Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Про відзнчення 100-річчя Дня Соборності України в закладах загальної середньої освіти Верхньодніпровського району

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Відповідно до Указу Президента України від 13.11.2014 року №871/2014 «Про День Соборності України» щорічно 22 січня відзначається День Соборності України. 22 січня 2019 року відзначається 100-річчя знаменної події проголошення Акту Злуки двох українських державних утворень - Української Народної республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину соборну незалежну українську державу.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  ювілейної річниці Дня Соборності України в закладах освіти району проведено: уроки соборності «Єднання заради Незалежності», виховні години «Україна - соборна держава», тематичні лінійки «22 січня - День Соборності України», поетичні п’ятихвилинки «Горнусь до тебе, Україно!», флешмоби «Україна - держава соборна, одна на всіх, як оберіг», онлайн - подорожі  «Це - моя земля, це -моя країна», створено патріотичні фотозони та літературні виставки у бібліотеках  «Сила нації - в її єдності !».

Ніхто не забуде, якою ціною виборювалася свобода, якою ціною було здобуто незалежність нашої держави. Нехай уроки минулого вчать нас тільки добру, толерантності та людяності.