Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Семінар – практикум для вчителів біології «Підвищення ефективності уроку біології шляхом впровадження інноваційних освітніх технологій»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

4 квітня 2018 року на базі комунального закладу «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» відбувся семінар – практикум для вчителів біології «Підвищення ефективності уроку біології  шляхом впровадження інноваційних освітніх технологій».

Під час теоретичного блоку «Готовність вчителя до роботи в умовах Нової української школи» керівник РНМК Штибель В.В., вчитель Правобережненської  філії КЗ «Ганнівський НВК», зорієнтувала учасників семінару на розвиток компетентностей учнів в умовах нової української школи, необхідності самовдосконалення та розвитку професійної компетентності вчителів. В ході виконання вправи «Брейнсторм» вчителі проаналізували можливості інтеграції наскрізних вмінь в навчальний процес.

Практичний блок заходу дав можливість вчителям відпрацювати практичні навички щодо застосування Jeopardylabs для створення навчальних матеріалів з біології. Також Штибель В.В. презентувала досвід використання експериментальних завдань на уроках біології людини, як засіб розвитку критичного мислення учнів.

яя

Презентований з успіхом досвід вчителя біології  Правобережненської  філії КЗ «Ганнівський НВК» Штибель В.В. стане дієвим і пріоритетним для зацікавлених педагогів.