Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів з теми «Роль психолого - соціальної служби в умовах нової української школи»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Коваль І.Г., методист РМК Понеділок, 26 листопада 2018, 17:48

26 листопада  2018 року згідно плану роботи районного методичного кабінету на базі КЗ  «ВерхньодніпровськаСЗШ №5 І-ІІІст.» відбувся районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів з теми «Роль психолого - соціальної служби в умовах нової української школи».

Відкрила семінар методист РМК Коваль Ірина Георгіївна, яка ознайомила присутніх  з новими підходами в індивідуальній та груповій роботі психолога та соціального педагога в закладах загальної середньої освіти.

Практичний психолог Жовтоштан Олена Вікторівна провела презентацію нового Положення «Про психологічну службу в системі освіти». Учасники семінару отримали інформацію про основні завдання, принципи та функції психологічної служби. Жваво обговорювалися нові підходи та методики, та їх впровадження в консультативну, корекційну роботу та допомогу всім учасникам освітнього процесу. Учасники ознайомитися з особливостями роботи психологічної служби в умовах нової української школи, визначили основні пріоритети та сучасні підходи, особливо в індивідуальній роботі та роботі з батьками.

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Конкурс "Логік"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 26 листопада 2018, 16:26

 

«Шкільний портал» пропонує педагогам  долучитися до конкурсу «Логік». Конкурс стартує 14 грудня 2018року. Заявку потрібно подати до кінця доби 7 грудня 2018року.

Учасники отримають електронні сертифікати, переможець - приз – проектор.

Детальніше про умови можна дізнатись, перейшовши за посиланням:

http://testportal.ucoz.com/index/konkurs_quot_logik_quot/0-134

Бланк заявки можна завантажити за посиланням: http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-969-20

Адреса  сайту конкурсу http://testportal.ucoz.com/

 

 

 

   

Громадська організація з популяризації вивчення інформатики Code.org пропонує вчителям провести “годину коду”

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 26 листопада 2018, 13:42

Громадська організація з популяризації вивчення інформатики Code.org пропонує вчителям провести “годину коду”.

Тиждень інформатики святкуватимуть 3-9 грудня, повідомляє “Освіторія Медіа”. Щоб приєднатись до ініціативи, потрібно зареєструвати власний урок за цим посиланням.

На сайті організаторів є інтерактивні підручники, де є інструкція з написання різних кодів. Підручники дають змогу створити свою, паралельно вивчаючи мови програмування. Доступні й уроки українською мовою.

Провести такий інтерактивний урок можуть не лише вчителі інформатики. Детальніше про захід можна дізнатись за цим посиланням.


   

УВАГА!!! МОН розробило положення про сертифікацію вчителів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 26 листопада 2018, 13:35 Написав Administrator Понеділок, 26 листопада 2018, 13:26

Міністерством освіти і науки розроблений проект Положення про сертифікацію педагогічних працівників. Документ, після його затвердження, встановить засади функціонування системи сертифікації педагогічних працівників закладів освіти та порядок її проведення.

Передбачається, що сертифікація вчителів складатиметься з двох етапів.

На першому етапі відбуватиметься оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації шляхом незалежного тестування. Організацією тестування займатимуться Український центр оцінювання якості освіти та його регіональні центри. Детальніше.

 

 

 

 

   

Родина – найбільша цінність держави

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 22 листопада 2018, 09:59 Написав Остапчук Л.М., методист РМК Середа, 21 листопада 2018, 09:51

20 листопада 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» відбулися одноденні тематичні курси «Родина – найбільша цінність держави».

Тематичні курси провели Шабаєва Л.М. та Яшина О.М., старші викладачі кафедри виховання, культури здоров`я, професійної та позашкільної освіти КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти».

В роботі методичного заходу взяли участь заступники директорів з виховної роботи та педагоги – організатори закладів освіти Верхньодніпровського району.

 

 

 

   

УВАГА!!! Безкоштовний онлайн-курс з мережевого етикету та безпеки

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 20 листопада 2018, 15:39 Написав Administrator Вівторок, 20 листопада 2018, 15:34

Учні та вчителі можуть пройти безкоштовний онлайн-курс з мережевого етикету та безпеки, який розробила компанія Google у співпраці з Міністерством освіти і науки. Він доступний за цим посиланням, повідомили на сайті МОН.

Курс містить текстові матеріали, відеоролики та завдання, які допомагають інтегрувати вивчення мережевого етикету та правил безпеки в навчальну програму. Він складається з п’яти аудіовізуальних модулів із короткими тестами наприкінці кожного модуля:

  • навчання правил безпеки й конфіденційності в Інтернеті;
  • безпека користування мобільними пристроям;
  • правила безпечного пошуку інформації;
  • самозахист від фішингу та шахрайства;
  • турбота про свою репутацію в мережі.

“Сучасні діти стикаються з низкою викликів, яких не було в нашому дитинстві. Школа мусить адекватно на ці виклики реагувати. Розвиток цифрової компетентності в дітей, вміння грамотно використовувати сучасні технології – важлива частина того, чому мусить вчити школа в 21 столітті, – зазначила міністерка освіти і науки Лілія Гриневич.

Після успішного складання всіх тестів, учасник отримує так званий значок просвітянина з питань мережевого етикету й безпеки.

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Міністерство освіти і науки затвердило положення про Єдину державну електронну базу з питань освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 19 листопада 2018, 14:24

Міністерство освіти і науки затвердило положення про Єдину державну електронну базу з питань освіти. Положення затверджене наказом №620 від 8 червня та опубліковане в “Офіційному віснику України” 2 листопада. Документ доступний на сайті МОН.

Зокрема, Держслужба якості освіти вноситиме у цю базу результати інституційних аудитів шкіл. Також база покликана забезпечувати:

  • електронне ліцензування освітньої діяльності (оформлення, подання документів до органу ліцензування та отримання відповідного рішення у електронному вигляді);
  • акредитацію освітніх програм, спеціальностей, напрямів підготовки;
  • формування, реєстрації та облік інформації для видачі суб’єктами освітньої діяльності документів; перевірки достовірності документів про освіту;
  • інформування громадськості про видані, анульовані суб’єктам освітньої діяльності ліцензії на провадження освітньої діяльності, розширення, звуження їхньої освітньої діяльності, сертифікати про акредитацію спеціальностей (освітніх програм, напрямів підготовки) тощо.

Завантажити документ можна за цим посиланням.

 

 

 

 

   

МОН склало перелік рекомендованої літератури для шкільних психологів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 15 листопада 2018, 12:42

 

Міністерство освіти і науки дало перелік рекомендованої літератури для шкільних психологів. Про це йдеться в листі №1/9-690 від 12 листопада, опублікованому на сайті Інституту модернізації змісту освіти.

Перелік містить навчальні програми, підручники та навчально-методичні посібники з основ психології та соціальної педагогіки. Ознайомитись зі списком рекомендацій можна в документі нижче.

Завантажити документ можна за цим посиланням.

 

 

 

 

   

Сторінка 4 з 121