Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Колегія відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації 30.10.2018р.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

30 жовтня 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст..» відбулася колегія відділу освіти під головуванням заступника начальника відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації Н.М. Голтвянської.

За порядком денним колегії були обговорені наступні питання: про дотримання мовного законодавства в закладах загальної середньої освіти; про роботу закладів загальної середньої освіти щодо дотримання законодавства про загальну середню освіту; про організацію освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти за інклюзивною формою навчання; про реалізацію державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» закладами загальної середньої освіти Верхньодніпровського району.

У частині різне начальник відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації Н.Ф. Ходос розповіла про фінансове утримання установ і закладів освіти у 2018 році, заступник начальника відділу освіти Н.М. Голтвянська проінформувала про порядок реєстрації на пробне ЗНО-2019.

Засідання завершилося церемонією нагородження. Заступник начальника відділу освіти Н.М. Голтвянська вручила грамоти, дипломи департаменту освіти і науки Дніпропетровської  облдержадміністрації, Дніпропетровського обласного еколого-натуралістичного центу дітей та учнівської молоді учням та педагогічним працівникам за результатами участі у конкурсах.

Детальніше у матеріалах.