018 № 1/9-235 «Про відзначення у 2018 році Дня охорони праці в Україні». Детальніше.
 • Наказ МОН України від 19.12.2017 №1633 "Про затвердження Примірного переліку ігрового та навчально - дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти". Детальніше.

Нормативні документи МОН України для закладів загальної середньої  та позашкільної освіти

Програми

 • Типові освітні програми для закладів загальної середньої освіти (1-2 клас).(Затверджено наказом МОН 21.03. 2018 р.). Детальніше. Програма Савченнко О.Я., Шияна Р.Б.. Детальніше.
 • Типова освітня програма закладів загальної середньої освіти І ступеня.(Затверджено наказом МОН від 20.04.2018 №407). Детальніше.
 • Типова освітня програма закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня.(Затверджено наказом МОН від 20.04.2018 №405). Детальніше.
 • Типова освітня програма закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня.(Затверджено наказом МОН від 20.04.2018 №406). Детальніше.
 • Типова освітня програма закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня.(Затверджено наказом МОН від 20.04.2018 №408). Детальніше.

   

Підсумкове засідання атестаційної комісії відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 06 квітня 2018, 12:26

06 квітня 2018 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації.

aa

Рішенням атестаційної комісії атестовано:

 • на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» - 9 педагогів;
 • на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» - 74 педагоги;

Присвоєно педагогічні звання педагогічним працівникам, методичні розробки яких схвалені науково-методичною радою КВНЗ «Дніпровська академія неперервної освіти»:

 • «учитель-методист» -  6 педагогам;
 • «старший учитель» - 9 педагогам;
 • «вихователь-методист» - 3 педагогам.

Атестовано на відповідність раніше присвоєним педагогічним званням 38 педагогічних працівників.

 

 

 

 

 

   

Відзначення Міжнародного Дня води

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 09 квітня 2018, 08:30 Написав Желонкіна Л.І., методист РМК Четвер, 05 квітня 2018, 15:22

На початку квітня вихованці Верхньодніпровського комунального дошкільного навчального закладу №8 "Золота рибка" долучилися до відзначення Міжнародного Дня води. Під час занять, ігрової діяльності, експериментів з водою та тематичної розваги "Вода – це життя", що відбулися у дитячому садочку цього дня, малята продемонстрували власні звички і моделі поведінки щодо користування водою.  Ще раз закріпили знання про глобальнее значення води для усього живого на планеті Земля.

Спілкування було цікавим, веселим ,корисним.

 

 

 

 

   

Семінар – практикум для вчителів хімії «Впровадження інноваційних технологій як найбільш ефективний засіб соціалізації особистості учня на уроках хімії"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 09 квітня 2018, 10:11 Написав Привалова Л.І., методист РМК Четвер, 05 квітня 2018, 14:53

5 квітня 2018 року на базі комунального закладу «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» відбувся семінар – практикум для вчителів хімії «Впровадження інноваційних технологій як найбільш ефективний засіб соціалізації особистості учня на уроках хімії»

Під час теоретичного блоку «Готовність вчителя до роботи в умовах Нової української школи» директор  та водночас вчитель хімії КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.» Ляшенко А.Х. зорієнтував учасників семінару на розвиток компетентностей учнів в умовах нової української школи, необхідності самовдосконалення та розвитку професійної компетентності вчителів.

 

Про гарантовані права на різні види та форми здобуття освіти в Україні окреслила учасникам семінару вчитель хімії КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» Кузнєцова А.І.

Практичний блок заходу дав можливість вчителям відпрацювати практичні навички щодо створення навчальних курсів на платформі дистанційного навчання Moodle, роботи з онлайн-дошкою IDroo, створення інтелектуальних карт за допомогою сервісу Coggle, створення тексту на сторінці Wiki. Практичний блок провела вчитель хімії КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» Кузнєцова А.І.

Презентований з успіхом досвід вчителя хімії КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» Кузнєцової А.І. стане дієвим і пріоритетним для зацікавлених педагогів.

 

 

 

 

 

 

   

Сторінка 6 з 111