Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Увага!!! Конкурс з написання “неправильних” есе “Антитвір” для учнів 7–11 класів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 15 травня 2018, 13:04

Книжковий Арсенал проводить конкурс з написання “неправильних” есе “Антитвір” для учнів 7–11 класів. Про це повідомили на сайті фестивалю.

“Часто від учня очікують, що у творі будуть висловлені “правильні” думки і спостереження тобто такі, як у підручнику. Але ми переконані, що “правильних” і “неправильних” думок немає все залежить від того, як їх викласти”, – зазначають організатори.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно написати невелике есе (на сторінку А4) про один художній твір з цього списку. Роботу потрібно відправити до 25 травня на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , зазначивши своє ім’я, прізвище та вік.

Авторів 20 найкращих творів запросять на Книжковий Арсенал, а за найкращі три есе передбачені призи.

 

 

 

   

Онлайн-опитування щодо підвищення кваліфікації та сертифікації вчителів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 14 травня 2018, 12:21

 

Міністерство освіти і науки  України та EdCamp розпочали онлайн-опитування щодо підвищення кваліфікації та сертифікації вчителів.

Пройти опитування можна до 10 червня за цим посиланням, повідомляють на сайті МОН. “Отримані дані використають для розробки рекомендацій до законодавчих актів, які нині створюються на реалізацію нового закону “Про освіту”, – йдеться у повідомленні.

Взяти участь в опитуванні можуть педагоги, керівники закладів освіти, викладачі та студенти педагогічних вишів, науковці, представники управлінь освіти, методичних служб, державних та громадських організацій.

Дослідження, зокрема, має дати відповіді на такі запитання:

 • знань і навичок з яких тем потребує українське вчительство?
 • що заважає педагогам професійно зростати?
 • як часто відкриті уроки перетворюються на “театр”, хоча насправді покликані дати якісний зворотний зв’язок?
 • яким критеріям мають відповідати організації, що пропонують підвищення педагогічної кваліфікації?
 • чи можлива прозора та дієва сертифікація в освіті?

Опитування складатиметься з трьох етапів:

 • на першому етапі (з 10 травня до 10 червня) відбуватиметься онлайн-опитування;
 • на другому (23 липня) – презентація проміжних результатів і стратегії змін;
 • на третьому (з 20 серпня до 15 вересня) – відкрите онлайн-обговорення.

Окрім того, за результатами дослідження розроблять декларацію, під якою зможуть підписатися надавачі послуг з підвищення кваліфікації вчителів

Дізнатись детальніше про опитування можна на сайті EdCamp.

 

 

   

ІІ етап конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 10 травня 2018, 14:01 Написав Дідик В.І., методист РМК Четвер, 10 травня 2018, 13:37

 

Конкурс проводить Міністерство освіти і науки України з метою забезпечення учнів 5 та 10 класів новим поколінням підручників з навчальних предметів інваріантної складової типових навчальних планів закладів освіти із навчанням українською мовою, мовами національних меншин та закладів освіти з поглибленим вивченням навчальних предметів.

Узагальнені результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти Верхньодніпровського району. Детальніше.

Узагальнені результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти Верхньодніпровського району. Детальніше.

 

 


 

   

Увага!!! Методичні посібники з використання конструкторів LEGO та методики “Шість цеглинок” у початковій школі

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 10 травня 2018, 09:36

Міністерство освіти і науки України опублікувало методичні посібники з використання конструкторів LEGO та методики “Шість цеглинок” у початковій школі.

Книжки доступні за цим посиланням.

“Цей посібник містить вправи та ігри, спрямовані на формування ключових компетентностей у дітей початкової школи. Вправи та завдання посібника можна легко інтегрувати в освітній процес початкової школи, оскільки вони ґрунтуються на діяльнісному та ігровому підходах“, – зазначено в анотації до посібника “Гра по-новому, навчання по-іншому”.

 

 

 

   

Онлайн – курс з біології «Автостопом по біології»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 07 травня 2018, 13:18 Написав Administrator Понеділок, 07 травня 2018, 13:08

На сайті студії онлайн – освіти EdEra та на платформі громадської спілки «Освіторія» функціонує онлайн – курс з біології «Автостопом по біології»

Онлайн –курс допоможе  вчителям запроваджувати методики змішаного навчання та «перевернутого уроку», також учням готуватися до ЗНО.

Курс складається з 42 відео кожне з яких до 8 хвилин. Детальніше.

 

 


   

Обласний семінар директорів закладів позашкільної освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 07 травня 2018, 13:06 Написав Карлаш Л.Б., методист РМК Понеділок, 07 травня 2018, 12:20

03 травня 2018 року у Верхньодніпровському районі проведено обласний семінар директорів закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму «Актуальність спадщини Марка Озерного в організації трудової діяльності учнів сучасної сільської школи». Відкрили методичний захід начальник відділу освіти Н.Ф.Ходос та директор районного еколого-натуралістичного центру Ю.В.Ядерна. Ю.Ф.Педан, директор КЗО «Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді» ДОР», вручив Н.Ф.Ходос почесну грамоту за високий професіоналізм, сумлінну управлінську діяльність щодо підвищення іміджу позашкільної екологічної освіти і виховання в районі.

Далі семінар продовжив свою роботу на базі Мишуринрізької філії І-ІІ ст. КЗ «Ганнівський НВК». Гостей зустрічали учні закладу освіти, які з гордістю та любов’ю розповідали про історію школи, про спадщину відомого земляка Марка Озерного. Задушевна пісня про рідне село у виконанні колишніх «озернят» зігріла душу кожному із присутніх. Л.М.Косенко, завідувач філією, презентувала досвід роботи закладу «Жити – значить працювати. Праця є життя людини». Багато цікавих невідомих сторінок з життя славетного земляка Марка Озерного відкрилося педагогам. Незабутнє враження справила поїздка на легендарне поле, на якому Марко Озерний у свій час збирав найбільший на планеті врожай кукурудзи. Обласний семінар був насичений цікавим досвідом та позитивними емоціями.

Відділ освіти та районний методичний кабінет висловлюють велику подяку керівнику та педагогічному колективу Мишуринрізької філії І-ІІ ст. за високий професіоналізм, творчість, натхнення під час підготовки і проведення обласного семінару директорів закладів позашкільної освіти.

 

 

 

   

Фізкультурно - патріотичний фестиваль "Козацький гарт"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 07 травня 2018, 13:03 Написав Марковська Т.В., методист РМК Четвер, 03 травня 2018, 08:08

27 квітня 2018 року на стадіоні м. Верхньодніпровська відбувся районний етап Всеукраїнського фізкультурно - патріотичного фестивалю "Козацький гарт".

В змаганнях взяли участь збірні команди з 12 закладів загальної середньої освіти. Програма змагань була насичена, учні 5-10 класів продемонстрували свою швидкість, спритність, стрибучість, силу та теоретичні знання у шести видах змагань.

Команда учнів КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст." стала переможцем у двох видах: стрибках у довжину з місця та стрибках через скакалку за 30 секунд. Найсильнішими у перетягуванні канату були учні КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.". Кращий час у комбінованій естафеті показали учні КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.", у човниковому бігу 4х9 метрів - КЗ Верхівцевський НВК. У конкурсі знавців історії України, її спортивних досягнень та олімпійського руху за часи незалежності перемогла команда КЗ "Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.".

За підсумком шести видів змагань у загальнокомандному заліку переможцем змагань та володарем перехідного Кубку районного фізкультурно - патріотичного фестивалю "Козацький гарт" стала команда КЗ Верхівцевський НВК (директор Воронцова Л.Ф., керівник команди Малієнко В.В.), ІІ місце вибороли учні КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст." (директор Ляшенко А.Х., керівник команди Кабаченко А.В.), ІІІ місце зайняла команда КЗ "Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст." (директор Забігай В.В., керівник команди Тесленко С.С.).

Вітаємо верховчан з перемогою та бажаємо їм гідно представити Верхньодніпровський район на обласному етапі змагань!

 

   

Першість району з настільного тенісу

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 25 квітня 2018, 20:35 Написав Марковська Т.В., методист РМК Вівторок, 24 квітня 2018, 21:18

У квітні 2018 року у приміщенні спортивної зали КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» відбувся районний етап обласної Олімпіади школярів з настільного тенісу.

На урочистому відкритті змагань учасників привітали Геннадій Олександрович Войтов, депутат Дніпропетровської обласної ради та Кравченко Артем Вадимович, голова Верхньодніпровської районної ради.

Цьогоріч свою майстерність продемонстрували команди тенісистів з дванадцяти закладів загальної середньої освіти. Після першого туру змагань у чотирьох групах визначилась четвірка фіналістів, яка і розіграла між собою командну першість.

В загальнокомандному заліку переможцем змагань, третій рік поспіль, стала команда КЗ «Боровківська СЗШ І-ІІІ ст.» (директор А.А.Вовк, керівник команди М.О.Соколюк), ІІ місце посіла команда учнів КЗ «Першотравенська СЗШ І-ІІ ст.» (директор І.А.Піцик, керівник команди М.Г.Єсіпенко), ІІІ місце зайняла команда КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» (директор Н.С.Аністратенко, керівник команди А.М.Кравець), ІVмісце у команди КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» (директор Забігай В.В., керівник команди С.С.Тесленко).

Переможцями особистої першості серед юнаків стали:

 

 • 1 ракетка - Огій Данило, учень КЗ «Боровківська СЗШ І-ІІІ ст.»,
 • 2 ракетка – Носовський Владислав, учень КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.»,
 • 3 ракетка – Пасс Максим, учень КЗ «Першотравенська СЗШ І-ІІ ст.»;
 • серед дівчат (1 та 2 ракетки) найвищий результат показали учениці КЗ «Боровківська СЗШ І-ІІІ ст.» - Сафонова Ауріка та Тютюник Єлізавета.

 

За підтримки Дніпропетровського відділення НОК України та Верхньодніпровської районної ради всі учасники змагань отримали подарунки, переможці були нагороджені пам’ятними призами, грамотами НОК України та відділу освіти.

Вітаємо команду тенісистів КЗ «Боровківська СЗШ І-ІІІ ст.» та її наставника Михайла Олександровича Соколюка з перемогою!

Бажаємо гідно захистити честь району на обласних змаганнях восени 2018 року.

 

 

 

 

   

Сторінка 4 з 111