Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Осіння методична сесія у форматі (не) конференції EdCamp

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Надзвичайний захід, який зібрав вчителів усіх спеціальностей  з усього району відбувся 31 жовтня 2018 року у м. Верхньодніпровську на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст..». Педагогічна спільнота вперше працювала у форматі (не) конференції EdCamp. Основною метою такого демократичного формату було сприяти діалогу та вільному обміну досвідом.

Це справді дуже інноваційно та дуже дієво, адже відсутні формалізм та обов'язковість. Кожен учасник мав можливість самостійно обрати спікера та локацію, обрати те, що цікавить, те що до душі.

Виступи 12 спікерів, як елементи пазлу, склалися в цілісну історію – прагнення до змін в освіті, змін самих себе.

Яскраво, творчо, наповнено, професійно, цікаво і прогресивно пройшла (не) конференція.

Висловлюємо щиру подяку спікерам (не) конференції EdCamp та адміністрації КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» за надання затишного приміщення для творчого спілкування та професійного зростання.

Світлини (не) конференції

Локація "Погляди В. Сухомлинського на навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами (Спікер Задьора Валентина Миколаївна, соціальний педагог КЗ "Верхньодніпровська СШ;№1 І-ІІІ ст.)Локація "Серце, віддане дітям.До 100-річчя В.Сухомлинського ( Спікер Пархоменко Любов Федорівна., вчитель зарубіжної літератури КЗ "Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.)


Локація "Психологічна служба в умовах Нової української школи" ( Спікер Коваль Ірина Георгіївна, методист РМК)

 


Локація "Використання хмарних технологій в освітньому процесі"  (Спікер Скрипченко  Ольга Володимирівна, вчитель історії та правознавства КЗ "Першотравенська СЗШ І-ІІ ст."


Локація "Умови успішного навчання учнів в МАН" (Спікер Палій Вікторія Миколаївна, вчитель української мови і літератури КЗ "Ганнівський НВК "СЗШ-ДНЗ")


Локація  "Педагогічний брендінг або як створити успішний бренд вчителя" ( Спікер Захарук - Чайченко Марина Анатоліївна, методист РМК)


Локація "Креолізація як прийом роботи з текстом" ( Спікер Зінченко Юлія Петрівна, вчитель української мови і література КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.")


Локація "Репутація вчителя у соціальних мережах" ( Спікер Стьожка Оксана Володимирівна, заступник завідувача Дніпровокам'янської філії)


Локація "10 секретів супер-учителя: інструменти та практичні поради" ( Спікер Привалова Людмила Іванівна, методист РМК)


 


Локація "Профілактика професійного вигорання педагога шляхом формування позитивного мислення" (Спікер Бригинець Тетяна Богданівна, соціальний педагог Верхівцевського НВК)