Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Тренінгова сесія для вчителів, які навчатимуть учнів 1-го класу у 2019-2020 н.р. продовжується

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Субота, 03 листопада 2018, 14:54

Світлини сесії:

 

 

 

   

Тренінгова сесія для вчителів, які навчатимуть учнів 1-го класу у 2019-2020 н.р.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 листопада 2018, 16:29 Написав Administrator П'ятниця, 02 листопада 2018, 15:54

29 жовтня 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст» розпочалася тренінгова сесія для вчителів, які навчатимуть учнів 1-го класу у 2019-2020 н.р. Тренери: Горошко М.Р. та Букрєєва О.О., вчителі початкових класів  КЗ «Середня загальноосвітня школа №44» Кам’янської міської ради.

Програма тренінгу містить багато цікавих завдань, спрямованих на засвоєння учасниками практичних навичок роботи з документацією, розвиток вміння критично мислити.

Цікаві справи сприяли творчому настрою. Особливості  Навого Державного стандарту вивчали дружно і креативно. Навчились розріняти ключові компетентності і наскрізні вміння, предметні компетентності. Підсумком роботи стали 3Д моделі сучасної української школи.

Світлини тренінгової сесії


 

 

 

 

   

Рефлексія або де була, що бачила, що чула, чим серце (не )заспокоїла

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Криворотенко О.Г., вчитель української мови і літератури КЗ "Ганнівський НВК СЗШ- ДНЗ" Четвер, 01 листопада 2018, 08:33

Де була. Сьогодні була на майстер-класі Зінченко Юлії Петрівни. Щиро вдячна Юлі, я вчилась!!!!!!!!!!!!!!!!!! Грамотне наукове підґрунтя, відчувається, що вона добре обізнана зі статтею професора Олени Ісаєвої про креолізацію тексту, усвідомила суть креолізації. Від теорії – поетапний логічний перехід до практики. Все аргументовано, підкріплено цікавими сучасними прикладами. Я була в захваті від вміння вчителя вмотивувати учнів до глибокого занурення в текст , від вміння вчителя поставити запитання з опорою на суб’єктний досвід школяра, на його діалог із текстом, на вміння учнів аналізувати, мислити самостійно. Переконана, що, працюючи із креолізованим текстом, учитель розвиватиме критичне мислення школярів, предметні й ключові компетентності, буде забезпечувати діяльнісний та особистісно зорієнтований підходи.

Я бачила, як на початку лекції руки Юлії Петрівни не слухались . Так, це дуже важко й дуже відповідально вести діалог фахівця із фахівцями. Але Юлія Петрівна впоралась і з хвилюванням, і з проблемою, яку поставила перед своїми слухачами. Бажаю, щоб її крила завжди були підняті вверх і ніколи- ніколи не опускались!

Де була? Була я на лекції Марини Анатоліївни Захарук-Чайченко.

Там я теж смакувала кожну мить. Аудиторія , звичайно ж, була різна за віком. Поруч зі мною сиділа молода вчителька, яка тільки-но стає на ноги. Чому вона там? Бо хоче стати успішною. Були вчителі середнього віку. Чому вони там? Бо мають здобутки, та не наважуються про них заявити. Була я і мої ровесники. Чому була я ? Я Пішла «на Захарук», отже, на особистість...Бо Захарук - це вже бренд!

На лекції я писала контрольну, проходила тестування, аналізувала власний брендінг. Знайшла у себе дві помилки, прагнутиму їх усунути, за це вдячна Марині Анатоліївні, бо робота над помилками – це рух вперед.

Отже, для когось лекція була стартом на брендинговій прямій, для когось- середина дистанції, а для когось- фінішна контрольна робота. Кожен із присутніх прагнув до власної акме-вершини. На власній акме- вершині була й Марина Анатоліївна! І це щиро, а не тому, що »так треба»!

Лекція дуже актуальна , бо ж вчитель в час змін повинен і сам змінюватись.

Що чула.

На виході від школи до дороги:

- Я був у Цимбаліст! Ви шо, реально круто!

- А я в Привалової! Вобще прекрасно!

- Та всі вони молодці!

- Шо, шо? У кого були?

- У Палій.

- А там шо?

- Класно...

Іду далі. Вірніше, їду, а треба було б іти й слухати, іти й слухати, і насолоджуватись!

Біля східців АТБ:

-А я у вашої Палій була (Це Надія Тимофіївна Демчук).Ну й молодець, усе по поличках розіклала!

- Не тільки розіклала, а ще й усе зробила і робить як слід, вона майстер у справі написання науково- дослідницьких робіт, їй є про що розповісти.

- Молодець! І слайди чудові, і робота велика...

-А я до неї випадково забрела. Ну й молодчина ж вона!

Чим серце заспокоїла

Тим , що сказала слова вдячності усім людям, що в кадрі й поза кадром . Ці слова вкрай необхідні їм, вони їх окриляють!

Та й за все треба платити...І не тільки грішми, а й словом добрим.

Чим серце не заспокоїла.

А як же мені попасти до Людмили Іванівни, Катерини Василівни...


Із вдячністю всім причетним до творення школи

професійного зростання - Ольга Криворотенко.

   

Осіння методична сесія у форматі (не) конференції EdCamp

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 листопада 2018, 11:38 Написав Administrator Середа, 31 жовтня 2018, 00:15

Надзвичайний захід, який зібрав вчителів усіх спеціальностей  з усього району відбувся 31 жовтня 2018 року у м. Верхньодніпровську на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст..». Педагогічна спільнота вперше працювала у форматі (не) конференції EdCamp. Основною метою такого демократичного формату було сприяти діалогу та вільному обміну досвідом.

Це справді дуже інноваційно та дуже дієво, адже відсутні формалізм та обов'язковість. Кожен учасник мав можливість самостійно обрати спікера та локацію, обрати те, що цікавить, те що до душі.

Виступи 12 спікерів, як елементи пазлу, склалися в цілісну історію – прагнення до змін в освіті, змін самих себе.

Яскраво, творчо, наповнено, професійно, цікаво і прогресивно пройшла (не) конференція.

Висловлюємо щиру подяку спікерам (не) конференції EdCamp та адміністрації КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» за надання затишного приміщення для творчого спілкування та професійного зростання.

Світлини (не) конференції

Локація "Погляди В. Сухомлинського на навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами (Спікер Задьора Валентина Миколаївна, соціальний педагог КЗ "Верхньодніпровська СШ;№1 І-ІІІ ст.)Локація "Серце, віддане дітям.До 100-річчя В.Сухомлинського ( Спікер Пархоменко Любов Федорівна., вчитель зарубіжної літератури КЗ "Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.)


Локація "Психологічна служба в умовах Нової української школи" ( Спікер Коваль Ірина Георгіївна, методист РМК)

 


Локація "Використання хмарних технологій в освітньому процесі"  (Спікер Скрипченко  Ольга Володимирівна, вчитель історії та правознавства КЗ "Першотравенська СЗШ І-ІІ ст."


Локація "Умови успішного навчання учнів в МАН" (Спікер Палій Вікторія Миколаївна, вчитель української мови і літератури КЗ "Ганнівський НВК "СЗШ-ДНЗ")


Локація  "Педагогічний брендінг або як створити успішний бренд вчителя" ( Спікер Захарук - Чайченко Марина Анатоліївна, методист РМК)


Локація "Креолізація як прийом роботи з текстом" ( Спікер Зінченко Юлія Петрівна, вчитель української мови і література КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.")


Локація "Репутація вчителя у соціальних мережах" ( Спікер Стьожка Оксана Володимирівна, заступник завідувача Дніпровокам'янської філії)


Локація "10 секретів супер-учителя: інструменти та практичні поради" ( Спікер Привалова Людмила Іванівна, методист РМК)


 


Локація "Профілактика професійного вигорання педагога шляхом формування позитивного мислення" (Спікер Бригинець Тетяна Богданівна, соціальний педагог Верхівцевського НВК)

 

 


   

Колегія відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації 30.10.2018р.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 31 жовтня 2018, 21:37 Написав Administrator Вівторок, 30 жовтня 2018, 20:26

30 жовтня 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст..» відбулася колегія відділу освіти під головуванням заступника начальника відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації Н.М. Голтвянської.

За порядком денним колегії були обговорені наступні питання: про дотримання мовного законодавства в закладах загальної середньої освіти; про роботу закладів загальної середньої освіти щодо дотримання законодавства про загальну середню освіту; про організацію освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти за інклюзивною формою навчання; про реалізацію державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» закладами загальної середньої освіти Верхньодніпровського району.

У частині різне начальник відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації Н.Ф. Ходос розповіла про фінансове утримання установ і закладів освіти у 2018 році, заступник начальника відділу освіти Н.М. Голтвянська проінформувала про порядок реєстрації на пробне ЗНО-2019.

Засідання завершилося церемонією нагородження. Заступник начальника відділу освіти Н.М. Голтвянська вручила грамоти, дипломи департаменту освіти і науки Дніпропетровської  облдержадміністрації, Дніпропетровського обласного еколого-натуралістичного центу дітей та учнівської молоді учням та педагогічним працівникам за результатами участі у конкурсах.

Детальніше у матеріалах.


 


 


 

 

   

Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасних лінгвістичних досліджень та застосування інноваційних технологій викладання мов у вищій школі нефілологічного профілю»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 31 жовтня 2018, 21:16 Написав Administrator Вівторок, 30 жовтня 2018, 02:00

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасних лінгвістичних досліджень та застосування інноваційних технологій викладання мов у вищій школі нефілологічного профілю».

У заході взяли участь науковці з провідних закладів вищої освіти України та Європи, зокрема Варшавського університету (Польща), Люблінського університету (Польща), Українського вільного університету (Німеччина), Академії Міністерства внутрішніх справ (Республіка Білорусь), Белцького державного університету ім. А. Руссо (Молдова).

Вчитель української мови і літератури КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ» Палій В.М. виступила на конференції з науковим дослідженням "Національні архетипи у творах Наталії Дев'ятко (за книгою "Злато Сонця, синь Води").

 

Під час обговорень учасники проаналізували новітні методи викладання мови в українських і зарубіжних вузах нефілологічного профілю, окреслили роль та значення філологічних дисциплін у формуванні національної самосвідомості особистості.

 

 

 

 

   

Кубок міні-футболу «Надія»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 24 жовтня 2018, 10:45 Написав Марковська Т.В., методист РМК Вівторок, 23 жовтня 2018, 10:35

20 жовтня 2018 року на базі спортивного комплексу «Дніпровець» смт. Дніпровське відбулись змагання з міні-футболу серед збірних команд закладів загальної середньої освіти на кубок районної федерації футболу «Надія».

В змаганнях взяли участь юнаки з п’яти шкіл: КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.», КЗ Верхівцевський НВК «СЗШ №1 –ДНЗ», КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ст.», КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.» та КЗ «Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст.».

Всі команди показали захоплюючий красивий футбол. Зустрічі були цікавими, емоційними, в дусі справжньої спортивної боротьби, результат кожної не можна було передбачити до останньої секунди гри.

Переможцями змагань стали юнаки КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.», призерами були команди КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» та КЗ «Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст.».

Кубок та призи кращим ігрокам будуть вручені під час урочистостей до Дня футбола.

 

 

 

   

Графік проведення ІІI етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 н.р.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 18 грудня 2018, 12:51 Написав Administrator Понеділок, 22 жовтня 2018, 15:12

Навчальний предмет

Дата

Місце проведення

Січень

1

Українська мова та література

10.01.19

КЗВО "ДАНО" ДОР"

2

Історія

11.01.2019

КЗВО "ДАНО" ДОР"

3

Німецька мова

12.01.2019

КЗВО "ДАНО" ДОР"

4

Математика І тур

12.01.2019

КЗО  "Навчально-виховне об'єднання №28 Дніпровської міської ради"

5

Хімія І тур

13.01.2019

КЗВО "ДАНО" ДОР"

6

Математика ІІ тур

19.01.2019

КЗО "Навчально - виховне об'єднання №28 Дніпровської міської ради

7

Хімія ІІ тур

19.01.2019

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

8

Біологія

26.01.2019

КЗВО "ДАНО" ДОР"

9

Трудове навчання

26.01.2019

КЗА "Навчально- виховне об'єднання №28 Дніпровської міської ради

10

Англійська мова

27.01.2019

КЗВО "ДАНО" ДОР"

Лютий

11

Інформатика І тур

02.02.2019

КЗВО "ДАНО" ДОР"

КЗО «Дніпровський ліцей інформаційних технологій…»

КЗО «НВК №12 «загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія» Дніпровської міської ради

12

Інформатика ІІ тур

03.02.2019

КЗВО "ДАНО" ДОР"

КЗО «Дніпровський ліцей інформаційних технологій…»

КЗО «НВК №12 «загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія» Дніпровської міської ради

13

Правознавство

03.02.2019

КЗВО "ДАНО" ДОР"

14

Інформаційні технології І тур

09.02.2019

КЗО «Дніпровський ліцей інформаційних технологій…»

КЗВО "ДАНО" ДОР"

15

Російська мова та література

09.02.2019

КЗВО "ДАНО" ДОР"

16

Інформаційні технології ІІ тур

10.02.2019

КЗО «Дніпровський ліцей інформаційних технологій…»

КЗВО "ДАНО" ДОР"

17

Фізика

16.02.2019

КЗВО "ДАНО" ДОР"

18

Географія

17.02.19

КЗВО "ДАНО" ДОР"

19

Екологія І тур

17.02.19

КЗВО "ДАНО" ДОР"

20

Астрономія

23.02.19

КЗВО "ДАНО" ДОР"

21

Економіка

23.02.19

Університет митної справи та фінансів

22

Екологія ІІ тур

24.02.19

КЗВО "ДАНО" ДОР"

 

   

Сторінка 6 з 121