Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Розширене засідання колегії відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації та VI пленуму Верхньодніпровського районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 06 березня 2018, 14:13

06 березня 2018 року в актовій залі відділу освіти відбулося розширене засідання колегії відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації та VI пленуму Верхньодніпровського районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України за участю керівників і голів первинних профспілкових організацій закладів освіти району.

Із звітними доповідями про виконання у 2017 зобов’язань сторін за Угодою між відділом освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації та Верхньодніпровським районним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України на 2017 - 2020 роки виступили Н.Ф.Ходос, начальник відділу освіти та Л.Б.Карлаш , новобраний голова райкому профспілки.

В обговоренні доповідей взяли участь О.Г.Голтвянський, директор КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.», та К.С.Романченко, голова профкому КЗ «Верхівцевський НВК».

Колегія та пленум дійшли згоди, що соціальний діалог, який є паритетною конструктивною співпрацею між відділом освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації та Верхньодніпровським районним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України, потребує продовження і подальшого вдосконалення відповідно до потреб часу.

Засідання завершилося церемонією нагородження. Начальникві відділу освіти вручила диплом департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації  колективу Верхньодніпровського комунального дошкільного навчального заклад №1 "Чайка" (завідуюча Потєряйко В.Г.) за результатами участі у обласному етапі конкурсу "Школа - мій рідний дім".

Детальніше.

 

 

 

 

   

Переможці олімпіад – наша гордість!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Захарук -Чайченко М.А., методист РМК Четвер, 01 березня 2018, 11:13

З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді у жовтні грудні 2017 р. на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» було проведено І та ІІ етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад. У ІІ (районному) етапі взяли участь 649 учнів 5-9 класів та 65 учнів початкових класів із 15 закладів загальної середньої світи та трьох філій.

Найкращі результати серед міських закладів загальної середньої освіти показали учні КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» (керівник Аністратенко Н.С.), КЗ «Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов» (керівник Роговська О.В.) та КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.» (директор Ляшенко А.Х.). Серед сільських закладів загальної середньої освіти найкращі результати у КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» (директор Забігай В.В.) та Правобережненської філії (завідувач Чутро І.В.). Загалом 230 призових місць! Пишаємося нашими учнями і їх вчителями та наставниками!

Переможними кроками рухаються вперед учні нашого району і на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад. Двадцять три призових місця!А саме:

Учні КЗ «Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов»: Шепель Владислав Олександрович, учень 8 класу, диплом ІІІ ст. з хімії; Дорошенко Дарина Володимирівна, учениця 9 класу, диплом ІІ ст. з біології; Лилик Іван Євгенович, учень 11 класу, диплом ІІІ ст. з англійської мови.

Учень 9 класу КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст» Буденюк Євгеній Андрійович, диплом І ст. з географії.

Учні КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.»: Мусіяк Рада Геннадіївна, учениця 8класу, диплом І ст. з біології, дипломи ІІ ст. з хімії та з фізики; Зелений Данило Вікторович, учень10 класу, дипломи ІІ ст. з української мови і літератури, історії, правознавства; Кирильченко Роман Олександрович, учень 10 класу, диплом ІІІ ст. з екології; Пасс Юлія Євгеніївна, учениця 11класу дипломи ІІІ ст. з правознавства та екології.

Учні КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.» : Загляда Роман Романович, учень 9класу, диплом ІІІ ст. з хімії; Юрченко Алла Юріївна, учениця 10класу, диплом ІІІ ст. з хімії; Святковський Данило Павлович, учень  11класу, диплом І ст. з хімії; Логвінова Вікторія Сергіївна, учениця 11класу КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.» диплом ІІІ ст. з хімії; Бразалук Максиміліан Юрійович, учень 11 класу КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.», диплом ІІІ ст. з історії.

Учениці 10 класу КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» : Рудова Неля Русланівна -  диплом ІІІ ст. з  історії; Шевцова Ірина Володимирівна - диплом ІІІ ст. з біології.

Учениця 10 класу КЗ «Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ» Кондратюк Ірина Анатоліївна, диплом ІІІ ст. з російської мови та літератури.

Учениця 11 класу КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ» Святодух Анжеліка Олександрівна, диплом ІІ ст. з української мови.

Учениця 10 класу КЗ «Водянська СЗШ І-ІІІ ст.» Гуцова Ольга Сергіївна, диплом ІІІст. з економіки.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!

 

 

 

 

 

 

 

   

Затверджено програми підготовки вчителів іноземних мов

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 01 березня 2018, 11:17 Написав Захарук -Чайченко М.А., методист РМК Четвер, 01 березня 2018, 11:09

 

Міністерством освіти і науки затверджені типові освітні програми організації і проведення підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/19 навчальному році. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Передбачається, що організацію і проведення підвищення кваліфікації проводитимуть заклади післядипломної педагогічної освіти.

Загалом, підвищення кваліфікації стосуватиметься вчителів, які викладають англійську, німецьку та французьку мови. Детальніше

 

 


 

   

УВАГА!! Громадське обговорення проекту Положення про Національну освітню електронну платформу

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 27 лютого 2018, 11:03

 

Міністерство освіти і науки виносить на громадське обговорення проект Положення про Національну освітню електронну платформу.

Документ створить нормативну базу для впровадження і роботи е-платформи, що дозволить забезпечити учасників освітнього процесу сучасними електронними освітніми ресурсами і сервісами. Зокрема, е-платформа стане ресурсом для безоплатного забезпечення електронними підручниками школярів та педпрацівників згідно з Законом «Про освіту».

Національна освітня електронна платформа дасть поштовх для розвитку ринку виробництва електронних освітніх продуктів і сервісів,  сприятиме поширенню електронного навчання та формуванню цифрової компетентності учасників освітнього процесу в Україні.

Проект Положення є продуктом спільної роботи фахівців Міністерства освіти і науки, Інституту модернізації змісту освіти та Офісу ефективного регулювання, за консультативної підтримки Державного агентства з питань електронного урядування України.

Обговорення проекту Положення триватиме до 28 березня включно. Ознайомитися з документом і долучитися до обговорення можна за посиланням.

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Щодо деяких організаційних питань з підготовки педагогічних працівників на сайті студії онлайн-освіти ЕdЕга

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 10:54 Написав Administrator Вівторок, 27 лютого 2018, 10:47

Міністерство освіти і науки України повідомляє актуальну інформацію щодо онлайн-курсу для вчителів початкової школи, який є складовою підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, що впроваджуватимуть новий Державний стандарт початкової освіти з вересня 2018 року.

З 26 лютого на сайті студії онлайн-освіти ЕdЕга (https://еd-era.com/nus) на дистанційному курсі «Онлайн-курс для вчителів початкової школи» почнуть публікуватися навчальні матеріали Модуля 3 згідно розкладу появи навчальних матеріалів. Детальніше.

 

 

   

Увага!!! Про реєстрацію експертів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 26 лютого 2018, 09:56

 

Міністерство освіти і науки України планує у березні – червні 2018 року проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти (далі – Конкурс).

Орієнтовні строки експертизи електронних версій проектів підручників- березень – квітень 2018 р.

Для здійснення експертизи всі бажаючі повинні до 20 березня поточного року зареєструватися в репозитарії навчальних матеріалів на веб-сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (розділ «Конкурсний відбір підручників для 1, 5, 10 класів») або за посиланням: https://goo.gl/EAqaLB

Детальніше.

 

 

   

Семінар-практикум психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти «Впровадження інклюзивної освіти у закладах загальної середньої освіти»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Коваль І.Г., методист РМК Субота, 24 лютого 2018, 16:00

23 лютого 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська  СЗШ №5 І-ІІІ ст.» відбувся семінар- практикум психологів та соціальних педагогів  закладів загальної середньої освіти району з питання впровадження інклюзивної освіти.

Теоретичний блок провели Коваль І.Г., методист РМК та керівник МО психологів Горбань Н.О

Практичний блок - тренінг «Технології профілактики булінгу в учнівському середовищі» провела Карлаш Л.Б., методист РМК

Семінар пройшов цікаво, корисно, навчилися новому, а далі-впровадження в життя.

 

 

 

 

   

Семінар – практикум вихователів середніх груп «Соціалізація – основа успішного розвитку особистості дошкільника»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Желонкіна Л.І., методист РМК Субота, 24 лютого 2018, 14:47

23 лютого на базі Пушкарівського комунального закладу дошкільної освіти «Дзвіночок» відбувся семінар – практикум вихователів середніх груп «Соціалізація – основа успішного розвитку особистості дошкільника».

Дошкільний вік – яскрава, неповторна сторінка життя кожної людини, це процес становлення особистості, яка була б здатна адаптуватися до умов, що постійно змінюються та реалізувати себе в цих умовах.

Вихователь середньої групи Олена Годько презентувала проект «Соціалізація – основа успішного розвитку особистості дошкільника», з власного досвіду роботи, ознайомила присутніх з родзинками, які використовує для формування основи соціальної компетенції дітей, провела майстер – клас «Дитина в соціумі», та інтерактивну ділову гру «Основні складові соціалізації», вихователі з цікавістю долучилися до тестування «Я і соціум».

Учасники методичного заходу обмінялися досвідом з питань забезпечення методичного, психолого – педагогічного супроводу щодо створення умов та завдяки використання яких принципів  соціалізація дитини відбуватиметься успішно.

Проведений методичний захід сприяв формуванню методичної, інформаційної компетентності вихователів, підвищенню рівня педагогічної культури, активності.

 

 

 

 

   

Сторінка 6 з 107