Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Тренінг керівників закладів освіти Верхньодніпровського району «Тайм-менеджмент в управлінській діяльності керівника»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 18 квітня 2018, 13:28 Написав Administrator Середа, 18 квітня 2018, 08:47

17 квітня 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ступенів» відбувся тренінг керівників закладів освіти Верхньодніпровського району «Тайм-менеджмент в управлінській діяльності керівника», який провели директор КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ» Тетяна Іванівна Василюк та її колеги: психолог Катерина Миколаївна Лиманська, вихователь дошкільного відділення КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ- ДНЗ»  Антоніна Сусик, вчитель інформатики Крістіна Камовна Галоян.

В основі тренінгового заняття покладено знання та досвід педагогічного колективу набутий у дослідно – експериментальній роботі обласного та всеукраїнського рівнів, всеукраїнських майстер-класах, семінарах – тренінгах. Тренінг пройшов цікаво, змістовно, продуктивно. Детальніше у фоторепортажі.


Тетяна Іванівна Василюк  про тайм-менеджмент як мистецтво керувати часом

Вправа "Автомобіль"

Вправа "Знайти і знешкодити пожирачів часу"


Антоніна Сусик про методи керування часом

"Плануйте відпочинок. Заохочуйте себе"

Катерина Лиманська про самомотивацію як складову тайм- менеджменту

Складаємо лепбуки "Тайм-менеджмент"

 

Крістіна Галоян "Підвищення особистої ефективності"

Вправа "Секрети успішності"

Запитуємо - відповідаємо за допомогою онлайн - сервісу  "Plikers"

Від імені керівників  закладів освіти Верхньодніпровського району щиро дякуємо колегам з КЗ "Ганнівський НВК "СЗШ-ДНЗ" за нові знання, досвід, творче спілкування.

"НАШ ЧАС У НАШИХ РУКАХ"

 

 

 

   

Дводенний семінар -практикум керівників та вихователів закладів дошкільної освіти «Формування логіко-математичної компетентності дошкільників за методикою професора Л.І.Зайцевої»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 17 квітня 2018, 14:16 Написав Желонкіна Л.І., методист РМК Вівторок, 17 квітня 2018, 13:48

12 квітня 2018 року в актовій залі відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації у відбувся семінар - практикум  керівників та вихователів закладів дошкільної «Формування логіко-математичної компетентності дошкільників за методикою професора Л.І.Зайцевої».

Семінар – практикум проходив за участю Зайцевої Лариси Іванівни доктора педагогічних наук, професора, науковог кореспондента лабораторії дошкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України, наукового корреспондента Національного центру «Мала академія наук України», професора кафедри дошкільної освіти Бердянського державного педагогічного університету.

Лариса Іванівна цікаво, доступно представила профільну програму формування логіко-математичної компетентності, орієнтовні конспекти занять та практичні ситуації з логіко-математичного розвитку для дітей дошкільного віку, складені з урахуванням двох рівнів логіко-математичного розвитку (базового та високого) на основі Базового компонента дошкільної освіти України та гуманістичних засад логіко-математичного розвитку дітей : діяльнісного, компетентнісного, індивідуально-диференційованого підходів, познайомила слухачів з методикою використання робочого зошита «Математична скринька», навчально-методичними посібниками призначеними для вихователів дошкільних навчальних закладів та батьків

Лариса Іванівна познайомила учасників семінару з дослідженнями стану проблеми науково-практичного оволодіння старшими дошкільниками об’єктами природно-предметного довкілля, принципами, організаційно-педагогічними умовами ознайомлення дошкільників з об’єктами довкілля, які стали засадами проектування змісту, методів та форм навчального процесу.

Слухачі з захопленням спілкувалися з науковцем, ставили запитання, грали в рольові ігри. Методичний захід пройшов на високому рівні.

13 квітня 2018 року на базі Верхньодніпровського комунального дошкільного навчального закладу №1 «Чайка» відбувся семінар – практикум для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти, на якому на практиці  презентовано впровадження методики доктора педагогічних наук Л.І.Зайцевої «Формування логіко-математичної компетентності дошкільників».

Слухачі семінару - практикуиу переглянули фрагменти занять з логіко-математичного розвитку з дітьми молодшої,  середньої, старшої  групи (вихователі Винник О.Г, Матійко І.Л., Грицай О.А.) Директор закладу дошкільної освіти Потєряйко Віта Григорівна, під час педогогічного діалогу, обґрунтувала актуальність теми, наголосила на важливості створення умов та використання різних засобів для формування логіко-математичної компетентності дітей у різних видах  діяльності.

Учасники методичного заходу обговорили практичні навички та вміння при організації та проведенні занять з формування елементарних математичних уявлень у різних вікових групах за методикою Л.І.Зайцевої, сформували уявлення про основні принципи, методи, форми роботи з формування логічних операцій у дітей, обмінятися досвідом роботи з питань формування логіко-математичної компетентності дитини: наступність дошкілля і школи.

 

 

 

 

 

   

Турнір юних шахістів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Вівторок, 17 квітня 2018, 13:12

В перший день весняних канікул на базі КЗ «Верхньодніпровський Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся районний етап обласної Олімпіади школярів з шахів серед команд учнів закладів загальної середньої освіти.

Цьогоріч в змаганнях взяли участь команди з 9 шкіл.

В особистому заліку переможцями на першій та другій дошках стали учні КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.»: Гаркуша Валентин та Степанов Єфрем; на третій та четвертій дошках кращих результатів досягли учні КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.»: Маслюк Марія та Борисенко Яна.

За підтримки В.М.Сеня, голови районної шахово - шашкової федерації та О.М.Степанківського, директора шахово - шашкового клубу, переможці були нагороджені грамотами та грошовими преміями.

Команді – переможниці бажаємо гідно захистити честь району на обласному етапі змагань восени!

 

 

 

 

   

МОН пропонує для громадського обговорення проект наказу “Про затвердження порядку створення груп подовженого дня у державних і комунальних закладах загальної середньої освіти”

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 16 квітня 2018, 10:55

Проект наказу Міністерства освіти і науки України “Про затвердження Порядку створення груп подовженого дня у державних і комунальних закладах загальної середньої освіти”.

Проектом наказу пропонується затвердити порядок створення груп подовженого дня у державних і комунальних закладах загальної середньої освіти.

Основною ціллю державного регулювання є визначення механізму утворення груп подовженого дня у державних і комунальних закладах загальної середньої освіти та основних засад їх функціонування.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою до 13 травня 2018 року за адресами:

Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135;

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Красноступ Ганна Миколаївна.

 

 


   

Увага!!! Науково-практичний вебінар «Навчально-методичне забезпечення учнів 1-го класу Нової української школи»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 13 квітня 2018, 11:23

Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України, Український освітянський видавничий центр «Оріон» запрошує вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році, а також усіх зацікавлених освітян і батьків взяти участь у науково-практичному вебінарі «Навчально-методичне забезпечення учнів 1-го класу Нової української школи».

Модератори:

Катерина Іванівна Пономарьова, кандидат педагогічних наук, провідний науковий співробітник  відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України:  Буквар нового покоління, а також НМК з навчання грамоти для 1-2 класів «Я дружу зі словом»;

Наталія Петрівна Листопад, науковий співробітник відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України: Новий підручник  «Математика. 1 клас» і серія компетентнісно зорієнтованих посібників з математики для 1 класу НУШ

Вебінар відбудеться 20. 04. 2018 о 14:00

Реєстрація учасників за посиланням: abcbook.com.ua

 

 

   

Проекти підручників для 5-х та 10-х класів отримали експертні висновки

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 13 квітня 2018, 09:13

Інститут модернізації змісту освіти опублікував висновки експертів щодо проектів підручників для 5-х та 10-х класів, які подали на конкурс.

Висновки можна переглянути за цим посиланням.

«Основні вимоги до експертного висновку: науковість, об’єктивність, недвозначність у висвітленні думок, доброзичливість, обґрунтованість висновків», – зазначено в методичних рекомендаціях для експертів.

 

 

 


   

Проект ранньої дуальної освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 12 квітня 2018, 11:50

Асоціація «Інформаційні технології України» та громадська організація «Фундація розвитку інновацій» започаткували проект ранньої дуальної освіти із попередньою дистанційною підготовкою старшокласників до рівня java – програмістів, сертифікованих корпорацією Oracle(США), та їхнім подальшим стажуванням у вітчизняних ІТ – корпораціях уже з першого курсу навчання у ВНЗ.

До проекту можуть долучитися учні 8-11 класів, зокрема переможці обласних олімпіад 2018 року з математики, фізики, інформатики та інформаційних технологій.

Детальна інформація про програму та календарне планування підготовки учнів старших класів. Завантажити.

 

 


   

Семінар-практикум для вчителів предметів духовно-морального спрямування «Духовність як необхідна складова становлення та розвитку особистості»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 квітня 2018, 09:00 Написав Карлаш Л.Б., методист РМК Середа, 11 квітня 2018, 18:50

На початку квітня 2018 року в КЗ «Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст.» відбувся семінар-практикум для вчителів духовно-морального спрямування «Духовність як необхідна складова становлення та розвитку особистості». Відкрила семінар директор закладу освіти Т.А.Кущова, яка 5-й рік поспіль є координатором експериментально-дослідної роботи в школі «Створення системи розвитку аксіосфери особистості на засадах традиційних духовних цінностей». На захід був запрошений В.І.Ніконенко, керівник благодійного фонду «Воскресіння», який розповів про інноваційні механізми партнерської взаємодії із освітніми закладами. Приємним подарунком стали  добірки цікавої літератури, які Віктор Іванович подарував кожному учаснику семінару для використання на уроках духовно-морального спрямування.

Під час практичного блоку А.М.Шибінська, учитель християнської етики КЗ «Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст.», презентувала власні ідеї із учительської скарбниці. Учасники методичного заходу із захопленням брали участь у запропонованих вправах, які надалі будуть використовувати під час роботи з учнями.

Семінар-практикум пройшов в атмосфері творчості, духовності, практичної спрямованості та зорієнтував учасників на прийняття нових стандартів педагогічної діяльності.

 

 

 

 

   

Сторінка 1 з 107