Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Нормативні документи щодо регулювання порядку закінчення 2017-2018 н.р. та проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 03 квітня 2018, 12:38 Написав Привалова Л.І. , методист РМК Понеділок, 19 березня 2018, 16:38

  • Лист МОН  від 27.03.2018р. №1/9-185 "Щодо проведення підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2017-2018 навчальному році". Детальніше.
  • Наказ відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації  від 16.03.2018 р. №52 "Про організоване завершення 2017/2018 навчального  року та проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти". Детальніше.
  • Наказ МОН  України від  31.07. 2017р. № 1103 «Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти». Детальніше.
  • Лист Міністерства освіти і науки України від 22.01.2018р. №1/9-27 «Щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2017/18 навчальному році». Детальніше.
  • Лист Міністерства освіти і науки України від 31.01.2018р. №1/9-66 " Про  організоване завершення 2017/2018 навчального  року та особливості проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти". Детальніше.
  • Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року №1547. Детальніше.
  • Наказ МОН України від 17.03. 2015р. № 306 «Про затвердження Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні». Детальніше.
   

УВАГА!!! Вебінар «Загальні результати ЗНО з математики та основні напрямки експрес-підготовки»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 19 березня 2018, 15:45

21 березня 2018 року о 15-00 год. працівниками ВКНЗ «Дніпровська академія неперервної освіти» буде проведено вебінар «Загальні результати ЗНО з математики та основні напрямки  експрес-підготовки».

На вебінар запрошено в якості доповідача директора  регіонального відділення Українського центру якості освіти  М.М. Горбенко – Хвастунову.

Посилання на вебінар: http://connect.dp.ua/webinar1/

Посилання на вебінар (Youtube): https://www.youtube.com/watch? v=AojwEaGvYYY

 

 

 

   

Засідання школи молодого вчителя

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Коваль І.Г., методист РМК Понеділок, 19 березня 2018, 10:18

16 березня 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» відбулося засідання школи молодого вчителя (керівник методист РМК Коваль І.Г.).

Учасники засідання - молоді вчителі закладів загальної середньої освіти району взяли участь у тренінгу «Пошук власного ресурсу та стресостійкіть». Тренінг проводила  практичний психолог КЗ «Верхівцевський НВК» Крапівіна С.В.

Засідання пройшло цікаво, професійно, з користю для учасників, які не тільки навчилися визначати причини виникнення стресових ситуацій, а й застосовувати методи щодо їх подолання

 

 

 

   

УВАГА!!! Затверджено Положення про Державну службу якості освіти (ДСЯО)

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 15 березня 2018, 09:35 Написав Administrator Четвер, 15 березня 2018, 09:24

Уряд затвердив положення, в якому прописані повноваження Державної служби якості освіти (ДСЯО). Відповідну постанову прийнято на засіданні КМУ 14 березня 2018 року, в приміщенні Будинку Уряду.

Зокрема, новий Закон «Про освіту» передбачає, що на зміну атестації закладів освіти, яку проводили органи місцевого самоврядування, має прийти інституційний аудит.

Нову процедуру проводитиме Державна служба якості освіти, що передбачено затвердженим положенням.Ключовою метою зміни цієї процедури було розділення повноважень – щоб перевірку роботи (аудит) здійснював орган, який не залежить ні від закладу освіти, ні від його засновників. Детальніше.

 

 

 


 

 

 


   

Вдалий виступ юних волейболістів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Середа, 14 березня 2018, 09:09

В рамках обласної Олімпіади - 2018 з видів спорту серед учнів закладів загальної середньої освіти Дніпропетровщини 13 березня у м. П’ятихатках відбулись змагання відбіркової першості області з волейболу серед команд юнаків 2004 року народження.

Честь нашого району захищала команда юнаків КЗ «Першотравенська СЗШ І-ІІ ст.» (директор Піцик І.А.). Виступ юних волейболістів був вдалим. Серед збірних команд  м. Вільногірська,   П’ятихатського та Криничанського районів верхньодніпровці посіли перше місце і здобули путівку на фінальний етап змагань.

Вітаємо наших хлопців та їх наставника М.Г.Єсипенка з перемогою та бажаємо їм вдалого виступу 29 березня 2018 року у м. Кривому Розі на фінальній першості області з волейболу!

Щасти Вам, хлопці!

 

 

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Проект наказу "Про примірний перелік вимог до оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів для надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 12 березня 2018, 16:43

 

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект Наказу "Про примірний перелік вимог до оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів для надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами"

Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 27 березня 2018 року на адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Громадське обговорення проекту наказу "Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 13 березня 2018, 14:00 Написав Administrator Понеділок, 12 березня 2018, 16:19

МОН України пропонує для громадського обговорення проект наказу "Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти".

Пропозиції та зауваження можна надсилати до 25 березня на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Детальніше.

 

 


 

   

Найщиріші вітання з жіночим днем 8 Березня!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 13 березня 2018, 13:57 Написав Administrator Вівторок, 06 березня 2018, 14:19

Вітаємо, колеги, Вас із ВЕСНОЮ!

Нехай і не є вона дуже рясною,
Але у
душі вона майже прийшла
І
посмішки щирі вам принесла!
Ці посмішки
людям
ви віддавайте,
До них
частину душі додавайте,
І шарму
жіночого трохи вкладайте,
Парфумів краплинами це
поливайте,
Весело все у
житті ви сприймайте
І
щирі вітання від нас приймайте!
Нехай Вам
завжди посміхається доля,
Хай шириться
простір для сонячних мрій.
Хай
низько вклоняються квіти довкола,
Бо Ви
у
цей день – королеви весни!

 

Начальник відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації Н.Ф. ХОДОС

Голова Верхньодніпровської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Л.Б. Карлаш

 

 

   

Сторінка 5 з 107