Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Новий туристичний маршрут КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 23 липня 2018, 13:46

Неоціненне значення у відкритті Батьківщини мають туристичні подорожі. Вони допомагають дізнатися про минуле і сучасне рідного краю, про трудові звершення земляків, про те як змінилась, розквітла рідна земля. Туристичні подорожі також сприяють активному відпочинку, зміцнюють здоров’я.

Туристичний загін (27 учасників) КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» під керівництвом директора школи Голтвянського О.Г.  з 02.07.2018 по 08.07.2018 здійснив черговий  водний туристичний похід на катамаранах по річці Псел за маршрутом: смт. Великі Сорочинці - с.Баранівка - смт.Шишаки - с.Яреськи - смт.Велика Багачка - с.Красногорівка. Загалом пройдено 82 кілометри, подолано Шишацьку ГЕС та  Великобагачанський шлюз-регулятор із русловим водосховищем.

Туристи у режимі реального часу знайомилися із незвичним географічним фактом: коли річка добігає смт. Шишаки, спостерігається незвичайне явище: вищий лівий берег — це виняток з правила Г.Коріоліса (Сила Коріоліса), відповідно до якого у північній півкулі праві береги річок вищі.

У цілому  похід виявився досить насиченим, рівень перешкод тримав у напрузі, що є необхідним фактором  зростання майстерності туристів. Похідне життя навчило вчасно приходити на допомогу, відчувати лікоть товариша поруч, аналізувати свої вчинки, бути сміливим, спритним, сильним, витривалим.

Вже за плечима і цей водний похід, але всі й досі згадують радощі та труднощі походних буднів. Ще досі вирують обговорення фотографій, обмін враженнями та спогадами у всіх учасників сплаву по мальовничим берегам річки Псел. І вже жваво йде планування нових маршрутів на наступний рік.

 

 

   

Робочий візит Міністра молоді і спорту України Ігора Жданова та народного депутата України Олега Кришина на Верхньодніпровщину

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Голтвянська Н.М., заступник начальника відділу освіти Середа, 27 червня 2018, 09:06

14 червня 2018 року на Верхньодніпровщині із робочим візитом побували Міністр молоді і спорту України Ігор Жданов та народний депутат України Олег Кришин. У ході роботи було оглянуто комунальні заклади: «Верхньодніпровська ДЮСШ», «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст» та  КЗ «Верхньодніпровський ПДЮТ».

У КЗ «Верхньодніпровська ДЮСШ»  директор школи Ю.Сулима ознайомив гостей із історією закладу та  досягненнями вихованців, а  Ігор Жданов вручив подарунки юним спортсменам.  Міністра ознайомили із проектом  «Реконструкція стадіону зі спорудами, які знаходяться  на його території, розташованого за адресою: м. Верхньодніпровськ, вул. Федоровського, 6», роботи за яким уже розпочато.

У КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст» поважні гості відвідали плавальний басейн закладу. Було окреслено ряд робочих питань, які потребують вирішення щодо реконструкції басейну.

У КЗ «Верхньодніпровський ПДЮТ» Ігор Жданов відвідав приміщення непрацюючого плавального басейну.  Директор закладу І.Г.Мелащенко ознайомила міністра із проектом «Реконструкція плавального басейну КЗ «Верхньодніпровський ПДЮТ» у каток, як один із шляхів розширення напрямків діяльності Центру дозвілля дітей та молоді», який було подано на конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Ігор Жданов пообіцяв сприяти вирішенню питання реконструкції.

Також Міністр молоді і спорту України Ігор Жданов та народний депутат України Олег Кришин провели зустріч із спортивним активом району, керівниками закладів освіти та органів місцевого самоврядування, у ході якої відповіли на запитання, які турбують верхньодніпровців.

 

 

 

   

Онлайн - платформа для вчителів англійської мови, які навчатимуть першачків з вересня 2018 року

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 26 червня 2018, 13:01

 

Для вчителів англійської мови, які навчатимуть першачків з вересня 2018 року, відрили онлайн-платформу для підвищення кваліфікації. Платформа доступна за цим посиланням, повідомили на сайті МОН.

Слухачі курсу, зокрема, дізнаються, як підвищити мотивацію дітей до навчання, правильно вказувати на помилки та максимально розкрити лінгвістичні здібності.

Дистанційний курс буде відкритим до 1 січня 2019 року. Окрім того, ним безкоштовно можуть скористатись не лише викладачі, а й усі охочі. Навчання на платформі є частиною очно-дистанційного курсу, обов’язкового для вчителів початкових класів. Платформа складається з двох блоків:

Як користуватись платформою, можна дізнатись, переглянувши спеціальну інструкцію або відео.

Розробленням курсу займались фахівці МОН, Британської Ради та Кембриджського університету (Cambridge University Press та Cambridge Assessment English).

 

 

 

 

   

Перша учнівська Премія «Випускник року»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 26 червня 2018, 10:52

Цьогоріч Верхньодніпровська районна рада започаткувала першу учнівську Премію «Учень року» і «Випускник року». Ми раді повідомити, що переможцем і щасливим володарем Премії «Випускник року - 2018» у розмірі 8 тис.грн. став учень 11 класу КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.» – Святковський Данило. Сертифікат на отримання Премії Данилові вручив А.В. Кравченко, голова Верхньодніпровської районної ради  за місцем навчання, на його випускному вечорі.

ВІтаємо Данила з нагородою!!!

 

 

   

Результати районного конкурсу "Випускник року - 2018"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 26 червня 2018, 11:45 Написав Administrator Вівторок, 26 червня 2018, 10:29

Щорічно відділ освіти Верхньодніпровської районної державної адміністрації за підтримки народного депутата України Олега Юрійовича Кришина проводить районний конкурс «Випускник року». За результатами цьогорічного конкурсу його переможцями стали:

Святковський Данило, випускник комунального закладу«Дніпровська середня загальноосвітня багатопрофільна школа І-ІІІ ступенів» ;

Лесична Аліна, випускниця комунального закладу Верхівцевський начально-виховний комплекс «СЗШ№1-ДНЗ»;

Пасс Юлія, випускниця комунального закладу «Верхньодніпровська середня загальнооосвітня школа №5 І-ІІІ ступенів».

Переможців конкурсу нагороджено цінними подарунками. Пасс Юлії  подарунок вручив О.Ю. Кришин на урочистому зібранні випускників закладів загальної середньої освіти міста Верхньодніпровська.  Святковський Данило та Лесична Аліна отримали нагороди на випускному вечорі у своїх навчальних закладах.

 

 

 

 

 

 

   

Зібрання випускників 2018 року

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 25 червня 2018, 13:59 Написав Administrator Понеділок, 25 червня 2018, 10:58

Суботнього вечора, 23 червня, на центральній площі міста Верхньодніпровська відбулося чудове свято – урочисте зібрання випускників 2018 року. Цей день для одинадцятикласників є певною межею між дитинством та самостійним дорослим життям.

Розділити урочисті хвилини разом з винуватцями свята, їх батьками та вчителями завітали  голова Верхньодніпровської міської ради Л.В.Калініченко,     народний депутат України О.Ю. Кришин,  заступник голови Верхньодніпровської районної ради С.В.Якименко, виконуюча обов’язки начальника відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації Н.М.Голтвянська,  начальник відділу з гуманітарних питань Верхньодніпровської міської ради С.В. Сєргєєва, депутат Верхньодніпровської районної ради Є.Ф. Безус, голова Молодіжної ради при виконавчому комітеті  Верхньодніпровської міської радиА. Руденко

Найкращим випускникам, чия сумлінна та наполеглива праця протягом усього навчання в школі не залишилася поза увагою, були вручені  Золоті та Срібні медалі. Медалістами цього року стали Лилик Іван та Шкуро Олександра (КЗ «Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов»), Феденко Анна (КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.).

Детальніше у форепортажі

Вручення заслужених нагород медалістам та цінніих подарунків від народного депутата України О.Ю. Кришина. Нагороди вручали О.Ю. Кришин та Л.В. Калініченко.

Вручення батькам медалістів  спільної Подяки голови Верхньодніпровської районної державної адміністрації та голови Верхньодніпровської районної ради. Спільні Подяки вручив заступник голови Верхньодніпровської районної ради С.В.Якименко.

Нагородження грамотами відділу освіти класних керівників 11 класів. Нагороди отримали  Клешня С.М. (КЗ "Верхньодніпровська СШ№1 І-ІІІ ст.), Гапоненко Л.І. ( КЗ "Верхньодніпровська СЗШ№2 І-ІІІ ст.), Сафронова Л.В. (КЗ "Верхньодніпровська СЗШ№3І-ІІІ ст.), Кравчук Т.А. (КЗ "Верхньодніпровська СЗШ№5І-ІІІ ст.). Нагороди вручила Н.М. Голтвянська.

Вручення подарунків медалістам та директорам закладів освіти м. Верхньодніпровська  від депутата Дніпропетровської обласної ради Гілала Ісаєва. Подарунки вручив Є.Ф. Безус

Шкільний вальс від випускників 2018 року

Щиро бажаємо вам, шановні випускники, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання, отримані у школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності! Щасти вам у всьому! В добру путь!

 


   

Вітаємо колег із закінченням ІІІ очної сесії!!!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 22 червня 2018, 14:21

ІІІ очна сесія вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 навчальному році згідно з Концепцією «Нова українська школа» закінчилася.

Вітаємо наших колег та тренера - Мельник Наталію Валентинівну із успішним закінченням сесії!!!  Нехай нові творчі успіхи, супроводжують вас у новому навчальному році!!!

 

 

 

 

 

   

Нова школа - простір освіти для сучасних українців

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 03 липня 2018, 12:08 Написав Administrator Четвер, 21 червня 2018, 13:06

ІІІ очна сесія вчителів початкової школи. Тема дня «Освітній простір для сучасних українців».

 

Детальніше  у фоторепортажі

Танграм як  засіб навчання

Математичний планшет для організації  інтегрованого навчання

Лічильний матеріал (набір Кюізенера, моделі геометричних тіл та фігур тощо)  для реалізації діяльнісного підходу

 


   

Сторінка 3 з 114