Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Семінар - практикум вчителів фізики та астрономії "Реалізація наскрізних ліній у процесі вивчення фізики та астрономії"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

04 квітня 2018 року в КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст..» проведено семінар – практикум вчителів фізики та астрономії.

Крижановський С.М., вчитель інформатики КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст..» окреслив учасникам основні практичні засади використання мультимедійного комплексу як інтерактивної системи відображення інформації на уроках фізики та астрономії.

Досвід практичної діяльності щодо розвитку критичного мислення учнів презентувала Крот Н.О., вчитель фізики та астрономії  КЗ «Боровківська  І-ІІІ ст..». Наталя Олександрівна ознайомила учасників методичного заходу з освітніми ресурсами мережі Інтернет (сервісами Plickers та LearningАpps.org) як інструментів для формування навичок критичного мислення учнів та алгоритмом створення інтерактивних фізичних моделей у середовищі GeoGebra.

Особливі враження у педагогів викликала презентація віртуальної фізичної лабораторії Колорадського університету в Болдері Скрипченком В.Ю., вчителем фізики та астрономії КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст..».

Педагоги закладів освіти обмінялися досвідом освітньої діяльності та окреслили коло завдань з формування інноваційної особистості здатної самостійно навчатися, критично мислити, працювати в команді, ставити цілі та досягати їх.