Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

ІІІ очна сесія вчителів початкової школи продовжується

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 19 червня 2018, 10:20

ІІІ очна сесія вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 навчальному році згідно з Концепцією «Нова українська школа» продовжується.

Тренер - Мельник Наталія Валентинівна, вчитель початкових класів  КЗ  «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-гімназія №39» Кам’янської міської ради.

 

Детальніше про ІІІ очну сесію у фоторепортажі

Створення проекту

Мовою LEGO про Нову українську школу


Людина дня- Жовтоштан Олена Вікторівна

 

 

 

   

ІІІ очна сесія вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 навчальному році згідно з Концепцією «Нова українська школа»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 червня 2018, 10:09 Написав Administrator Понеділок, 18 червня 2018, 09:06

18 червня 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ступенів» розпочалася ІІІ очна сесія вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 навчальному році згідно з Концепцією «Нова українська школа». Тренер - Мельник Наталія Валентинівна, вчитель початкових класів  КЗ  «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-гімназія №39» Кам’янської міської ради.

Тема  першого дня ІІІ очної сесії «Гра по – новому, навчання по – іншому в освітньому просторі  Нової української школи».

Детальніше про ІІІ очну сесію у фоторепортажі

Ранкове коло

a

Складаємо цеглинки LEGO за правилами


Гра як новітня технологія розвитку та навчання

Про Концепцію "6 цеглинок"

Магічні перетворення

 

 

 

 

   

Методична сесія керівників районних науково-методичних комісій

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 02 липня 2018, 10:45 Написав Administrator Четвер, 14 червня 2018, 14:38

14 червня 2018 року у актовій залі відділу освіти  Верхньодніпровської райдержадміністрації  відбулася методична сесія керівників  районних науково-методичних комісій "Планування змісту освіти. Розробка освітніх програм».

 

Методичну сесію підготували та провели завідуюча РМК К.В. Цимбаліст, методисти РМК М.А. Захарук – Чайченко, Т.В. Марковська, Л.І. Привалова, І.Г. Коваль,  Л.Б. Карлаш.

К.В. Цимбаліст інформувала про розробку освітніх програм та формувальне оцінювання в умовах Нової української школи, М.А. Захарук – Чайченко  - про освітні програми школи ІІІ ступеня.

 

Т.В. Марковська інформувала про педагогічну рефлексію, Л.І. Привалова - про систему внутрішнього забезпечення якості освіти.

 

І.Г. Коваль - про інклюзивну  освіту для дітей з особливими освітніми потребами в умовах закладу загальної середньої освіти, Л.Б. Карлаш - про  технології профілактики булінгу в дитяому середовищі.

Детальніше.

 


   

Випускні святкові ранки у закладах дошкільної освіти Верхньодніпровщини.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав :Желонкіна Л.І., методист РМК Четвер, 14 червня 2018, 12:34

Минулого тижня відбулися випускні святкові ранки у закладах дошкільної освіти Верхньодніпровського району.

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період передшкільного дитинства, це свято є невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.

Гарно й урочисто пройшло свято у закладах дошкільної освіти району. Цього дня гостей зустріли святково вбрані зали. Скрізь можна було побачити безліч квітів та повітряних кульок. А найголовніше — випускники, які з нетерпінням чекали на початок свята.

Випускники були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сукнях, хлопці, як справжні джентельмени, у краватках. Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і коллективи закладів дошкільної освіти - всі бажаючи, котрі прийшли подивитися на наших вихованців – майбутніх школярів Нової української школи.

З нагоди свята випускники та малята разом з  своїми вихователями, музичними керівниками підготували для батьків цікаві концертні програми. Дошкільнята співали багато пісень, декламували вірші, дарували танцювально-хореографічні композиції.

Зусиллями педагогічних колективів, батьків організовано цікаві та змістовні святкові ранки, які запам'ятаються малечі надовго та залишать добрі спогади про час перебування у дитячих садках.

Попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші вихованці, а батькам ми бажаємо – терпіння, любові, міцних нервів і мудрості!

 

 

 

 

 

 

   

Виїзний семінар директорів закладів загальної середньої освіти Верхньодніпровського району

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 14 червня 2018, 15:21 Написав Administrator Середа, 13 червня 2018, 13:06

12 червня 2018 року делегація освітян Верхньодніпровського району з числа директорів закладів загальної середньої освіти  відвідала комунальний заклад освіти Солонянське навчально-виховне об’єднання “Солонянська середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів – Центр позашкільної освіти» ( опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.

Зустріч була організована районним методичним кабінетом відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації (завідуюча К.В.Цимбаліст) з участю  голови Верхньодніпровської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Л.Б.Карлаш з метою підвищення рівня професійної компетентності керівників  закладів освіти Верхньодніпровського району з питання створення освітнього середовища Нової української школи.

Детальніше у фоторепортажі

Володимир Анатолійович Бондар - директор освітнього закладу про функціонування Солонянського навчально-виховного об’єднання

Шкільна медіатека

Кабінети природничо - математичних та технологічних предметів

Центр позашкільної освіти

Освітній простір початкової школи


Інклюзивно - ресурсний центр

Спортивний комплекс

З щирою вдячністю освітяни Верхньодніпровщини висловили свої яскраві враження та позитивні емоції від творчого спілкування, нових ідей, досвіду, набутого під час професійної зустрічі.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Інтернет-марафон від видавничої групи «Основа»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 11 червня 2018, 14:32 Написав Administrator Понеділок, 11 червня 2018, 14:23

21 червня та 25–27 червня 2018 року відбудеться Всеукраїнський інтернет-марафон видавничої групи «Основа» на тему «Від традиційної школи крокуємо до НУШ».

Приєднуйтеся до учасників інтернет-марафону — з вами спілкуватимуться тренери НУШ і вчителі пілотних шкіл! Спікери ділитимуться знаннями про актуальні теми:

§ інклюзивне навчання;

§ сучасне освітнє середовище закладу освіти;

§ STEM-освіта;

§ педагогіка партнерства;

§ початкова школа. НУШ;

§ Smartфон = smartучень;

§ формування творчої особистості;

§ системно-діяльнісний підхід на засадах педагогіки партнерства;

§ інтерактивні вправи з Інтернетом і без нього та інші.

Учасники заходу мають можливість обрати з-поміж 42 тем вебінарів найближчу до своїх потреб.

Для тих, хто візьме участь в заході, є можливість замовити сертифікат учасника.

Для участі у Всеукраїнському інтернет-марафоні необхідно заповнити заявку за посиланням.

Напередодні марафону зареєстрованим учасникам будуть доступні посилання для входу на вебінар. У день заходу учасникам необхідні будуть інтернет-з’єднання, навушники, а також перебувати у відповідний час за комп’ютером.

Питання щодо участі у марафоні можна надсилати на адресу marafon.osnova@gmail.com.

Телефони для довідок: (068) 37-54-634; (050) 16-63-936.

 

 


 

   

Перші перемоги майбутніх ІТ- фахівців

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 05 червня 2018, 12:23

Сьогодення об’єктивно вимагає переведення освітнього процесу на технологічний рівень, активізації пошуку перспективних інноваційних педагогічних технологій, спрямованих на розвиток і саморозвиток особистості. Одним із актуальних напрямків інноваційного розвитку природничо-математичної освіти є система навчання STEM (Science-наука, Technology-технологія, Engineering-інженерія, Mathematics-математика). STEM-освіта - це об'єднання наук, спрямоване на розвиток нових технологій, на інноваційне мислення, на забезпечення потреби в добре підготовлених інженерних кадрах.

КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» є учасником дослідно-експериментальної роботи обласного рівня за темою «Науково-методичні засади створення інноваційної моделі STEM-освіти». 2-3 червня у місті Дніпро відбувся фестиваль робототехніки та програмування BestRoboFest. Учні КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» Базаров Іван та Вернигора Олег стали учасниками  фестивалю. У категорії «Scratch» презентували свій проект — аркадну гру «Space Adventures» («Космічні пригоди»), що була розроблена за підтримки вчителя Крижановського С.М. Хлопці достойно презентували свою розробку. Іван та Олег отримали сертифікати фестивалю та уже будують плани на участь наступного року.

 

 

 

 

 

 

   

Районний фестиваль дитячої творчості «Перлинки Верхньодніпровщини»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Желонкіна Л.І., методист РМК Четвер, 31 травня 2018, 08:34

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей за ініціативи районного методичного кабінету відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації та при підтримці народного депутата України О.Ю.Кришина з успіхом пройшов щорічний традиційний районний фестиваль дитячої творчості «Перлинки Верхньодніпровщини», який відбувся  у Верхньодніпровському Палаці дитячої та юнацької творчості.

В яскравому фестивальному дійстві виступили педагоги та вихованці Верхньодніпровських комунальних дошкільних навчальних закладів №№ 1,3,4,7,8, КЗ «Верхівцевський дошкільний навчальний заклад «Теремок», КЗ «Ганнівський навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад» та КЗ « Верхівцевський навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа №1 – дошкільний навчальний заклад».

Фестиваль об’єднав творчим спілкуванням дошкільнят, працівників освіти, батьків, бабусь і дідусів дітлахів, представників органів районної виконавчої влади та місцевого самоврядування, профспілкових активістів та приватних підприємців, перетворившись на свято дитячої та дорослої радості. Барвистим вінком з веселих мелодій і запальних танців стали виступи дошкільнят.  Динамічне музично-театралізоване казкове дійство з колоритними костюмами та декораціями, артистично створене дітьми та працівниками дитячих садків на сцені, супроводжувалося феєрією усмішок, вигуками підтримки та шквалом аплодисментів у глядачів.

У фіналі свята почесні гості фестивалю голова Верхньодніпровської районної державної адміністрації О.Б.Ковальчук, заступник голови Верхньодніпровської районної ради С.ВЯкименко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Н.Ф.Ходос, голова Верхньодніпровської районної організації освітянської Профспілки Л.Б.Карлаш, заступник Верхньодніпровського міського голови В.М.Чумаченко, заступник Верхівцевського міського голови О.О.Кучеренко, методист районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Л.І Желонкіна, висловили щиру подяку завідуючим, вихователям, музичним керівникам, кастелянкам і всім іншим працівникам  закладів дошкільної освіти району за вагомий внесок у запровадження сучасних інноваційних підходів в організації освітнього процесу, материнську турботу про творчий розвиток малюків, створення сприятливого мікроклімату в трудових колективах для сумлінної творчої праці, а батькам – за тісну співпрацю і підтримку педагогів у формуванні в дітей естетичної культури та розвитку їх творчих умінь і навичок.

Пам′ятні подарунки діти отримали від О.Ю.Кришина народного депутата України, О.В.Майстренка голови наглядової ради ПАТ «Дніпровський КПК», С.І. Неха директора ТОВ «Правобережне», І.А.Кременчуцької ЧП «Гричишкін», ООО «Солома», В.Бастєєвої приватного підприємця та солодощі від приватних підприємців І.В.Хабарової та І.Василевської.

Окрема вдячність працівникам Верхньодніпровського Палацу дітей та юнацтва, які забезпечили професійний музичний супровід святкового дійства.

Завершилося свято чудовим настроєм у всіх учасників фестивалю, задоволеними усмішками на обличчях малечі й освітян від отриманих позитивних емоцій. якісного результату колективної творчої справи.

Дев'ятнадцять років поспіль «Перлинки Верхньодніпровщини» відкривають юні обдарування району, які в майбутньому обов'язково поповнять ряди української зіркової еліти. Висловлюємо щиру вдячність та зичимо всім причетним до долі Дитинства міцного здоров’я, миру і злагоди, добра і благополуччя, родинного тепла і затишку.

 

 

 

   

Сторінка 4 з 114