Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

В Україні підготували посібник “PISA: читацька грамотність”

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 19 січня 2018, 13:47

Український центр оцінювання якості освіти підготував посібник PISA з читацької грамотності.

Зазначається, що видання містить резюме найважливіших теоретичних і методологічних положень рамкового документа міжнародного порівняльного дослідження PISA стосовно читацької грамотності 15-річних.

В одному з розділів посібника подано завдання й характеристики стосовно їхнього оцінювання. Також тут є розділ із завданнями, які вчителі зможуть використати в шкільній практиці.

Завантажити посібник можна за посиланням.

   

Практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти та методистів районного методичного кабінету «Використання новітніх інформаційних технологій в освітньому процесі»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 18 січня 2018, 14:57

У 18 січня 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ступенів» відбувся  практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти та методистів районного методичного кабінету «Використання новітніх інформаційних технологій в освітньому процесі», який підготувала та провела методист районного методичного кабінету Захарук-Чайченко М.А.

Програма практикуму передбачала формування навиків щодо встановлення та використання додатків сумісних з Google диском, створення коміксів за допомогою Write comics – онлайн-конструктора для учнів та вчителів, створення навчальних модулів в онлайн-спільноті Quizlet.

Методичний захід проведено з метою  підвищення рівня інформаційно-комунікаційної компетенції керівників закладів освіти  Верхньодніпровського району.

Було цікаво, повчально, корисно!

Детальніше у матеріалах.

 

 

 

 

   

Майстер-клас для учителів образотворчого мистецтва закладів загальної середньої освіти району «Формування ключових компетентностей учнів засобами образотворчого мистецтва"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Карлаш Л.Б., методист РМК Неділя, 14 січня 2018, 13:19

11 січня 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровський Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся майстер-клас для учителів образотворчого мистецтва закладів загальної середньої освіти району «Формування ключових компетентностей учнів засобами образотворчого мистецтва». Методичний захід був проведений О.І.Шрам, учителем образотворчого мистецтва КЗ «Першотравенська СЗШ І-ІІ ст.», яка презентувала свій досвід щодо використання на уроках найбільш ефективних форм та прийомів роботи, що сприяють формуванню ключових компетентностей особистості.

Неабияке враження на учасників заходу справила виставка творчих робіт учителя та її учнів, створених під час уроків та на заняттях гуртка, який веде Оксана Іванівна на добровільних засадах.

Під час практичного етапу учитель продемонструвала майстер-клас з виготовлення оберегу «Мішечок багатства». Усі учасники заходу натхненно взялись до роботи, і результати виявились якнайкращими. Районний методичний захід пройшов в атмосфері відкритості, доброзичливості та творчості.

Висловлюємо щиру подяку О.І.Шрам та адміністрації КЗ «Першотравенська СЗШ І-ІІ ст.» за підготовку цікавого майстер-класу, а директору КЗ «Верхньодніпровський ПДЮТ» І.Г.Мелащенко  - за надання затишного приміщення та забезпечення технічної підтримки.

 

 

 

 

   

Семінар вчителів математики, фізики та астрономії «Реалізація компетентнісного підходу в умовах Нової української школи»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 12 січня 2018, 13:49

11 січня 2018 року  на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» відбувся семінар вчителів  математики, фізики та астрономії  «Реалізація компетентнісного підходу в умовах Нової української школи». Семінар підготувала та провела завідуюча РМК Цимбаліст К.В.

Детальніше у матеріалах. Математика.

Фізика та астрономія.

 

 

 

 

 

   

Тренінг учителів основ здоров’я

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Четвер, 11 січня 2018, 15:09

10 січня 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» відбувся тренінг учителів основ здоров’я «Формування здоров’язберігаючих життєвих навичок через інтегрування курсу «Вчимося жити разом» в зміст предмету «Основи здоров’я». Учасникам заходу були надані методичні рекомендації щодо інтеграції даного курсу у післядипломну підготовку вчителів і навчання учнів, особливостей впровадження та його впливу на розвиток здоров’язбережної і соціальної компетентностей.

Досвідом підготовки вчителів з методики викладання курсу «Вчимося жити разом» та алгоритмом проходження дистанційних онлайн курсів з присутніми поділилася Т.Б.Бригінець, соціальний педагог КЗ Верхівцевський НВК. Тренінг практичних навичок вчителів щодо способів інтеграції курсу «Вчимося жити разом» підготувала і провела Н.В.Федорова, директор КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №3 І-ІІІ ст.», учитель основ здоров’я.

Цікаво і змістовно пройшов тренінг. Інтерактивна вправа для об’єднання учасників в групи «Знайди мене по кольору волосся» створила сприятливий емоційний мікроклімат для творчого і продуктивного навчання. В практичній частині тренінгу учасники навчалися добирати та застосовувати найбільш ефективні форми і методи формування здоров’язберігаючих життєвих навичок під час вивчення різних тем. Підведення підсумків заходу проходило у вигляді вправи «Коло побажань».

Учасники методичного заходу дійшли висновку, що впровадження курсу «Вчимося жити разом» необхідне для реалізації завдань освітніх галузей «Соціальна і здоров’язбережна», «Громадянська та історична», проекту Державного стандарту початкової освіти та сприяє професійному розвитку особистості.

 

 

 

 

 

 

   

Cемінар вчителів початкових класів «Реалізація компетентнісного підходу в умовах Нової української школи»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 09 січня 2018, 13:12

09 січня 2018 року  на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» відбувся семінар вчителів  початкових класів  «Реалізація компетентнісного підходу в умовах Нової української школи». Семінар підготувала та провела завідуюча РМК Цимбаліст К.В.

В роботі семінару взяла участь методист РМК Марковська Т.В.  Вона презентувала вчителям початкових класів портал превентивної освіти  та онлайн – курс «Вчимося жити разом».

Детальніше  у матеріалах.

 

 

 

 

   

УВАГА!!! На сайті студії онлайн-освіти EdEra стартувала реєстрація на обов’язковий онлайн-курс для вчителів Нової української школи, які візьмуть перші класи у 2018 році

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 січня 2018, 11:01 Написав Administrator П'ятниця, 05 січня 2018, 10:57

Дистанційний курс ознайомить вчителів з новим Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентністного навчання. Це обов'язковий етап підвищення кваліфікації педагогів, які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року.

Курс складається з 6 модулів. Серед тем – Державний стандарт початкової освіти, методики компетентнісного навчання, інклюзивна освіта. Окремий блок присвячений нейропсихології: науці, що дозволяє вчителю зрозуміти особливості функціонування мозку дитини, виявити причини труднощів у навчанні та виправити їх.

Під час навчання передбачається виконання різноманітних теоретичних і практичних завдань, результати яких впливають на отримання електронного сертифікату. У разі успішного проходження курсу, його наявність буде обов’язковою для тих, хто набирає 1 клас, і він зараховуватиметься як підвищення кваліфікації.

Зареєструватись на “Онлайн-курс для вчителів початкової школи” можна за цим посиланням.

 

 

 

 

   

Cемінар-практикум вчителів інформатики «Розвиток образного мислення учнів шляхом створення графічних зображень різними програмними засобами»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 04 січня 2018, 14:30

04 січня  2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ступенів» відбувся семінар-практикум вчителів інформатики «Розвиток образного мислення шляхом створення графічних зображень різними програмними засобами».

Учасники методичного заходу мали можливість познайомитися з  напрацюваннями педагогічного колективу, які презентували  вчителі інформатики І.В.Лихолат та Н.В. Полішко, вчитель зарубіжної літератури Т.В. Осташко, психолог школи С.О. Овчиннікова, долучилися до роботи дизайн-студії, роботу якої забезпечили  представниками кафедри вчителів початкових класів.

Вчителі інформатики колегіально визначили можливі шляхи ефективного використання програмних засобів для розвитку образного мислення учнів різних вікових груп.

Детальніше у матеріалах.

 

 

 

   

Сторінка 4 з 101